Nexu

Nexu

Nexu – Opinie i informacje o firmie


Nexu to propozycja pożyczki ratalnej online. Możesz szybko pożyczyć dodatkowe środki bez wychodzenia z domu. Co warto wiedzieć o tym pożyczkodawcy? Czy to korzystna oferta? Sprawdź wszelkie szczegóły!


W Polsce działa obecnie wiele firm pożyczkowych, które na co dzień zajmują się udzielaniem chwilówek online i nie tylko. 
Nexu.pl to serwis internetowy, za pomocą którego możesz wnioskować o pożyczkę przez internet. Pożyczkodawcą, jak i administratorem danych osobowych klientów jest Blue Finance Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nexu to nowa firma na polskim rynku pożyczek pozabankowych, ale jej oferta jest naprawdę ciekawa. Chcesz wiedzieć, na czym dokładnie polega zasada działania firmy Nexu? Wystarczy, że przeczytasz poniższy tekst, a dowiesz się wszystkiego, co niezbędne.

Historia firmy Nexu

Warto dodać, że Nexu to firma pożyczkowa będąca praktycznie nowością, jeśli chodzi o polski rynek sprzedaży chwilówek i pożyczek pozabankowych. W tym przypadku Nexu należy do popularnej międzynarodowej spółki Blue Finance Polska, która ma swoją siedzibę w Warszawie. Wybierając tę firmę, możesz liczyć na atrakcyjne oferty pożyczek pozabankowych dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów. W kwestii historii działania nie ma jeszcze zbyt wielu informacji, gdyż jest to stosunkowo nowa firma działająca na polskim rynku finansowym. 

Najważniejsze informacje o Nexu

Nexu to przedsiębiorstwo pozabankowe zajmujące się udzielaniem pożyczek przez internet. Te przyznawane są osobom nawet w trudnej sytuacji finansowej i nie tylko. W Nexu szansę na pożyczkę ma każdy, kto:

  • ukończył 18 lat;
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych;
  • posiada własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto bankowe.

To jedyne wymogi, jakie stawiane są konsumentom przez firmę Nexu. Wszelkie formalności instytucja załatwia online i to praktycznie od ręki. W tym przypadku wnioskowanie oraz sam proces weryfikacji przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Wystarczy, że poprawnie uzupełnisz formularz dostępny na stronie, a nawet w ciągu kilku minut otrzymasz decyzję o przyznaniu finansowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się ze specjalistą Nexu pod numerem telefonu 22 230 25 27.

Instytucja pozabankowa Nexu pracuje w dni robocze od godziny 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00. Tak dobrane godziny sprawiają, że większość konsumentów może wygodnie wnioskować o pożyczkę online bez zbędnych formalności w dogodnym dla siebie czasie. Jeśli szukasz naprawdę atrakcyjnej oferty, koniecznie sprawdź, co może zaoferować Nexu jako nowoczesna firma pożyczkowa online.

Nexu – logowanie do serwisu

Strefa klienta Nexu jest dostępna dopiero po poprawnym założeniu konta. To odbywa się tylko wtedy, kiedy złożysz stosowny wniosek o przyznanie finansowania w formie pożyczki pozabankowej online. Jeśli nie masz konta w Nexu możesz łatwo się zarejestrować poprzez podanie takich danych osobowych, jak:

  • e-mail;
  • numer telefonu;
  • imię i nazwisko;
  • numer konta bankowego;
  • dane adresowe etc.

Dopiero na etapie rejestracji wpiszesz też swoje hasło abonenta, którym będziesz logować się do serwisu internetowego. Chcesz wiedzieć, jak dokładnie działa strefa klienta Nexu? W tym przypadku otrzymasz dostęp do swojego salda zadłużenia, spłacisz zobowiązanie przed czasem, a także poznasz dodatkowe opcje finansowania dostępne dla stałych klientów Nexu.

Jakie produkty oferuje Nexu?

Nexu to instytucja zajmująca się tylko jednym profilem działalności, a mianowicie – pożyczkami online. W ramach oferty Nexu możesz liczyć na kwotę pożyczki nawet do 8 000 złotych na okres spłaty do 6 miesięcy. To atrakcyjne warunki, biorąc pod uwagę zarówno czas na spłatę długu, a także dostępną kwotę finansowania. Sam proces wnioskowania odbywa się całkowicie online i możesz to robić przez całą dobę. Pamiętaj jednak, że pracownicy tej instytucji pozabankowej dostępni są wyłącznie w dni robocze do godziny 18:00 oraz w soboty do 16:00.

Kiedy dokonasz spłaty zobowiązania, możesz wnioskować o kolejne – nawet na lepszych warunkach. Pożyczki internetowe w Nexu to szansa na zdobycie dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel.

W ofercie firmy Nexu można znaleźć jeden rodzaj pożyczki, jaką jest pożyczka ratalna. Kwota zobowiązania może wynieść od 500 do 8 000 zł, zaś okres spłaty od 2 do 6 miesięcy. Firma nie oferuje pierwszej darmowej pożyczki, jednak oprocentowanie wynosi 0%, co oznacza, że klient jest zwolniony z zapłaty odsetek. Kosztem pożyczki jest jednak prowizja, której wysokość jest uzależniona od kwoty oraz okresu spłaty pożyczki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 280,10% i została skalkulowana w oparciu o następujące założenia: kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 3000 zł; całkowity koszt pożyczki: 1119,86 zł (w tym: prowizja 1119,86 zł, odsetki kapitałowe: 0 %); całkowita kwota do spłaty: 4119,86 zł; spłata w 5 ratach z czego 4 raty są ratami równymi w wysokości 823,97 zł każda, a ostatnia rata jest ratą wyrównującą w wysokości 823,98 zł. Okres obowiązywania umowy pożyczki – czas określony od dnia 01.08.2021 r. do dnia 29.12.2021 r. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.08.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Opinie o Nexu

Opinie użytkowników o Nexu w sieci są raczej dobre. Większość osób ceni sobie atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowania, brak ukrytych kosztów oraz elastyczne podejście firmy, aby dopasować się do potrzeb pożyczkobiorców. Bezproblemowe procedury to główna cecha, która doceniana jest przez konsumentów na terenie całej Polski. Pamiętaj też, że pożyczkę online w Nexu zaciągniesz na dowolnie wybrany cel i długi okres spłaty, który nie obciąży Twojego domowego budżetu.

NEXU - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Pańska 73, 00-834 Warszawa
E-MAIL: kontakt@nexu.pl
WWW: https://nexu.pl/
NIP: 7011020984
KRS: 0000884428
REGON: 388221973

Godziny otwarcia BOK Nexu:
Pon. 08:00 - 18:00
Wt. 08:00 - 18:00
Śr. 08:00 - 18:00
Czw. 08:00 - 18:00
Pt. 08:00 - 18:00
Sb. 09:00 - 16:00

Nr. tel. 222 30 20 30

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter