Net Credit

Net Credit

NetCredit – informacje o firmie


NetCredit to firma pozabankowa oferująca pożyczki internetowe. Swoją ofertę kieruje do wszystkich tych, którzy szukają chwilówek. Czy warto wnioskować o finansowanie? Ile i na jak długo można pożyczyć?

Jeśli szukasz sprawdzonej opcji finansowania dopasowanej do swoich potrzeb, koniecznie zainteresuj się tym, jak działa firma pożyczkowa Net Credit. To przedsiębiorstwo, którego działania skupiają się na działalności online. W tym przypadku zarówno proces wnioskowania o pożyczkę, jak i warunki jej udzielenia przyciągają uwagę wielu nowych i stałych pożyczkobiorców. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o tej instytucji.

Warto też podkreślić, że NetCredit to firma, która pojawiła się na rynku w listopadzie 2011 roku. Ponad 8 lat działalności to jasny sygnał, że firma cieszy się sporym zaufaniem. Skoro już jesteśmy przy zaufaniu, wypada wspomnieć o tym, że mowa o pożyczkodawcy, który działa na terenie 6 krajów — te kraje to Kazachstan, Rosja, Łotwa, Gruzja, Dania i oczywiście Polska.

 

Net Credit – historia firmy

Net Credit działa na polskim rynku finansowym już od 2011 roku. To długi czas, który pozwolił firmie wybić się na rynku spośród innych firm pożyczkowych. Dlaczego? Chociażby ze względu na fakt, że instytucja udziela szybkich pożyczek przez internet na jasno zdefiniowanych warunkach. Spółka już od ponad 10 lat zajmuje się krótkoterminowymi zobowiązaniami. Do tej pory liczba klientów Net Credit przekroczyła barierę około 1,3 mln pożyczkobiorców. Te liczby świadczą tylko o tym, że warto zainteresować się opcją współpracy z tą firmą pozabankową.


Najważniejsze informacje o Net Credit

Net Credit to instytucja, która stale się rozwija. Dotychczas przedsiębiorstwo zajmowało się tylko udzielaniem pożyczek krótkoterminowych na przejrzystych warunkach. Obecnie nowością stała się funkcjonalna wirtualna karta pożyczkowa NetCredit z konkretnym limitem przyznanym w ramach umowy. To nowoczesny produkt oferowany przez tę instytucję. Taka innowacja sprawiła, że jako potencjalny pożyczkobiorca nie generujesz kosztów, jeśli nie używasz karty oraz możesz mieć dostęp do dodatkowej gotówki od ręki 24 godziny 7 dni w tygodniu.


Logowanie do strefy klienta Net Credit

Logowanie do strefy klienta na portalu Net Credit jest dziecinnie proste. Podaj tylko adres e-mail oraz wcześniej ustalone hasło, a bez problemu wejdziesz do portalu. Znajdziesz tam informacje o aktualnym zadłużeniu, terminach spłaty oraz opcję wcześniejszego uregulowania zadłużenia. Pamiętaj, że wcześniej musisz po prostu utworzyć nowe konto klienta. W tym celu podaj takie dane, jak:

  • numer telefonu,
  • adres e-mail,
  • nowe hasło klienta.

Po uzupełnieniu tych danych jako nowy klient Net Credit, musisz podać też kwotę pożyczki, o jaką planujesz wnioskować. Uwaga! Warunkiem zarejestrowania w serwisie Net Credit jest akceptacja regulaminu oraz zgód na przetwarzanie danych osobowych.

 

Net Credit – produkty dostępne w ofercie

Obecnie w ofercie Net Credit znajdziesz jeden, podstawowy produkt, a mianowicie – pożyczkę na karcie. To innowacja jeśli chodzi o działalność firm pożyczkowych. Dzięki temu zawsze wtedy, kiedy nie wygenerujesz skorzystasz z limitu na karcie – nie zapłacisz też odsetek. Jako nowy klient możesz wnioskować o pożyczkę do kwoty 3 000 zł, mając okres 30 dni na spłatę darmowej pożyczki. W przypadku stałych pożyczkobiorców, kwota ta ulega zwiększeniu do 5 000 zł.

Opinie konsumentów o Net Credit

Zastanawiasz się, co mówią pożyczkobiorcy na temat firmy Net Credit? Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe wprowadzanie innowacji w swoje usługi to główne cechy, jakie przyciągają coraz większą liczbę nowych wnioskodawców. Warto dodać, że aktywni kontrahenci tej instytucji pozabankowej doceniają także:

  • szybki proces wnioskowania o pożyczkę,
  • brak kosztów w razie niewykorzystania limitu na karcie,
  • dostęp do dodatkowej gotówki 24/7,
  • darmowa pożyczka na 30 dni dla nowych klientów.

Wirtualna karta kredytowa w przypadku firmy Net Credit to zupełna nowość. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, szczególnie jeśli chodzi o koszty, gdyż te wynoszą równe zero przez pierwsze 30 dni!

NET CREDIT - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Prosta 68, 00-838 Warszawa
E-MAIL: info@netcredit.pl
WWW: https://www.netcredit.pl/
NIP: 5272670266
KRS: 0000401570
REGON: 145874815

Godziny otwarcia BOK Net Credit:
Pon. 08:00 - 21:00
Wt. 08:00 - 21:00
Śr. 08:00 - 21:00
Czw. 08:00 - 21:00
Pt. 08:00 - 21:00
Sb. 08:00 - 19:00

Nr. tel. 22 598 77 99

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter