KredytOK

KredytOK

Kredyt OK – informacje o pożyczkodawcy

Pożyczka KredytOK to rozwiązanie, z którego można skorzystać przez internet. W ofercie znajdują się pożyczki online na kwotę do 7 000 zł. Czy KredytOK cieszy się dobrymi opiniami? Co warto wiedzieć o tej firmie pożyczkowej?


Pożyczki przez internet to świetne rozwiązanie dla osób szukających dodatkowej gotówki. Krótki i przejrzysty wniosek, szybka decyzja pożyczkowa i wypłata środków na konto nawet w kilkanaście minut. Na rynku dostępnych jest wiele firm pożyczkowych, które mają w swojej ofercie pożyczki na raty. Jedną z nich jest właśnie Kredyt OK. To instytucja, która ma za sobą wiele lat działalności w branży finansowej. Co warto o niej wiedzieć?

 

Kredyt OK – historia firmy

Firma pożyczkowa Kredyt OK została założona w 1999 roku, a więc jest jedną z najdłużej działających instytucji pozabankowych na rynku. Ponad 20 lat doświadczenia przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług, a także na ofertę finansowania, która przebija wszystkie podobne na rynku. Na tę chwilę instytucja działa wyłącznie online lub przez partnerów w postaci pośredników kredytowych. Dzięki temu każdy z mieszkańców Polski może wygodnie korzystać z oferty pożyczki na atrakcyjnych warunkach z minimum formalności.

 

Najważniejsze informacje o Kredyt OK

Najważniejszą informacją jeśli chodzi o Kredyt OK jest fakt, iż firma ma dokładnie 23 lata doświadczenia. Krótki proces wnioskowania oraz w 100% zdalna obsługa to główne cechy tego przedsiębiorstwa. Warto dodać, że o pożyczkę przez internet w tym przypadku mogą ubiegać się wyłącznie osoby, które ukończyły 21 lat i posiadają polskie obywatelstwo. Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o pożyczkę jest okazanie ważnego dowodu tożsamości oraz udokumentowanie stałego dochodu. Warto też dodać, że firma sprawdza nie tylko sytuację finansową wnioskodawcy, ale także jego historię kredytową. Firma pożyczkowa akceptuje też szeroką paletę źródeł dochodów takich, jak np.:

 • umowa o pracę,
 • umowa zlecenie,
 • umowa o dzieło,
 • emerytura/renta,
 • zasiłki,
 • alimenty,
 • działalność gospodarcza.


Logowanie do strefy klienta Kredyt OK

Proces logowania do serwisu, a także rejestracji jako nowego klienta jest bardzo prosty. Do zalogowania wystarczy, że podasz adres e-mail oraz numer telefonu, a następnie zalogujesz się kodem autoryzacyjnym. W panelu klienta będziesz mieć dostęp do informacji o aktualnym zadłużeniu, możliwościach jego spłaty oraz dostępnych opcjach pożyczkowych na przyszłość. Rejestracja nowego klienta odbywa się na etapie wypełniania wniosku i wymaga podania informacji osobowych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, numer i seria dowodu osobistego oraz rodzaj dochodu.


Kredyt OK – pożyczki dostępne w ofercie

Produktem, jaki oferuje firma pożyczkowa Kredyt OK jest szybka pożyczka przez internet. Warunki proponowane potencjalnym pożyczkobiorcom to głównie kwota finansowania od 1000 do 7000 złotych na okres od 12 do 36 miesięcy. Dzięki temu miesięczna rata nie jest zbyt wysoka, a Ty nie masz problemów ze spłatą zobowiązania wobec firmy pożyczkowej. Decydując się na współpracę z Kredyt OK masz pewność, że swój wniosek wypełnisz całkowicie online, decyzję kredytową otrzymasz nawet w kwadrans, co sprawia, że są to pożyczki w 15 minut, a zadłużenie spłacisz tak, jak Ci wygodnie – przelewem, wypłatą na poczcie oraz gotówką!

Jeśli szukasz rzetelnej firmy godnej zaufania, koniecznie postaw na Kredyt OK i przekonaj się, że pożyczki pozabankowe mogą być naprawdę dobrą formą pozyskania dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel.

Opinie o Kredyt OK

Zanim zdecydujesz się na nawiązanie współpracy i podpisanie umowy pożyczki przez internet, koniecznie sprawdź, jakie opinie krążą na temat firmy Kredyt OK. W tym przypadku konsumenci są szczególnie zadowoleni i doceniają takie aspekty, jak:

 1. łatwy proces wnioskowania,
 2. minimum formalności,
 3. brak ukrytych kosztów,
 4. długi okres spłaty do wyboru,
 5. atrakcyjne RRSO.

Te kwestie są najbardziej doceniane przez klientów, którzy dotychczas zdecydowali się na zaciągnięcie pożyczki w Kredyt OK. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki i nie masz czasu na skomplikowane formalności, koniecznie wybierz tę firmę pożyczkową. Pieniądze otrzymasz na swoje konto nawet w ten sam dzień, kiedy podpiszesz umowę pożyczki.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

KREDYTOK - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
E-MAIL: kontakt@kredytok.pl
WWW: https://kredytok.pl
NIP: 7582351711
KRS: 0000407127
REGON: 368441510

Godziny otwarcia BOK KredytOK:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 601 500 500

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter