Pożyczka Plus

Pożyczka Plus

Pożyczka Plus – informacje o firmie


Trafiłeś na ofertę pożyczkową firmy Pożyczka Plus? Nie wiesz, czy ten pożyczkodawca jest godny zaufania? Sprawdź, co warto wiedzieć o firmie oraz ile maksymalnie i na jak długo możesz pożyczyć gotówkę w Pożyczce Plus! 


Darmowe chwilówki, szybkie pożyczki bez formalności, a może po prostu dodatkowa gotówka od ręki bez wychodzenia z domu? Z takimi określeniami spotykają się klienci, którzy chcą wnioskować o pożyczki online. W sieci trafiają oni na na wiele firm pożyczkowych działających na polskim rynku finansowym. Jeśli szukasz sprawdzonego źródła finansowania, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb, koniecznie zapoznaj się z tym, jak dziala popularny serwis Pożyczka Plus. 

Pożyczka Plus to marka, która należy do międzynarodowej grupy z sektora FinTech UAB Aventus Capital. Grupa ta jest obecna na rynku europejskim. Swoje produkty oferuje klientom w Polsce, Czechach, Gruzji, na Litwie oraz Łotwie. W planach jest zwiększenie obszaru działania i wkroczenie na arenę międzynarodową.

Pożyczka Plus – historia firmy

Pożyczka Plus należy do firmy Aventus Group, która funkcjonuje od 2012 roku. Jej misją jest dostarczanie produktów pożyczkowych w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i innowacyjne narzędzia sprzedaży internetowej. Siedziba firmy mieści się w Białymstoku. Warto dodać, że firma pożyczkowa należy do międzynarodowej spółki, a na terenie Polski działa już od ponad 10 lat. To dzięki wieloletniemu doświadczeniu portal Pożyczka Plus stał się sporą konkurencją dla innych dużych, ogólnopolskich serwisów pożyczkowych. Firma inwestuje w innowacyjne rozwiązania, zapewnia bezpieczeństwo na etapie wnioskowania o finansowanie oraz dopasowuje swoją ofertę do potrzeb potencjalnych pożyczkobiorców.

Najważniejsze informacje o Pożyczce Plus

Jest kilka istotnych kwestii, które warto poruszyć jeśli chodzi o portal internetowy Pożyczka Plus. Ta firma udzielająca szybkich pożyczek online pozwala na:

  • zdobycie dodatkowej gotówki do kwoty 15 000 złotych,
  • dostęp do portalu 24/7,
  • szybkie przeprowadzenie procesu wnioskowania oraz weryfikacji wniosku.

Warto dodać, że Pożyczka Plus to przede wszystkim proste zasady finansowania. Wszelkie koszty udzielenia pożyczki poznasz jeszcze przed podpisaniem umowy, a pieniądze otrzymasz nawet na 45-dniowy okres spłaty. Zapamiętaj, że Pożyczka Plus gwarantuje wszystkim swoim klientom bezpieczeństwo danych osobowych poprzez stosowanie zaszyfrowanych algorytmów wnioskowania. Co ciekawe – Pożyczka Plus dla nowych klientów przygotowała ofertę finansowania z zerowymi kosztami, czyli darmowe pożyczki. Jeśli oddasz pieniądze na czas, instytucja nie naliczy odsetek ani prowizji za pierwszą udzieloną pożyczkę.

Logowanie do strefy klienta Pożyczka Plus

Sposób logowania do serwisu Pożyczka Plus jest równie prosty, jak rejestracja nowego konta. Warto dodać, że w tym przypadku logowanie odbywa się przy pomocy numeru PESEL oraz ustalonego wcześniej hasła. Jeśli nie masz konta, załóż je, podając takie dane osobowe, jak telefon komórkowy, e-mail oraz nowe hasło do profilu klienta, za pomocą którego będziesz się logować.

Oczywiście to nie wszystko. W kolejnych etapach rejestracji musisz też podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL i numer dowodu tożsamości). W panelu klienta otrzymasz dostęp do stanu zadłużenia oraz opcji jego spłaty (także wcześniejszej).


Jakie pożyczki oferuje Pożyczka Plus?

Oferta Pożyczki Plus zasługuje na oklaski. Firma oferuje wysoką kwotę maksymalną, która jest rzadko spotykana w sektorze chwilówek. Zacznijmy od początku. Aktualna oferta serwisu Pożyczka Plus obejmuje dwa produkty podstawowe:

  • pożyczkę promocyjną do 3000 złotych z zerowymi kosztami - nowi klienci mogą wnioskować o pierwszą darmową pożyczkę! Wówczas nie muszą płacić żadnych kosztów dodatkowych: warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania. Kwota minimalna pożyczki wynosi 200, zaś maksymalna 3 000 zł. Okres spłaty to od 5 do 30 dni.

  • pożyczkę do 15 000 złotych dla stałych klientów - następna pożyczka może wynosić już dużo więcej. Stali klienci mogą pożyczyć od 200 do 10 000 zł ze spłatą od 5 do 45 dni!

Warto dodać, że minimalny okres spłaty to 10 dni, a maksymalny 45 dni w przypadku kolejnych pożyczek. Korzystanie z opcji finansowania Pożyczka Plus jest sporą wygodą, a także oszczędnością. W tym przypadku pożyczone pieniądze musisz zwrócić najpóźniej po upływie 45 dni od czasu podpisania umowy. Uwaga! Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie i w dużej mierze zależy od oceny zdolności kredytowej potencjalnego klienta.


Pożyczki Pożyczka Plus
  Pierwsza pożyczka Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki 200 - 3 000 zł 200 - 15 000 zł
Okres spłaty 10 - 45 dni
Oprocentowanie 0% 16%
Prowizja 0 zł uzależniona od kwoty pożyczki
RRSO 0% 2056,86%
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 2056,86%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 16%, całkowity koszt 287,15 zł, w tym Prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 13,15 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1287,15 zł według stanu na dzień 01.05.2022.

 

Opinie konsumentów o Pożyczka Plus

Analizując recenzje innych konsumentów tej firmy pożyczkowej, możesz natknąć się na kilka istotnych kwestii docenianych przez pożyczkobiorców, jak np.:

  • pierwsza pożyczka do 3000 złotych bezpłatna,
  • refinansowanie pożyczki,
  • wnioski rozpatrywane są całą dobę 7 dni w tygodniu,
  • nawet stali klienci mogą liczyć na rabaty.

Kontrahenci Pożyczka Plus cenią sobie też proste procedury wnioskowania. Wystarczy, że wybierzesz ofertę która Cię interesuje, zarejestrujesz się na stronie i poczekasz na decyzję. Przekonasz się na własnej skórze, dlaczego Pożyczka Plus jest tak ceniona przez klientów w Polsce.

 

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

POŻYCZKA PLUS - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
E-MAIL: info@pozyczkaplus.pl
WWW: https://pozyczkaplus.pl/
NIP: 9662029390
KRS: 0000355948
REGON: 200358089

Godziny otwarcia BOK Pożyczka Plus:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 08:00 - 18:00
Nd. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 85 871 00 52

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter