Alfa Kredyt

Alfa Kredyt

Alfa Kredyt – informacje o firmie


Alfa Kredyt to sprawdzona firma pożyczkowa, która udziela szybkich pożyczek, tzw. chwilówek, przez internet. Sprawdź, co warto o niej wiedzieć oraz ile środków i na jak długo możesz pożyczyć bez wychodzenia z domu.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności? A może banki odmawiają Ci udzielenia kredytu gotówkowego i szukasz innej opcji? W takim razie sprawdź, co może zaproponować Ci firma Alfa Kredyt. Dla osób ceniących sobie szybką wypłatę gotówki bezpośrednio na konto bankowe oraz bezproblemowe załatwianie formalności jest to prawdopodobnie najlepsza opcja.

Alfa Kredyt jest obecna na rynku pożyczkowym już od 2013 roku. Specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek całkowicie przez internet. Firma pochodzi z Łotwy, ale na polskim rynku zdobyła już grono zadowolonych klientów. Godziny pracy Alfa Kredyt to również zaleta firmy, bowiem konsultanci pracują przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz wnioskować o pożyczkę nawet w weekend, a środki mogą się znaleźć na Twoim koncie już w 15 minut. Wszystko zależy od tego, w jakim banku masz swoje konto osobiste. Jeśli masz rachunek w Alior Banku, Banku Pekao S.A., Banku Pocztowym, mBanku, PKO Banku Polskim lub Santander Banku Polska, środki z pożyczki trafią do Ciebie natychmiastowo. 

Firma umożliwia wzięcie pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego. Możesz skorzystać z usługi Kontomatik, dzięki której potwierdzisz swoje dane osobowe wpisane we wniosku.

Alfa Kredyt – historia firmy

Alfa Kredyt jest instytucją pozabankową, która funkcjonuje już od 2013 roku. Ta spółka zajmuje się szybkimi pożyczkami online niemalże dla wszystkich klientów w Polsce. Aby wnioskować o pożyczkę w tym przypadku, nie trzeba spełniać specjalnie wygórowanych wymogów, ani zbyt długo oczekiwać na decyzję instytucji o przyznaniu finansowania. Spółka działa w branży finansowej już od wielu lat, co przekłada się tylko na coraz większe zainteresowanie konsumentów proponowanym źródłem finansowania. Cechy wyróżniające Alfa kredyt jako firmę pożyczkową to głównie minimum formalności oraz przejrzysta strona internetowa umożliwiająca szybkie złożenie wniosku o pożyczkę.

WEŹ POŻYCZKĘ ALFA KREDYT >
 

Najważniejsze informacje o Alfa Kredyt

W Alfa Kredyt dostępne są pożyczki pozabankowe zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Warto mieć na uwadze, że ta instytucja dla nowych klientów przygotowała wyłącznie ofertę finansowania na kwotę do 3000 złotych i okresie spłaty do 30 dni. Jako stały klient firmy pożyczkowej możesz liczyć na dostęp do pożyczki w kwocie 6000 złotych, ale również na krótki okres spłaty. Nie lada ciekawostką jest fakt, że pierwsza pożyczka do 3000 złotych jest w 100% darmowa. Warunkiem utrzymania RRSO na poziomie 0% jest terminowa spłata zobowiązania. W przeciwnym razie firma ma pełne prawo, by naliczyć dodatkowe odsetki karne na pożyczkobiorcę.

Alfa Kredyt – logowanie do strefy klienta

Logowanie do serwisu Alfa Kredyt jest naprawdę proste. Wystarczy, że zarejestrujesz swój pierwszy wniosek i na tym samym etapie podasz wszelkie swoje dane osobowe oraz adres e-mail. Do najważniejszych danych, jakie należy podać na etapie rejestracji, zaliczamy:

 • imię i nazwisko,
 • PESEL,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • źródła dochodu,
 • adres zameldowania.

Do zalogowania się w portalu wykorzystasz swój e-mail oraz ustalone wcześniej hasło. W panelu będziesz mieć dostęp do informacji o aktualnym saldzie zadłużenia, a także możliwych opcjach kolejnego finansowania.

Alfa Kredyt – produkty dostępne w ofercie

Oferta Alfa Kredyt obejmuje wyłącznie szybkie pożyczki online do kwoty 3 000 złotych (dla nowych klientów) oraz do 6 000 złotych dla stałych. To jedyny produkt oferowany przez tę instytucję, który cieszy się coraz większą popularnością wśród wielu klientów na terenie Polski. Wystarczy, że poświęcisz zaledwie kilkanaście minut na zarejestrowanie nowego konta, weryfikację danych (przelewem identyfikacyjnym) oraz złożenie wniosku o pożyczkę na wybraną kwotę.

Alfa Kredyt wyda decyzję nawet w ciągu 15 minut i wypłaci środki natychmiastowo na Twoje konto bankowe w dowolnym banku. Warto wiedzieć, że firma działa na podstawie przelewów ekspresowych, dzięki czemu środki pojawiają się na koncie natychmiast po podpisaniu umowy pożyczki. Warto też mieć na uwadze, że do pozyskania dodatkowej gotówki w ramach pożyczki pozabankowej trzeba spełnić następujące warunki:

 • minimum 21 a maksimum 75 lat
 • pełna zdolność do czynności prawnych
 • obywatelstwo polskie
 • brak zaległości finansowych w innych bankach i firmach pożyczkowych


  Pożyczki dostępne w ofercie Alfa Kredyt
    Pierwsza pożyczka Kolejna pożyczka
  Kwota pożyczki 500 - 3 000 zł 500 - 6 000 zł
  Okres spłaty 30 dni
  Oprocentowanie 0% 0%
  Prowizja 0% uzależniona od kwoty pożyczki
  RRSO 0% 1081,20%
  Przykład reprezentatywny Całkowita kwota pożyczki: 1000 zł, opłata rejestracyjna: 0,01 zł oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0,00 zł, całkowity koszt pożyczki: 0,01 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1000,01 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0%. Stan na 03.06.2022 r. Całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 450,00 zł, całkowity koszt pożyczki: 450,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2450,00 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1081,20% Stan na 03.06.2022 r.


Alfa Kredyt – opinie konsumentów

Opinie klientów na temat firmy pożyczkowej Alfa Kredyt, są naprawdę dobre. Osoby, które zdecydowały się na pozyskanie dodatkowej gotówki w formie pożyczki pozabankowej od Alfa Kredyt wskazują w recenzjach na takie kwestie, jak prosty sposób wnioskowania o pożyczkę, brak ukrytych opłat, możliwość skorzystania z darmowej pożyczki jako nowy klient Alfa Kredyt.

Podsumowując, warto nawiązać współpracę z firmą pożyczkową Alfa Kredyt. To przede wszystkim oszczędność czasu oraz możliwość zdobycia dodatkowej gotówki jeszcze w ten sam dzień bezpośrednio na rachunek bankowy.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

ALFA KREDYT - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Pańska 96/38, 00-837 Warszawa
E-MAIL: info@alfakredyt.pl
WWW: https://www.alfakredyt.pl/
NIP: 8442351597
KRS: 0000458132
REGON: 200776208

Godziny otwarcia BOK Alfa Kredyt:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 16:00
Nd. 09:00 - 16:00

Nr. tel. 876 181 062

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter