Promocja

Pożyczka Alfa Kredyt

Pożyczka Alfa Kredyt

Kwota:
Kwota:
Okres spłaty:
Okres spłaty:

Promocja

Pożyczka Alfa Kredyt

Szukasz sprawdzonej firmy pożyczkowej, która udzieli Ci szybkiej pożyczki przez internet? Koniecznie sprawdź ofertę Alfa Kredyt! Jako nowy klient możesz pożyczyć do 3 000 zł! Przy kolejnych pożyczkach, kwota ta będzie wyższa. Co warto wiedzieć o pożyczce Alfa Kredyt? Podpowiadamy!


Alfa Kredyt – informacje o pożyczce

Alfa Kredyt to znana firma pożyczkowa, która swoje korzenie ma na Łotwie. W Polsce szybko zyskała grono zadowolonych klientów, którzy mogą szybko i bezpiecznie wnioskować o pożyczkę przez internet. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 21 do 75 lat, które nie figurują w rejestrze dłużników i nie są obecnymi klientami firmy Alfa Kredyt (nie spłacają obecnie pożyczki).

Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Alfa Kredyt pierwszy raz, możesz pożyczyć od 500 do 3 000 zł. Kolejne pożyczki mogą maksymalnie wynieść nawet 6 000 zł. Okres spłaty jest stały i wynosi 30 dni. O pożyczkę można wnioskować jedynie przez internet, dzięki czemu cały proces przebiegnie szybko i bez zbędnych formalności. Wniosek o kolejną pożyczkę możesz złożyć za pomocą SMS-a lub dzwoniąc na infolinię.

Ile kosztuje pożyczka Alfa Kredyt?


Szczegóły pożyczki Alfa Kredyt:

 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 3 000 zł (nowi klienci) lub 6 000 zł (stali klienci przy trzeciej pożyczce)
 • Okres spłaty: 30 dni 
 • Oprocentowanie: 0%
 • RRSO: 476,7%

 

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2 000 zł, opłata rejestracyjna: 0,01 zł oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 309.80 zł, całkowity koszt pożyczki: 309,81 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2309,81 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 476,71%. Stan na 01.04.2021 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 309.80 zł, całkowity koszt pożyczki: 309.80 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2309.80 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 476,71% Stan na 01.04.2021 r.

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nazwa: Alfa Kredyt
ADRES: ul.Pańska 96/38, 00-837 Warszawa
E-MAIL: info@alfakredyt.pl
WWW: https://www.alfakredyt.pl/
NIP: 8442351597
KRS: 0000458132
REGON: 200776208
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Alfa Kredyt:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 16:00
Nd. 09:00 - 16:00

Nr. tel. 876 181 062

Czy Alfa Kredyt jest wiarygodną firmą?

Tak, pożyczka należy do firmy Alfakredyt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest sprawdzoną firmą. Możesz więc bez obaw złożyć wniosek pożyczkowy o dodatkową gotówkę.

Jakie bazy dłużników sprawdza Alfa Kredyt?

Alfa Kredyt weryfikuje swoich klientów w następujących bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Biuro Informacji Gospodarczej.

 


Sposoby weryfikacji klienta Alfa Kredyt

Swoją tożsamość możesz potwierdzić, wykonując przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego. Wysokość przelewu wynosi 1 grosz. Kolejną opcją jest Kontomatik, dzięki któremu potwierdzić swoje dane, logując się na swoje konto osobiste. To natychmiastowa, szybka i bezpieczna usługa weryfikacji tożsamości.

 

Jak szybko otrzymasz pożyczkę Alfa Kredyt?

Jeśli wnioskujesz w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta Alfy Kredyt (a te pracuje przez cały tydzień!) oraz masz konto w tym samym banku, co pożyczkodawca, środki otrzymasz natychmiastowo. W przeciwnym razie należy poczekać na przelew weryfikacyjny (chyba że wybierzesz weryfikację za pomocą Kontomatik, co polecamy!) oraz na przelew pożyczki wykonany przez firmę pożyczkową. Wszystko jest uzależnione od sesji bankowych.

Jakie konta bankowe ma Alfa Kredyt?

Firma Alfa Kredyt ma swoje konta bankowe w następujących bankach:

 • Alior Banku,
 • Banku Pekao S.A.,
 • Banku Pocztowym,
 • mBanku,
 • PKO Banku Polskim,
 • Santander Banku Polska.

Opinie o pożyczce Alfa Kredyt

Pożyczka Alfa Kredyt to dobry produkt dla każdego, kto pilnie szuka dodatkowych środków. Firma nie wymaga przelewu weryfikacyjnego (można skorzystać z Kontomatika), przyjmuje i rozpatruje wnioski przez cały tydzień, oferuje możliwość zwrotu środków przed terminem oraz gwarantuje szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłatę środków nawet w 15 minut!

Skorzystasz?

Jak wnioskować o pożyczkę Alfa Kredyt?

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę
 2. Potwierdź swoją tożsamość, wybierając przelew weryfikacyjny lyb Kontomatik
 3. Poczekaj na decyzję firmy pożyczkowej
 4. Pożyczka trafi na Twoje konto nawet w 15 minut!

ZALETY

advantage
BOK czynny 7 dni w tygodniu
advantage
Minimum formalności i szybka wypłata środków
advantage
Możliwość potwierdzenia danych za pomocą usługi Kontomatik

WADY

disadvantage
Weryfikacja baz dłużników
disadvantage
Brak darmowej pożyczki dla nowych klientów

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przeniesienie kredytu do innego banku – jak to działa? Kiedy jest możliwe?

Miesięczna rata Twojego zobowiązania jest zbyt wysoka i myślisz o tym, by przenieść spłacany kredyt w inne miejsce? Spra...

Kredyt konsumencki a konsumpcyjny – jakie są różnice?

Czy znasz definicje poszczególnych rodzajów kredytów? No właśnie... Tyle się o nich słyszy, zwłaszcza w radiu czy telewi...

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pracujesz w oparciu o umowę o dzieło lub umowę-zlecenie? Obawiasz się, że może to być kłopotem w przypadku wnioskowania ...

Na czym polega windykacja?

Windykacja i egzekucja należnych długów rzadko należy do przyjemnych procesów — zarówno dla dłużnika, jak i wierzyciela....

Pożyczka online – ile można pożyczyć za pierwszym razem?

Pilnie potrzebujesz gotówki i Twój wybór padł na pożyczkę online? Nic dziwnego! Pożyczka przez internet to najszybszy sp...

WIĘCEJ
newsletter