Najlepsza oferta

Skorzystaj z prowizji 0%!

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit

Kwota:
Okres spłaty:

Najlepsza oferta

Skorzystaj z prowizji 0%!

Pożyczka Fit Kasy Stefczyka to produkt, o który możesz wnioskować przez internet. To kredyt konsolidacyjny, który pomoże Ci spłacić zaległości z innych instytucji finansowych. Co warto wiedzieć o tej ofercie? Ile można pożyczyć? Sprawdź!

Informacje o Pożyczce Fit Kasy Stefczyka

SKOK Stefczyka to największa instytucja tego typu działająca w Polsce: możesz spotkać ponad 400 oddziałów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. SKOK liczy ponad 900 000 członków, co świadczy o zainteresowaniu ofertą. Decydując się na produkt Kasy Stefczyka, np. zakładając konto osobiste lub biorąc kredyt, staniesz się wówczas członkiem kasy. W ofercie tej instytucji znajduje się kilka produktów pożyczkowych: Pożyczka Zaratka, Pożyczka Gotówkowa oraz właśnie Pożyczka Fit.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Pożyczka Fit Kasy Stefczyka może być przeznaczona na dowolny cel?

Pożyczka Fit Kasy Stefczyka to kredyt konsolidacyjny. Oznacza to, że możesz go przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań z różnych instytucji finansowych. Jeśli np. spłacasz pożyczkę lub kredyt gotówkowy, samochodowy, kartę kredytową, debet czy kredyt w koncie osobistym, możesz połączyć ich raty w jedną. Wówczas będziesz spłacać tylko jedną ratę miesięcznie, która będzie niższa, ale przy tym wydłuży się okres spłaty.

Ile wynosi prowizja pożyczki Kasy Stefczyka?

Kasa Stefczyka oferuje brak prowizji dla pożyczki gotówkowej! To świetna okazja, by skorzystać z tej oferty.

Kto może wnioskować o pożyczkę Kasy Stefczyka?

O pożyczkę mogą wnioskować osoby pełnoletnie, które uzyskują stały i udokumentowany dochód i mają pozytywną historię kredytową oraz brak negatywnych wpisów w BIK i KRD.

Czy trzeba mieć inne produkty Kasy Stefczyka, by wnioskować o pożyczkę?

By uzyskać kredyt gotówkowy, należy stać się członkiem Kasy Stefczyka, tzn. uiścić opłatę w wysokości 4 zł oraz założyć konto osobiste - Konto IKS Classic lub IKS Podstawowy.

Czy Kasa Stefczyka oferuje wakacje kredytowe?

Tak, pożyczkodawca umożliwia odroczenie spłaty pierwszej raty zobowiązania nawet o 60 dni.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stały i udokumentowany

Obywatelstwo

Obywatelstwo

obywatelstwo nie ma znaczenia, ale wpływa na warunki kredytowania

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

brak wpisów w KRD i BIK-u

Ile kosztuje Pożyczka Fit Kasy Stefczyka?

Koszt kredytu uzależniony jest od kwoty i okresu kredytowania oraz od zdolności kredytowej. Podstawowe opłaty finansowania przedstawiają się następująco:

  • Oprocentowanie: 6%

  • Prowizja: 0%

  • Maks. RRSO: 6,22%

 

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł w tym odsetki: 23 190,06 zł.

 
ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ FIT KASY STEFCZYKA >

 

DANE BANKU

Nazwa: Kasa Stefczyka
ADRES: ul.Legionów 126, 81-472 Gdynia
E-MAIL: kasa@kasastefczyka.pl
WWW: https://www.kasastefczyka.pl/
NIP: 5861040096
KRS: 0000080915
REGON: 190408529
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Kasa Stefczyka:
Pon. 08:00 - 22:00
Wt. 08:00 - 22:00
Śr. 08:00 - 22:00
Czw. 08:00 - 22:00
Pt. 08:00 - 22:00
Sb. 08:00 - 20:00

Nr. tel. 801600100

Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka: co warto wiedzieć?

Pożyczka Fit to świetne rozwiązanie, jeśli chciałbyś płacić jedną wygodną ratę zamiast wielu. To pożyczka konsolidacyjna, co oznacza, że możesz przenieść swoje zobowiązania z innych banków i instytucji finansowych i zamienić je w jedną miesięczną ratę, która będzie niższa (ale wydłuży się przy tym okres spłaty zobowiązania). Możesz połączyć swoje pożyczki ratalne i gotówkowe, kredyt samochodowy, karty kredytowe czy kredyty i debety w koncie.

Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000, zaś maksymalna 150 000 zł. Okres spłaty to od 12 do 120 miesięcy.

Kasa umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych, dzięki czemu będziesz mógł zrobić sobie przerwę w spłacie rat.

Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0 zł, co znacznie obniża koszt całkowity zobowiązania. Warto jednak dodać, że Kasa Stefczyka dolicza inne opłaty, m.in. za przelewy pożyczki (120 zł) oraz opłaty za konto osobiste.


Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka - produkty dodatkowe

Warto wiedzieć, że wszelkie usługi oraz produkty znajdujące się w ofercie są przeznaczone tylko dla członków Kasy Stefczyka. Dlatego też należy przystąpić do Kasy, tzn. udać się do wybranej placówki Kasy Stefczyka i wnioskować o członkostwo. Zabierz ze sobą dowód osobisty, który będzie niezbędny do dopełnienia formalności oraz wpłać 4 zł: 1 zł za opłatę wpisową, 1 zł za wykupienie jednego udziału, 1 zł za wkład członkowski oraz 1 zł na składkę na Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Każdy członek Kasy Stefczyka musi posiadać również konto osobiste w Kasie Stefczyka (Konto IKS Classic lub IKS Podstawowy).

Decydując się na konto IKS Classic, możesz zapłacić: 0 zł miesięcznie, jeśli Twoje miesięczne wpływy na rachunek wyniosą min. 2 000 zł miesięcznie, jeśli nie zapewnisz wpływów w odpowiedniej wysokości. Wówczas, biorąc pod uwagę maksymalną możliwą kwotę spłaty, koszt prowadzenia rachunku może wynieść nawet 1 530 zł (12,75 zł w każdym ze 120 miesięcy).

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ FIT KASY STEFCZYKA >

 

Pożyczka Fit Kasy Stefczyka - wnioskowanie

Możesz złożyć wniosek pożyczkowy przez internet, wystarczy, że wypełnisz formularz widoczny na naszej stronie: wypełnij wniosek o Pożyczkę Fit Kasy Stefczyka.

Uzupełnij w nim swoje dane kontaktowe, dane osobowe i adresowe, informacje dotyczące stałych dochodów oraz bieżących zobowiązań. Czy Skok Stefczyka to pożyczka na dowód osobisty? Owszem, do wniosku należy dołączyć zdjęcie/ skan dowodu, choć w przypadku wnioskowania o wyższą kwotę niezbędne będzie również dołączenie zaświadczenia o dochodach.

W kolejnym etapie wnioskowania oddzwoni do Ciebie konsultant Kasy Stefczyka, który przeanalizuje Twoją zdolność kredytową oraz zaproponuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Podczas tej rozmowy otrzymasz również wstępną decyzję kredytową. 

Niestety, zła wiadomość jest taka, że cały proces wzięcia pożyczki w Kasie Stefczyka nie przebiega w 100% online. Podczas rozmowy telefonicznej należy umówić się na osobiste spotkanie w jednym z oddziałów Kasy Stefczyka. Należy zabrać ze sobą dokumenty kredytowe wskazane przez doradcę. Po podpisaniu umowy w oddziale środki zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste.

Opinie o Pożyczce Fit Kasy Stefczyka

Produkt Kasy Stefczyka jest przeznaczony dla osób, które chcą skonsolidować swoje zobowiązania. Jeśli więc chcesz połączyć raty banków i firm pozabankowych w jedną, niżą, śmiało skorzystaj z tej oferty!

Musisz się jednak liczyć z tym, że wnioskowanie o produkty wymaga przystąpienia do członkostwa Kasy Stefczyka i posiadania konta osobistego, które może być płatne.

Pożyczka Fit wyróżnia się niskim oprocentowaniem i prowizją wynoszącą 0%! Jest to więc dobra i tania pożyczka online, na którą warto zwrócić uwagę, szukając sposobu na finansowanie.

Czy jesteś członkiem Kasy Stefczyka? Jaka jest Twoja opinia?

Jak wnioskować o pożyczkę Kasy Stefczyka?

Jak wnioskować o pożyczkę Kasy Stefczyka?
  1. Poczekaj na kontakt ze strony konsultanta Kasy Stefczyka
  2. Zaczekaj na decyzję kredytową
  3. Udaj się do wybranego oddziału Kasy Stefczyka w celu dostarczenia niezbędnych dokumentów i podpisania umowy

ZALETY

advantage
Brak prowizji
advantage
Niewielkie koszty pożyczki
advantage
Wstępna decyzja kredytowa już w 15 minut

WADY

disadvantage
Konieczność posiadania konta osobistego w Kasie Stefczyka
disadvantage
Konieczność osobistej wizyty w wybranym oddziale

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Kiedy można odstąpić od umowy kredytu gotówkowego?

Wziąłeś kredyt gotówkowy, ale chcesz z niego zrezygnować? Czy banki umożliwiają odstąpienie od umowy kredytu? Co należy ...

ING Finansowanie Faktur – sprawdź faktoring od ING Banku Śląskiego!

Utrzymanie odpowiedniej kondycji finansowej w przedsiębiorstwie to bardzo ważna kwestia, o której wielu właścicieli firm...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Ranking kredytów dla firm. Sprawdź najlepsze oferty finansowania!

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Średnia krajowa – ile wynosi?

Główny Urząd Statystyczny jest podstawową instytucją, która zajmuje się wyliczaniem wysokości tak zwanej średniej krajow...

WIĘCEJ
newsletter