Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa

Kwota:
Okres spłaty:

Bank Pekao
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 250 000 zł
 • Okres spłaty: 12 - 120 miesięcy

Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao, tzw. Pożyczka PEX, to produkt, z którego mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali klienci banku. Co warto wiedzieć o tej ofercie? Sprawdź szczegóły i złóż wniosek o finansowanie przez internet!

Informacje o Pożyczce Ekspresowej Banku Pekao

Pożyczka Ekspresowa to produkt oferowany przez Bank Pekao. Bank oferuje wysoką kwotę maksymalną oraz długi okres spłaty. Środki z pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków, poprzez konsolidację (kredyt konsolidacyjny). Wówczas możesz się zdecydować na niższą ratę poprzez wydłużenie całkowitego okresu spłaty i połączenie wszystkich bieżących rat w jedną.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały i udokumentowany dochód

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zdolność kredytowa

Ile kosztuje Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao?


Ostateczne warunki kredytowania, kwota, okres spłaty oraz koszty, są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Podstawowe parametry wyglądają następująco:

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 12,71% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 15 500 zł, pożyczka zaciągnięta na 42 miesiące, oprocentowanie zmienne 8,31% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 3566,10 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 994,63 zł (6,03%), odsetki 2571,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 066,10 zł płatna w 41 ratach miesięcznych po 453,96 zł, 42. rata wyrównująca 453,74 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 29.11.2019 r.

DANE BANKU

 • Nazwa: Bank Pekao
 • ADRES: ul.Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
 • E-MAIL: -
 • WWW: https://www.pekao.com.pl
 • NIP: 5260006841
 • KRS: 0000014843
 • REGON: 000010205

Nr. tel. 801 365 365

Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao - szczegóły


Oferta Banku Pekao jest bardzo różnorodna. Wśród wielu produktów znajdziesz również Pożyczkę Ekspresową (PEX). Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na konsolidację kredytów i pożyczek z innych instytucji finansowych. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000, a maksymalna aż 250 000 zł. Zobowiązanie możesz zwrócić w terminie od 12 do nawet 120 miesięcy - jest to maksymalny okres kredytowania dla pożyczek na kwotę od 30 000 do 250 000 zł. Jeśli nie dysponujesz zaświadczeniem o dochodach, wówczas możesz pożyczyć do 10 000 zł.

Do skorzystania z oferty wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu podpisane przez pracodawcę. Wyjątkiem są klienci, którzy posiadają Konto Przekorzystne w Banku Pekao, wówczas bank nie wymaga dostarczenia takiego dokumentu.

O pożyczkę możesz wnioskować ze współkredytobiorcą, dzięki czemu możesz otrzymać wyższą kwotę finansowania oraz korzystniejsze warunki spłaty.

Klienci banku mogą skorzystać z karencji w spłacie pożyczki - pierwsza rata może zostać uregulowana dopiero po trzech miesiącach od podpisania umowy pożyczkowej lub wypłaty środków. Można również samodzielnie wybrać dogodny dzień spłaty.

Dobra wiadomość jest taka, że Bank Pekao nie wymaga wnioskowania o produkty dodatkowe: nie musisz posiadać konta osobistego w tym banku, ani zakupić ubezpieczenia od spłaty. Możesz jednak dobrowolnie zakupić nieobowiązkową polisę: 

 • Pakiet Majątek + Życie: 0,34% kwoty pożyczki,
 • Pakiet Życie Plus: 0,34% kwoty pożyczki,
 • Pakiet Życie: 0,22% kwoty pożyczki.

 

Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao - wnioskowanie


O Pożyczkę Ekspresową PEX możesz wnioskować na kilka sposobów,

 • online - składając wniosek pożyczkowy lub logując się do bankowości internetowej w serwisie Pekao24 - druga opcja dostępna jedynie dla obecnych klientów banku,

 • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku,

 • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku.


Opinie o Pożyczce Ekspresowej Banku Pekao

Pożyczke Ekspresowa Pekao to produkt godny polecenia. Będąc klientem banku, tzn. posiadając w nim konto bankowe, nie musisz dostarczać żadnych dokumentów od pracodawcy - potrzebny będzie tylko dowód osobisty.

Środki z pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków lub na cele ekologiczne (wówczas możesz liczyć na lepsze warunki kredytowania!).


Jak wnioskować o Pożyczkę Ekspresową Pekao?

 1. Wypełnij formularz pożyczkowy
 2. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
 3. Ustal dogodne warunki kredytu oraz termin jego spłaty
 4. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Możliwość konsolidacji zobowiązań
advantage
Możliwość wyboru dogodnego dnia spłaty raty
advantage
Możliwość skorzystania z karencji w spłacie pierwszej raty
advantage
Brak wymogu posiadania konta osobistego w Banku Pekao

WADY

disadvantage
Okres spłaty kredytu krótszy niż w innych bankach

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – MAJ 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Pożyczki bez przelewania grosza – gdzie ich szukać?

Przelew symbolicznego jednego grosza jest jednym z najpopularniejszych sposobów weryfikacji pożyczkobiorców przy wniosko...

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego – czy to możliwe?

Chciałbyś raz na zawsze pożegnać się z comiesięcznymi ratami zobowiązania? Zastanawiasz się, czy można wcześniej spłacić...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? Stopy procentowe na najniższym poziomie!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Kredyt na wykończenie mieszkania lub domu – na co zwrócić uwagę?

Właśnie stałeś się szczęśliwym właścicielem mieszkania lub domu? Po długich poszukiwaniach klucze radośnie pobrzękują w ...

Co to jest i jak działa Instantor?

Instantor to kolejny sposób na wnioskowanie o pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego. Czy ta metoda jest bezpieczna? Jak ...

WIĘCEJ
newsletter