Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa

Kwota:
Okres spłaty:

Bank Pekao
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 150 000 zł
 • Okres spłaty: 12 - 96 miesięcy

Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao, tzw. Pożyczka PEX, to produkt, z którego mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali klienci banku. Co warto wiedzieć o tej ofercie? Sprawdź szczegóły i złóż wniosek o finansowanie przez internet!

Informacje o Pożyczce Ekspresowej Banku Pekao

Pożyczka Ekspresowa to produkt oferowany przez Bank Pekao. Bank oferuje wysoką kwotę maksymalną oraz długi okres spłaty. Środki z pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków, poprzez konsolidację (kredyt konsolidacyjny). Wówczas możesz się zdecydować na niższą ratę poprzez wydłużenie całkowitego okresu spłaty i połączenie wszystkich bieżących rat w jedną.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały i udokumentowany dochód

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zdolność kredytowa

Ile kosztuje Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao?


Ostateczne warunki kredytowania, kwota, okres spłaty oraz koszty, są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Podstawowe parametry wyglądają następująco:

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 13,27% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 8 559 zł, pożyczka zaciągnięta na 30 miesięcy, oprocentowanie zmienne 8,68% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 1 453,59 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 412,70 zł (4,60%), odsetki 1040,89 zł, całkowita kwota do zapłaty 10012,59 zł płatna w 29 ratach miesięcznych po 333,75 zł, 30. rata wyrównująca 333,84 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8559 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 3 czerwca 2020 r.

DANE BANKU

 • Nazwa: Bank Pekao
 • ADRES: ul.Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
 • E-MAIL: -
 • WWW: https://www.pekao.com.pl
 • NIP: 5260006841
 • KRS: 0000014843
 • REGON: 000010205

Nr. tel. 801 365 365

Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao - szczegóły


Oferta Banku Pekao jest bardzo różnorodna. Wśród wielu produktów znajdziesz również Pożyczkę Ekspresową (PEX). Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na konsolidację kredytów i pożyczek z innych instytucji finansowych. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000, a maksymalna aż 150 000 zł. Zobowiązanie możesz zwrócić w terminie od 12 do nawet 96 miesięcy - jest to maksymalny okres kredytowania dla pożyczek na kwotę od 30 000 do 150 000 zł. Jeśli nie dysponujesz zaświadczeniem o dochodach, wówczas możesz pożyczyć do 10 000 zł.

W zależności od tego, czy jesteś obecnym, czy nowym klientem Banku Pekao, otrzymasz inne warunki finansowania.

NOWY KLIENT: wnioskując o ofertę z ubezbieczeniem, bank oferuje Ci oprocentowanie równe 5,99% oraz prowizję 8,99%. Decydując się na kredyt bez polisy, oprocentowanie wyniesie wówczas 6,99%, a prowizja 9,99%.

OBECNY KLIENT: kredyt z ubezpieczeniem jest oprocentowany 5,99% w skali roku, a prowizja za jego udzielenie wynosi 10,99%. Jeśli preferujesz wersję bez ubezpieczenia, musisz się liczyć z oprocentowaniem równym 6,99% w skali roku oraz prowizją 11,99%.

Do skorzystania z oferty wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu podpisane przez pracodawcę. Wyjątkiem są klienci, którzy posiadają Konto Przekorzystne w Banku Pekao, wówczas bank nie wymaga dostarczenia takiego dokumentu.

O pożyczkę możesz wnioskować ze współkredytobiorcą, dzięki czemu możesz otrzymać wyższą kwotę finansowania oraz korzystniejsze warunki spłaty.

Klienci banku mogą skorzystać z karencji w spłacie pożyczki - pierwsza rata może zostać uregulowana dopiero po trzech miesiącach od podpisania umowy pożyczkowej lub wypłaty środków. Można również samodzielnie wybrać dogodny dzień spłaty.

Dobra wiadomość jest taka, że Bank Pekao nie wymaga wnioskowania o produkty dodatkowe: nie musisz posiadać konta osobistego w tym banku, ani zakupić ubezpieczenia od spłaty. Możesz jednak dobrowolnie zakupić nieobowiązkową polisę: 

 • Pakiet Majątek + Życie: 0,34% kwoty pożyczki,
 • Pakiet Życie Plus: 0,34% kwoty pożyczki,
 • Pakiet Życie: 0,22% kwoty pożyczki.

 

Pożyczka Ekspresowa Banku Pekao - wnioskowanie


O Pożyczkę Ekspresową PEX możesz wnioskować na kilka sposobów,

 • online - składając wniosek pożyczkowy lub logując się do bankowości internetowej w serwisie Pekao24 - druga opcja dostępna jedynie dla obecnych klientów banku,

 • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku,

 • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku.


Opinie o Pożyczce Ekspresowej Banku Pekao

Pożyczke Ekspresowa Pekao to produkt godny polecenia. Będąc klientem banku, tzn. posiadając w nim konto bankowe, nie musisz dostarczać żadnych dokumentów od pracodawcy - potrzebny będzie tylko dowód osobisty.

Środki z pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków lub na cele ekologiczne (wówczas możesz liczyć na lepsze warunki kredytowania!).


Jak wnioskować o Pożyczkę Ekspresową Pekao?

 1. Wypełnij formularz pożyczkowy
 2. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
 3. Ustal dogodne warunki kredytu oraz termin jego spłaty
 4. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Możliwość konsolidacji zobowiązań
advantage
Możliwość wyboru dogodnego dnia spłaty raty
advantage
Możliwość skorzystania z karencji w spłacie pierwszej raty
advantage
Brak wymogu posiadania konta osobistego w Banku Pekao

WADY

disadvantage
Okres spłaty kredytu krótszy niż w innych bankach

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – LIPIEC 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Zakupy na raty 0% – kiedy można wziąć produkt na raty?

Widziałeś w sklepie ofertę zakupów na raty 0%? Zastanawiasz się, na czym polega taka opcja i co warto o niej wiedzieć? W...

Kredyt na wesele – czy to dobry pomysł? Jak oszczędzić na ślubie?

Planujesz jeden z najważniejszych dni w swoim życiu? Zbliża się Twój ślub, a Tobie brakuje wolnych środków? Sprawdź, czy...

Zgubiony paszport w Polsce lub za granicą – co robić?

Wyjechałeś na wymarzone wakacje, podczas których spotkała Cię niemiła sytuacja, a mianowicie zgubiłeś swój paszport? Zas...

Wyprzedaże – jak i kiedy można zwrócić towar kupiony online i stacjonarnie?

Kupiłeś buty, bluzkę, telefon lub laptopa w sklepie online albo stacjonarnym, ale teraz nie budzą już Twojego zachwytu? ...

Kredyt na samochód – jak wybrać i na co zwrócić uwagę?

Twój obecny samochód szwankuje i nie służy Ci na tyle, byś czuł się zadowolony? Podjąłeś decyzję o kupnie nowego auta? A...

WIĘCEJ
newsletter