Złóż wniosek

Santander Bank Polska Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:
Weź kredyt

Szukasz atrakcyjnej oferty kredytu gotówkowego nawet do 300 000 zł? Koniecznie sprawdź propozycję Santander Banku Polska! Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, a wszelkie formalności załatwisz przez internet.

Informacje o Kredycie Gotówkowym Santander Banku Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który ma swoją siedzibę w Warszawie. Pojawił się na rynku w 2018 roku, ale początek funkcjonowania działalności miał miejsce znacznie wcześniej, konkretnie w 2001 roku (chodzi o dawny Bank Zachodni WBK). Co do Kredytu Gotówkowego, mowa o produkcie, z którym wiąże się naprawdę wiele korzyści – wystarczy wymienić chyba długi okres spłaty, wysoką kwotę czy indywidualnie wyliczoną propozycję kredytu. Co jeszcze przemawia za złożeniem wniosku o Kredyt gotówkowy Santander Banku Polska?

Ile kosztuje Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska?


Wszelkie koszty związane z kredytem Santandera, jak i kwota oraz okres spłaty, są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. 

 

Przykład reprezentatywny:

Dla kredytu gotówkowego z EKO promocją Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 36 900 zł, całkowita kwota do zapłaty: 60 010,41 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 11,99%, całkowity koszt kredytu: 23 110,41 zł (w tym: prowizja 5 027,05 zł, odsetki 18 083,36 zł), umowa zawarta na okres 76 miesięcy, 75 miesięczne raty równe w wysokości 790,01 zł, ostatnia rata w wysokości 759,66 zł. Kalkulacja na dzień 31.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne.

SANTANDER BANK POLSKA - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
E-MAIL: kontakt@santander.pl
WWW: https://www.santander.pl/
NIP: 8960005673
KRS: 0000008723
REGON: 930041341
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Santander Bank Polska:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 781 119 999

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska: szczegóły


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska to oferta dla każdego. Możesz wnioskować o kredyt na dowoly cel, również na spłatę zobowiązań w innych bankach. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 1 000, zaś maksymalna 300 000 zł. Pożyczkę możesz spłacić w okresie od 3 do nawet 120 miesięcy - wszystko zależy od tego, w jaki sposób uzyskujesz dochody. Maksymalny okres kredytowania wynosi: 84 miesiące, jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą; 96 miesięcy, jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony; 120 miesięcy, jeśli wykonujesz wolny zawód lub 72 miesiące dla osób wykonujących pozostałe zawody.

Jakie warunki należy spełnić, by mieć większe szanse na otrzymanie kredytu Santander Banku Polska? Bank chętnie udziela finansowania osobom, które pracują w oparciu o umowę o pracę lub prowadzą działalność gospodarczą, mają min. 28 lat oraz osiągają stałe dochody z udokumentowanego źródła.

Oprocentowanie kredytu jest stałe dla zobowiązań do 24 rat oraz zmienne powyżej tego okresu.

Możesz skorzystać z wakacji kredytowych, jednak nie wcześniej niż po sześciu miesiącach od uruchomienia kredytu. Możesz wielokrotnie zawiesić spłatę rat kapitałowych, przy czym łączny okres karencji nie może przekroczyć pół roku. 

Bank może wymagać zgody współmałżonka - dla kredytów w kwocie większej niż 20 000 zł lub wyższej niż 30 000 zł, jeśli jeden z małżonków posiada konto osobiste w Santander Banku Polska od min. trzech miesięcy.  

Ciekawą propozycją jest również możliwość skorzystania z odroczenia terminu spłaty pierwszej raty kredyty - nawet do 3 miesięcy od uruchomienia kredytu. Warunkiem jest posiadanie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska wraz z Kartą Dopasowaną.

 

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska - produkty dodatkowe


Bank nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych. W ofercie znajdują się jednak konta osobiste (np. Konto Jakie Chcę) oraz ubezpieczenie kredytu (Spokojny Kredyt), z których możesz skorzystać.

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska - wnioskowanie


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska możesz nabyć na trzy sposoby:

  • online - logując się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander internet lub Santander mobilne. Wejdź do zakładki Oferta banku, a następnie złóż wniosek o kredyt. Możesz skorzystać również z formularza online: wnioskuj o kredyt Santander Banku Polska.

  • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku pod numer 61 885 17 74; Określ preferowaną kwotę i czas spłaty zobowiązania, a doradca z banku określi Twoją zdolność kredytową.

  • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku na terenie Polski.

Opinie o Kredycie Gotówkowym Santander Banku Polska

 

Kredyt Gotówkowy w Santander Banku Polskim to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom – długi okres spłaty i brak konieczności posiadania konta osobistego – to nie zdarza się zawsze.

Co więcej, to nie wszystkie atuty, można jeszcze dodać choćby ubezpieczenie (ubezpieczenie obniża prowizję) i szybką wypłatę – pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet w kilkanaście minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej!

Jak wnioskować o kredyt Santander Banku Polska?

krok-po-kroku
  1. Uzupełnij wniosek o pożyczkę gotówkową
  2. Określ kwotę i czas spłaty zobowiązania
  3. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
  4. Otrzymaj decyzję kredytową
  5. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Brak wymogu posiadania konta w Santander Banku Polska
advantage
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia obniżającego prowizję
advantage
Brak konieczności przedstawienia zaświadczeń od pracodawcy
advantage
Długi okres spłaty kredytu

WADY

disadvantage
Możliwość wnioskowania online tylko dla klientów posiadających dostęp do bankowości internetowej
disadvantage
Brak możliwości otrzymania kredytu przez osoby prowadzące działalność gospodarczą

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile pieniędzy można pożyczyć, wnioskując o Kredyt gotówkowy Santander Banku Polska?

Maksymalna kwota kredytu wynosi 300 000 zł. Oferta i warunki kredytowania są jednak ustalane indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej klienta.

Czy trzeba założyć konto osobiste w Santander Banku Polska, by dostać Kredyt gotówkowy?

Nie, nie musisz być właścicielem konta osobistego Santander Banku Polska.

Czy trzeba zakupić ubezpieczenie kredytu w Santander Banku Polska?

Nie, zakup ubezpieczenia kredytu nie jest obowiązkowy. Możesz dobrowolnie zakupić polisę Spokojny Kredyt, co jest zalecane w przypadku kredytów na wyższą kwotę.

W jaki sposób można wnioskować o Kredyt gotówkowy Santandera?

Najszybszym sposobem jest złożenie wniosku online. Możesz też zalogować się do bankowości internetowej Santander internet lub aplikacji mobilnej Santander mobile i wypełnić wniosek znajdujący się w zakładce Oferta. O kredyt można również wnioskować za pośrednictwem rozmowy z konsultantem (zadzwoń na numer infolinii: 61 885 17 74 lub 1 9999) lub osobiście w oddziale banku.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Santander Bank Polska

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stałe źródło dochodu

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

potencjalni kredytobiorcy nie mogą prowadzić działalności gospodarczej, posiadanie aktywnych usług Santander Online

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter