Santander Bank Polska Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Szukasz atrakcyjnej oferty kredytu gotówkowego nawet do 300 000 zł? Koniecznie sprawdź propozycję Santander Banku Polska! Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, a wszelkie formalności załatwisz przez internet.

Informacje o Kredycie Gotówkowym Santander Banku Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który ma swoją siedzibę w Warszawie. Pojawił się na rynku w 2018 roku, ale początek funkcjonowania działalności miał miejsce znacznie wcześniej, konkretnie w 2001 roku (chodzi o dawny Bank Zachodni WBK). Co do Kredytu Gotówkowego, mowa o produkcie, z którym wiąże się naprawdę wiele korzyści – wystarczy wymienić chyba długi okres spłaty, wysoką kwotę czy indywidualnie wyliczoną propozycję kredytu. Co jeszcze przemawia za złożeniem wniosku o Kredyt gotówkowy Santander Banku Polska?

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile pieniędzy można pożyczyć, wnioskując o Kredyt gotówkowy Santander Banku Polska?

Maksymalna kwota kredytu wynosi 300 000 zł. Oferta i warunki kredytowania są jednak ustalane indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej klienta.

Czy trzeba założyć konto osobiste w Santander Banku Polska, by dostać Kredyt gotówkowy?

Nie, nie musisz być właścicielem konta osobistego Santander Banku Polska.

Czy trzeba zakupić ubezpieczenie kredytu w Santander Banku Polska?

Nie, zakup ubezpieczenia kredytu nie jest obowiązkowy. Możesz dobrowolnie zakupić polisę Spokojny Kredyt, co jest zalecane w przypadku kredytów na wyższą kwotę.

W jaki sposób można wnioskować o Kredyt gotówkowy Santandera?

Najszybszym sposobem jest złożenie wniosku online. Możesz też zalogować się do bankowości internetowej Santander internet lub aplikacji mobilnej Santander mobile i wypełnić wniosek znajdujący się w zakładce Oferta. O kredyt można również wnioskować za pośrednictwem rozmowy z konsultantem (zadzwoń na numer infolinii: 61 885 17 74 lub 1 9999) lub osobiście w oddziale banku.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stałe źródło dochodu

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

potencjalni kredytobiorcy nie mogą prowadzić działalności gospodarczej, posiadanie aktywnych usług Santander Online

Ile kosztuje Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska?


Wszelkie koszty związane z kredytem Santandera, jak i kwota oraz okres spłaty, są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Podstawowe opłaty wyglądają następująco:

  • Oprocentowanie: 7,13%

  • Prowizja: 5,85%

  • RRSO: 11,13%

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,13%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 34 113,79 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 095,79 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która od dnia 29.05.2020 r. wynosi 0,1% i marży banku w wysokości 7,10 p.p.), całkowity koszt kredytu 13 982,00 zł (w tym: prowizja 3 786,21 zł, odsetki 10 195,79 zł), umowa zawarta na okres 82 miesięcy, 81 miesięcznych rat równych w kwocie 587,11 zł, ostatnia rata w wysokości 539,88 zł. Kalkulacja na dzień 19.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

WNIOSKUJ O KREDYT GOTÓWKOWY SANTANDER BANKU POLSKA >

 

DANE BANKU

Nazwa: Santander Bank Polska
ADRES: ul.Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
E-MAIL: kontakt@santander.pl
WWW: https://www.santander.pl/
NIP: 8960005673
KRS: 0000008723
REGON: 930041341
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 781 119 999

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska: szczegóły


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska to oferta dla każdego. Możesz wnioskować o kredyt na dowoly cel, również na spłatę zobowiązań w innych bankach. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 1 000, zaś maksymalna 300 000 zł. Pożyczkę możesz spłacić w okresie od 3 do nawet 120 miesięcy - wszystko zależy od tego, w jaki sposób uzyskujesz dochody. Maksymalny okres kredytowania wynosi: 84 miesiące, jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą; 96 miesięcy, jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony; 120 miesięcy, jeśli wykonujesz wolny zawód lub 72 miesiące dla osób wykonujących pozostałe zawody.

Jakie warunki należy spełnić, by mieć większe szanse na otrzymanie kredytu Santander Banku Polska? Bank chętnie udziela finansowania osobom, które pracują w oparciu o umowę o pracę lub prowadzą działalność gospodarczą, mają min. 28 lat oraz osiągają stałe dochody z udokumentowanego źródła.

Oprocentowanie kredytu jest stałe dla zobowiązań do 24 rat oraz zmienne powyżej tego okresu.

Możesz skorzystać z wakacji kredytowych, jednak nie wcześniej niż po sześciu miesiącach od uruchomienia kredytu. Możesz wielokrotnie zawiesić spłatę rat kapitałowych, przy czym łączny okres karencji nie może przekroczyć pół roku. 

Bank może wymagać zgody współmałżonka - dla kredytów w kwocie większej niż 20 000 zł lub wyższej niż 30 000 zł, jeśli jeden z małżonków posiada konto osobiste w Santander Banku Polska od min. trzech miesięcy.  

Ciekawą propozycją jest również możliwość skorzystania z odroczenia terminu spłaty pierwszej raty kredyty - nawet do 3 miesięcy od uruchomienia kredytu. Warunkiem jest posiadanie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska wraz z Kartą Dopasowaną.

WNIOSKUJ O KREDYT GOTÓWKOWY SANTANDER BANKU POLSKA >

 

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska - produkty dodatkowe


Bank nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych. W ofercie znajdują się jednak konta osobiste (np. Konto Jakie Chcę) oraz ubezpieczenie kredytu (Spokojny Kredyt), z których możesz skorzystać.

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska - wnioskowanie


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska możesz nabyć na trzy sposoby:

  • online - logując się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander internet lub Santander mobilne. Wejdź do zakładki Oferta banku, a następnie złóż wniosek o kredyt. Możesz skorzystać również z formularza online: wnioskuj o kredyt Santander Banku Polska.

  • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku pod numer 61 885 17 74; Określ preferowaną kwotę i czas spłaty zobowiązania, a doradca z banku określi Twoją zdolność kredytową.

  • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku na terenie Polski.

Opinie o Kredycie Gotówkowym Santander Banku Polska

 

Kredyt Gotówkowy w Santander Banku Polskim to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom – długi okres spłaty i brak konieczności posiadania konta osobistego – to nie zdarza się zawsze.

Co więcej, to nie wszystkie atuty, można jeszcze dodać choćby ubezpieczenie (ubezpieczenie obniża prowizję) i szybką wypłatę – pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet w kilkanaście minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej!

Jak wnioskować o kredyt Santander Banku Polska?

  1. Określ kwotę i czas spłaty zobowiązania
  2. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
  3. Otrzymaj decyzję kredytową
  4. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Brak wymogu posiadania konta w Santander Banku Polska
advantage
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia obniżającego prowizję
advantage
Brak konieczności przedstawienia zaświadczeń od pracodawcy
advantage
Długi okres spłaty kredytu

WADY

disadvantage
Możliwość wnioskowania online tylko dla klientów posiadających dostęp do bankowości internetowej
disadvantage
Brak możliwości otrzymania kredytu przez osoby prowadzące działalność gospodarczą

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Sierpień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Pośrednik kredytowy – kim jest i jak działa?

Stoisz przed wyborem najlepszego kredytu gotówkowego i chciałbyś zasięgnąć porady specjalisty? Z pomocą przychodzi dorad...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Wyprzedaże – jak i kiedy można zwrócić towar kupiony online i stacjonarnie?

Kupiłeś buty, bluzkę, telefon lub laptopa w sklepie online albo stacjonarnym, ale teraz nie budzą już Twojego zachwytu? ...

Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu – kiedy można otrzymać?

Udało Ci się uzbierać całą kwotę pozostałą do spłaty kredytu bankowego? Świetnie się składa, bowiem możesz skorzystać z ...

Pożyczki online w weekend – gdzie można dostać finansowanie w soboty i niedziele?

Szybkie pożyczki online na dowolny cel cieszą się dużą popularnością wśród polskich konsumentów. Wychodząc naprzeciw ocz...

WIĘCEJ
newsletter