Santander Bank Polska Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Santander Bank Polska
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 300 000 zł
 • Okres spłaty: 3 - 120 miesięcy

Szukasz atrakcyjnej oferty kredytu gotówkowego nawet do 300 000 zł? Koniecznie sprawdź propozycję Santander Banku Polska! Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, a wszelkie formalności załatwisz przez internet.

Informacje o Kredycie Gotówkowym Santander Banku Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który ma swoją siedzibę w Warszawie. Pojawił się na rynku w 2018 roku, ale początek funkcjonowania działalności miał miejsce znacznie wcześniej, konkretnie w 2001 roku (chodzi o dawny Bank Zachodni WBK). Co do Kredytu Gotówkowego, mowa o produkcie, z którym wiąże się naprawdę wiele korzyści – wystarczy wymienić chyba długi okres spłaty, wysoką kwotę czy indywidualnie wyliczoną propozycję kredytu.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stałe źródło dochodu

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

potencjalni kredytobiorcy nie mogą prowadzić działalności gospodarczej, posiadanie aktywnych usług Santander Online

Ile kosztuje Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska?


Wszelkie koszty związane z pożyczką, jak i kwota oraz okres spłaty, są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Podstawowe opłaty wyglądają następująco:

 • Oprocentowanie: 7,13%

 • Prowizja: 5,85%

 • RRSO: 11,13%

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,13%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 904,10 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 731,43 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 29.05.2020 wynosi 0,10% i marży banku w wysokości 7,10%), całkowity koszt kredytu 15 122,93 zł (w tym: prowizja 4 095,90 zł, odsetki 11 027,03 zł), umowa zawarta na okres 82 miesięcy, 81 miesięcznych rat równych w kwocie 634,81 zł, ostatnia rata 607,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 maja 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

DANE BANKU

Nazwa: Santander Bank Polska
ADRES: ul.Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
E-MAIL: kontakt@santander.pl
WWW: https://www.santander.pl/
NIP: 8960005673
KRS: 0000008723
REGON: 930041341
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 781 119 999

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska: szczegóły


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska to oferta dla każdego. Możesz wnioskować o kredyt na dowoly cel, również na spłatę zobowiązań w innych bankach. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 1 000, zaś maksymalna 300 000 zł. Pożyczkę możesz spłacić w okresie od 3 do nawet 120 miesięcy - wszystko zależy od tego, w jaki sposób uzyskujesz dochody. Maksymalny okres kredytowania wynosi: 84 miesiące, jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą; 96 miesięcy, jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony; 120 miesięcy, jeśli wykonujesz wolny zawód lub 72 miesiące dla osób wykonujących pozostałe zawody.

Jakie warunki należy spełnić, by mieć większe szanse na otrzymanie kredytu Santander Banku Polska? Bank chętnie udziela finansowania osobom, które pracują w oparciu o umowę o pracę lub prowadzą działalność gospodarczą, mają min. 28 lat oraz osiągają średnie dochody.

Oprocentowanie kredytu jest stałe dla zobowiązań do 24 rat oraz zmienne powyżej tego okresu.

Możesz skorzystać z wakacji kredytowych, jednak nie wcześniej niż po sześciu miesiącach od uruchomienia kredytu. Możesz wielokrotnie zawiesić spłatę rat kapitałowych, przy czym łączny okres karencji nie może przekroczyć pół roku. 

Bank może wymagać zgody współmałżonka - dla kredytów w kwocie większej niż 20 000 zł lub wyższej niż 30 000 zł, jeśli jeden z małżonków posiada konto osobiste w Santander Banku Polska od min. trzech miesięcy.  

Ciekawą propozycją jest również możliwość skorzystania z odroczenia terminu spłaty pierwszej raty kredyty - nawet do 3 miesięcy od uruchomienia kredytu. Warunkiem jest posiadanie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną w Santander Banku Polska.


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska - produkty dodatkowe


Bank nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych. W ofercie znajdują się jednak konta osobiste (np. Konto Jakie Chcę) oraz ubezpieczenia (Spokojny Kredyt), z których możesz skorzystać.

Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska - wnioskowanie


Kredyt Gotówkowy Santander Banku Polska możesz nabyć na trzy sposoby:

 • online - logując się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander internet lub Santander mobilne. Wejdź do zakładki Oferta banku, a następnie złóż wniosek o kredyt. Możesz skorzystać również z formularza online: wnioskuj o kredyt Santander Banku Polska.

 • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku pod numer 61 885 17 74; Określ preferowaną kwotę i czas spłaty zobowiązania, a doradca z banku określi Twoją zdolność kredytową.

 • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku na terenie Polski.

Opinie o Kredycie Gotówkowym Santander Banku Polska

 

Kredyt Gotówkowy w Santander Banku Polskim to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom – długi okres spłaty i brak konieczności posiadania konta osobistego – to nie zdarza się zawsze.

Co więcej, to nie wszystkie atuty, można jeszcze dodać choćby ubezpieczenie (ubezpieczenie obniża prowizję) i szybką wypłatę – pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet 60 sekund po złożeniu wniosku!

Jak wnioskować o kredyt Santander Banku Polska?

 1. Uzupełnij wniosek o pożyczkę gotówkową
 2. Określ kwotę i czas spłaty zobowiązania
 3. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
 4. Otrzymaj decyzję kredytową
 5. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Brak wymogu posiadania konta w Santander Banku Polska
advantage
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia obniżającego prowizję
advantage
Brak konieczności przedstawienia zaświadczeń od pracodawcy
advantage
Długi okres spłaty kredytu

WADY

disadvantage
Możliwość wnioskowania online tylko dla klientów posiadających dostęp do bankowości internetowej
disadvantage
Brak możliwości otrzymania kredytu przez osoby prowadzące działalność gospodarczą

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Marzec 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

WIBOR – co to takiego? Sprawdź najważniejsze informacje!

Po podpisaniu umowy o kredyt dostaniesz informację o  terminach płatności i wysokości miesięcznych rat. Nie od razu jedn...

Faktury, paragony i dokumenty – jak długo przechowywać?

Rosnące stosy papierów w szufladzie potrafią przyprawić o niezły ból głowy. Tym bardziej, że z miesiąca na miesiąc jest ...

Co to jest scoring bankowy?

Pojęciem scoringu bankowego najczęściej interesujemy się wtedy, kiedy chcemy złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę. To wł...

Czy ksero oraz skan dowodu osobistego jest legalny?

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją, że ktoś zeskanował Twój dowód osobisty? Wypożyczając samochód lub sprzęt spor...

Jakie dokumenty są potrzebne do wzięcia kredytu gotówkowego?

Zamierzasz wziąć kredyt w banku? Zanim wybierzesz konkretną instytucję i ustalisz szczegóły, sprawdź czego będziesz potr...

WIĘCEJ
newsletter