Złóż wniosek

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

Provident jest liderem na rynku pożyczkowym! Jego produkty są reklamowane we wszystkich mediach, dlatego też marka jest znana większości Polaków. Dziś wzięliśmy pod lupę flagowy produkt firmy, jakim jest Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident. Czy warto o nią wnioskować?

 

Provident – informacje o Pożyczce Samoobsługowej PRO

Interesuje Cię pożyczka w Provident? W ofercie tej firmy znajdziesz szereg produktów: zarówno pożyczkowych, jak i ubezpieczeniowych, które firma oferuje we współpracy z AXA Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Wśród pożyczek znajdziesz te udzielane na odległość, 100% online, jak i pożyczki domowe, które polegają na tym, że doradca terenowy odwiedza pożyczkobiorcę w celu odebrania raty (tygodniowej lub miesięcznej).

Pożyczka Samoobsługowa Provident to produkt, o który możesz wnioskować online. Gotówkę otrzymasz przelewem na numer konta podany we wniosku. Możesz skorzystać z oferty, będąc nowym lub stałym klientem firmy. Kwota finansowania wynosi od 500 do 20 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident – ile kosztuje pożyczka?


Szczegóły Pożyczki Samoobsługowej PRO Provident:

  • Kwota minimalna: 500 zł
  • Kwota maksymalna: 20 000 zł
  • Okres spłaty 3 - 36 miesięcy
  • Oprocentowanie: 0% w skali rokuPrzykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka Samoobsługowa PRO” trwa od 01.06.2022 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 15 000 zł. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 1000 zł (w tym: prowizja 480 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 480 zł, odsetki 0 zł), 24 równe raty miesięczne w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2022 na reprezentatywnym przykładzie „Pożyczki Samoobsługowej PRO”.

PROVIDENT - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Inflancka 4a, 00-189 Warszawa
E-MAIL: bok@provident.pl
WWW: https://www.provident.pl
NIP: 5251571292
KRS: 0000009389
REGON: 011994880
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Provident:
Pon. 07:00 - 21:00
Wt. 07:00 - 21:00
Śr. 07:00 - 21:00
Czw. 07:00 - 21:00
Pt. 07:00 - 21:00

Nr. tel. 600200200

Czy Provident to wiarygodna marka?

Provident Polska funkcjonuje na naszym rynku już od 1997 roku, stając się liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Firma ma na swoim koncie udzielenie finansowania ponad 4 milionom Polaków! Poza tym, Provident jest dostępny również w Czechach, Bułgarii, Rumunii, Meksyku oraz na Węgrzech. To sprawdzona i wiarygodna marka należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance.


Jak szybko otrzymam pożyczkę Provident?

Przyznanie pożyczki ratalnej przez internet następuje w momencie przekazania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Wówczas środki zostają wypłacone na numer konta bankowego, który podałeś we wniosku. Przelew z pożyczką możesz otrzymać również w weekend. 

 

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident – przesunięcie terminu spłaty

Dobra wiadomość jest taka, że firma umożliwia przesunięcie terminu spłaty zobowiązania. By móc z tego skorzystać, musisz jednak spełnić kilka warunków. Po pierwsze, na Twoim rachunku muszą być już odnotowane min. trzy wpłaty raty pożyczki, a Twoje zaległości nie przekraczają 150% wartości raty. Poza tym, nie mogłeś skorzystać z przesunięcia terminu spłaty w miesiącu poprzednim, a Twoja umowa pożyczkowa została zawarta na co najmniej pół roku. Jeśli spełniasz te wymogi, możesz skorzystać z tej opcji (liczba możliwych przesunięć jest zależna od okresu spłaty zobowiązania).

Sposoby weryfikacji klienta Provident


Provident wymaga wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew musi zostać wykonany z konta bankowego, którego jesteś właścicielem – tylko wtedy pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych. To tradycyjna metoda weryfikacji, która dotyczy pożyczki ratalnej online.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Provident?


Provident sprawdza historię kredytową klienta w następujących bazach dłużników:


Opinie o Pożyczce Samoobsługowej PRO Provident


Provident pożyczki online to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz pożyczki z długą spłatą, a dodatkowo wszelkie formalności chcesz załatwić przez internet. Firma umożliwia wzięcie kilku zobowiązań jednocześnie oraz oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty, w razie występowania trudności ze spłatą.

Jak wnioskować o pożyczkę Provident?

krok-po-kroku
  1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty zobowiązania
  2. Uzupełnij dane osobowe i kontaktowe we wniosku
  3. Wykonaj przelew weryfikacyjny
  4. Poczekaj na odpowiedź firmy pożyczkowej

ZALETY

advantage
Możliwość posiadania kilku pożyczek jednocześnie
advantage
Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

WADY

disadvantage
Wysokie koszty pożyczki

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kto może skorzystać z pożyczki Provident?

Możesz skorzystać z pożyczki Provident, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz stałe miejsce zameldowania, jesteś obywatelem RP oraz otrzymujesz stałe wynagrodzenie.

Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku o pożyczkę Provident?

Provident wymaga minimum formalności. Niezbędny będzie jedynie dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe oraz, w niektórych przypadkach, zaświadczenie potwierdzające dochody.

Czy można spłacić pożyczkę Provident przed terminem?

Tak, możesz spłacić swoje zobowiązanie wcześniej bez żadnych kosztów dodatkowych. W tym celu skontaktuj się ze swoim Doradcą Klienta lub zadzwoń na infolinię pod numer 0 801 707 990.

Czy można odstąpić od umowy pożyczki Provident?

Masz prawo zrezygnować ze swojej pożyczki w terminie do 14 dni od momentu podpisania umowy pożyczkowej. Formularz odstąpienia od umowy otrzymasz wraz ze wszystkimi dokumentami pożyczkowymi.

Czy można wziąć kilka pożyczek Provident?

Tak, możesz mieć na swoim koncie kilka Pożyczek Samoobsługowych. Jeśli firma umożliwi Ci wnioskowanie o kolejne finansowanie, poinformuje Cię o tym e-mailem lub SMS-em.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ Provident

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, numer telefonu, rachunek bankowy

Dodaj komentarz

Komentarze:

janjnx1

A podajecie że bez BIKu,bzdura

Odpowiedz

Adriana

Cześć, w analizie produktu jest jasno napisane: Provident sprawdza historię kredytową klienta w następujących bazach dłużników: - Biuro Informacji Gospodarczej, - Biuro Informacji Kredytowej, - Krajowy Rejestr Długów, - ERIF. Pozdrawiam.

Odpowiedz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter