Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

Provident jest liderem na rynku pożyczkowym! Jego produkty są reklamowane we wszystkich mediach, dlatego też marka jest znana większości Polaków. Dziś wzięliśmy pod lupę flagowy produkt firmy, jakim jest Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident. Czy warto o nią wnioskować?

 

Provident – informacje o Pożyczce Samoobsługowej PRO

Interesuje Cię pożyczka w Provident? W ofercie tej firmy znajdziesz szereg produktów: zarówno pożyczkowych, jak i ubezpieczeniowych, które firma oferuje we współpracy z AXA Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Wśród pożyczek znajdziesz te udzielane na odległość, 100% online, jak i pożyczki domowe, które polegają na tym, że doradca terenowy odwiedza pożyczkobiorcę w celu odebrania raty (tygodniowej lub miesięcznej).

Pożyczka Samoobsługowa Provident to produkt, o który możesz wnioskować online. Gotówkę otrzymasz przelewem na numer konta podany we wniosku. Możesz skorzystać z oferty, będąc nowym lub stałym klientem firmy. Kwota finansowania wynosi od 500 do 20 000 zł z okresem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kto może skorzystać z pożyczki Provident?

Możesz skorzystać z pożyczki Provident, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz stałe miejsce zameldowania, jesteś obywatelem RP oraz otrzymujesz stałe wynagrodzenie.

Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku o pożyczkę Provident?

Provident wymaga minimum formalności. Niezbędny będzie jedynie dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe oraz, w niektórych przypadkach, zaświadczenie potwierdzające dochody.

Czy można spłacić pożyczkę Provident przed terminem?

Tak, możesz spłacić swoje zobowiązanie wcześniej bez żadnych kosztów dodatkowych. W tym celu skontaktuj się ze swoim Doradcą Klienta lub zadzwoń na infolinię pod numer 0 801 707 990.

Czy można odstąpić od umowy pożyczki Provident?

Masz prawo zrezygnować ze swojej pożyczki w terminie do 14 dni od momentu podpisania umowy pożyczkowej. Formularz odstąpienia od umowy otrzymasz wraz ze wszystkimi dokumentami pożyczkowymi.

Czy można wziąć kilka pożyczek Provident?

Tak, możesz mieć na swoim koncie kilka Pożyczek Samoobsługowych. Jeśli firma umożliwi Ci wnioskowanie o kolejne finansowanie, poinformuje Cię o tym e-mailem lub SMS-em.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ Provident

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, numer telefonu, rachunek bankowy

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident – ile kosztuje pożyczka?


Szczegóły Pożyczki Samoobsługowej PRO Provident:

  • Kwota minimalna: 500 zł
  • Kwota maksymalna: 20 000 zł
  • Okres spłaty 12 - 48 miesięcy
  • Oprocentowanie: 7,2% w skali rokuPrzykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka Samoobsługowa PRO” trwa od 10.11.2021 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 15 000 zł. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 500 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 0 zł, opłata za plan komfort 500 zł, odsetki 0 zł), 23 miesięczne równe raty w wysokości 229,17 zł, ostatnia (24.) miesięczna rata w wysokości 229,09 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.11.2021 na reprezentatywnym przykładzie „Pożyczki Samoobsługowej PRO”.

Wnioskuj o Pożyczkę Samoobsługową PRO Provident

PROVIDENT - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Inflancka 4a, 00-189 Warszawa
E-MAIL: bok@provident.pl
WWW: https://www.provident.pl
NIP: 5251571292
KRS: 0000009389
REGON: 011994880
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Provident:
Pon. 07:00 - 21:00
Wt. 07:00 - 21:00
Śr. 07:00 - 21:00
Czw. 07:00 - 21:00
Pt. 07:00 - 21:00

Nr. tel. 600200200

Czy Provident to wiarygodna marka?

Provident Polska funkcjonuje na naszym rynku już od 1997 roku, stając się liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Firma ma na swoim koncie udzielenie finansowania ponad 4 milionom Polaków! Poza tym, Provident jest dostępny również w Czechach, Bułgarii, Rumunii, Meksyku oraz na Węgrzech. To sprawdzona i wiarygodna marka należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance.

Wnioskuj o Pożyczkę Samoobsługową PRO Provident


Jak szybko otrzymam pożyczkę Provident?

Przyznanie pożyczki ratalnej przez internet następuje w momencie przekazania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Wówczas środki zostają wypłacone na numer konta bankowego, który podałeś we wniosku. Przelew z pożyczką możesz otrzymać również w weekend. 

 

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident – przesunięcie terminu spłaty

Dobra wiadomość jest taka, że firma umożliwia przesunięcie terminu spłaty zobowiązania. By móc z tego skorzystać, musisz jednak spełnić kilka warunków. Po pierwsze, na Twoim rachunku muszą być już odnotowane min. trzy wpłaty raty pożyczki, a Twoje zaległości nie przekraczają 150% wartości raty. Poza tym, nie mogłeś skorzystać z przesunięcia terminu spłaty w miesiącu poprzednim, a Twoja umowa pożyczkowa została zawarta na co najmniej pół roku. Jeśli spełniasz te wymogi, możesz skorzystać z tej opcji (liczba możliwych przesunięć jest zależna od okresu spłaty zobowiązania).

Sposoby weryfikacji klienta Provident


Provident wymaga wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew musi zostać wykonany z konta bankowego, którego jesteś właścicielem – tylko wtedy pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych. To tradycyjna metoda weryfikacji, która dotyczy pożyczki ratalnej online.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Provident?


Provident sprawdza historię kredytową klienta w następujących bazach dłużników:


Opinie o Pożyczce Samoobsługowej PRO Provident


Provident pożyczki online to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz pożyczki z długą spłatą, a dodatkowo wszelkie formalności chcesz załatwić przez internet. Firma umożliwia wzięcie kilku zobowiązań jednocześnie oraz oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty, w razie występowania trudności ze spłatą.

Wnioskuj o pożyczkę

Jak wnioskować o pożyczkę Provident?

krok-po-kroku
  1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty zobowiązania
  2. Uzupełnij dane osobowe i kontaktowe we wniosku
  3. Wykonaj przelew weryfikacyjny
  4. Poczekaj na odpowiedź firmy pożyczkowej

ZALETY

advantage
Możliwość posiadania kilku pożyczek jednocześnie
advantage
Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

WADY

disadvantage
Wysokie koszty pożyczki

Dodaj komentarz

Komentarze:

janjnx1

A podajecie że bez BIKu,bzdura

Odpowiedz

Adriana

Cześć, w analizie produktu jest jasno napisane: Provident sprawdza historię kredytową klienta w następujących bazach dłużników: - Biuro Informacji Gospodarczej, - Biuro Informacji Kredytowej, - Krajowy Rejestr Długów, - ERIF. Pozdrawiam.

Odpowiedz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Wspólny kredyt łączy dwoje ludzi na lata. Mają oni bowiem obowiązek wspólnej spłaty zobowiązania i przestrzegania warunk...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców ma pomóc w spłacie rat kredytu hipotecznego, które z uwagi na szalejącą inflację i ciągł...

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Zarówno faktoring jak i kredyt obrotowy dla firm to produkty finansowe, które pozwalają szybko uzyskać gotówkę na dowoln...

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Wzrost raty kredytu nawet dwukrotnie, wciąż rosnące stopy procentowe, a co za tym idzie – odsetki, to zmora każdego, kto...

WIĘCEJ
newsletter