Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Provident jest liderem na rynku pożyczkowym! Jego produkty są reklamowane we wszystkich mediach, dlatego też marka jest znana większości Polaków. Dziś wzięliśmy pod lupę flagowy produkt firmy, jakim jest Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident. Czy warto o nią wnioskować?

 

Provident – informacje o Pożyczce Samoobsługowej PRO

W ofercie Providenta znajdziesz szereg produktów: zarówno pożyczkowych, jak i ubezpieczeniowych, które firma oferuje we współpracy z AXA Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Wśród pożyczek znajdziesz te udzielane na odległość, 100% online, jak i pożyczki domowe, które polegają na tym, że doradca terenowy odwiedza pożyczkobiorcę w celu odebrania raty (tygodniowej lub miesięcznej).

Pożyczka Samoobsługowa Provident to produkt, o który możesz wnioskować online. Gotówkę otrzymasz przelewem na numer konta podany we wniosku. Możesz skorzystać z oferty, będąc nowym lub stałym klientem firmy. Kwota finansowania wynosi od 300 do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kto może skorzystać z pożyczki Provident?

Możesz skorzystać z pożyczki Provident, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz stałe miejsce zameldowania, jesteś obywatelem RP oraz otrzymujesz stałe wynagrodzenie.

Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku o pożyczkę Provident?

Provident wymaga minimum formalności. Niezbędny będzie jedynie dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe oraz, w niektórych przypadkach, zaświadczenie potwierdzające dochody.

Czy można spłacić pożyczkę Provident przed terminem?

Tak, możesz spłacić swoje zobowiązanie wcześniej bez żadnych kosztów dodatkowych. W tym celu skontaktuj się ze swoim Doradcą Klienta lub zadzwoń na infolinię pod numer 0 801 707 990.

Czy można odstąpić od umowy pożyczki Provident?

Masz prawo zrezygnować ze swojej pożyczki w terminie do 14 dni od momentu podpisania umowy pożyczkowej. Formularz odstąpienia od umowy otrzymasz wraz ze wszystkimi dokumentami pożyczkowymi.

Czy można wziąć kilka pożyczek Provident?

Tak, możesz mieć na swoim koncie kilka Pożyczek Samoobsługowych. Jeśli firma umożliwi Ci wnioskowanie o kolejne finansowanie, poinformuje Cię o tym e-mailem lub SMS-em.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, numer telefonu, rachunek bankowy

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident – ile kosztuje pożyczka?


Szczegóły Pożyczki Samoobsługowej PRO Provident:

 • Kwota minimalna: 300 zł
 • Kwota maksymalna: 15 000 zł
 • Okres spłaty 3 - 36 miesięcy
 • Oprocentowanie: 7,2% w skali roku

 

Wnioskuj o Pożyczkę Samoobsługową PRO Provident

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,68 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3300 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 300 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 0 zł, opłata za plan komfort 300 zł, odsetki 0  zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 275 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 listopada 2020 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Samoobsługowej PRO.

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nazwa: Provident
ADRES: ul.Inflancka 4a, 00-189 Warszawa
E-MAIL: bok@provident.pl
WWW: https://www.provident.pl
NIP: 5251571292
KRS: 0000009389
REGON: 011994880

Godziny otwarcia BOK Provident:
Pon. 07:00 - 21:00
Wt. 07:00 - 21:00
Śr. 07:00 - 21:00
Czw. 07:00 - 21:00
Pt. 07:00 - 21:00

Nr. tel. 600200200

Czy Provident to wiarygodna marka?

Provident Polska funkcjonuje na naszym rynku już od 1997 roku, stając się liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Firma ma na swoim koncie udzielenie finansowania ponad 4 milionom Polaków! Poza tym, Provident jest dostępny również w Czechach, Bułgarii, Rumunii, Meksyku oraz na Węgrzech. To sprawdzona i wiarygodna marka należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance.

Wnioskuj o Pożyczkę Samoobsługową PRO Provident


Jak szybko otrzymam pożyczkę Provident?

Przyznanie pożyczki następuje w momencie przekazania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Wówczas środki zostają wypłacone na numer konta bankowego, który podałeś we wniosku. Przelew z pożyczką możesz otrzymać również w weekend. 

 

Pożyczka Samoobsługowa PRO Provident – przesunięcie terminu spłaty

Dobra wiadomość jest taka, że firma umożliwia przesunięcie terminu spłaty zobowiązania. By móc z tego skorzystać, musisz jednak spełnić kilka warunków. Po pierwsze, na Twoim rachunku muszą być już odnotowane min. trzy wpłaty raty pożyczki, a Twoje zaległości nie przekraczają 150% wartości raty. Poza tym, nie mogłeś skorzystać z przesunięcia terminu spłaty w miesiącu poprzednim, a Twoja umowa pożyczkowa została zawarta na co najmniej pół roku. Jeśli spełniasz te wymogi, możesz skorzystać z tej opcji (liczba możliwych przesunięć jest zależna od okresu spłaty zobowiązania).

Sposoby weryfikacji klienta Provident


Provident wymaga wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew musi zostać wykonany z konta bankowego, którego jesteś właścicielem – tylko wtedy pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Provident?


Provident sprawdza historię kredytową klienta w następujących bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF.


Opinie o Pożyczce Samoobsługowej PRO Provident


Pożyczka Providenta to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz pożyczki z długą spłatą, a dodatkowo wszelkie formalności chcesz załatwić przez internet. Firma umożliwia wzięcie kilku zobowiązań jednocześnie oraz oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty, w razie występowania trudności ze spłatą.

Jak wnioskować o pożyczkę Provident?

 1. Wybierz kwotę oraz okres spłaty zobowiązania
 2. Uzupełnij dane osobowe i kontaktowe we wniosku
 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny
 4. Poczekaj na odpowiedź firmy pożyczkowej

ZALETY

advantage
Możliwość posiadania kilku pożyczek jednocześnie
advantage
Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

WADY

disadvantage
Wysokie koszty pożyczki

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Marzec 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

WIBOR – co to takiego? Sprawdź najważniejsze informacje!

Po podpisaniu umowy o kredyt dostaniesz informację o  terminach płatności i wysokości miesięcznych rat. Nie od razu jedn...

Faktury, paragony i dokumenty – jak długo przechowywać?

Rosnące stosy papierów w szufladzie potrafią przyprawić o niezły ból głowy. Tym bardziej, że z miesiąca na miesiąc jest ...

Co to jest scoring bankowy?

Pojęciem scoringu bankowego najczęściej interesujemy się wtedy, kiedy chcemy złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę. To wł...

Czy ksero oraz skan dowodu osobistego jest legalny?

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją, że ktoś zeskanował Twój dowód osobisty? Wypożyczając samochód lub sprzęt spor...

Jakie dokumenty są potrzebne do wzięcia kredytu gotówkowego?

Zamierzasz wziąć kredyt w banku? Zanim wybierzesz konkretną instytucję i ustalisz szczegóły, sprawdź czego będziesz potr...

WIĘCEJ
newsletter