Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Getin Bank - Konto Proste Zasady

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Konto

0/9 zł

Karta

0 zł


Bankomaty

0 zł/ 3,5% min. 5 zł

Przelew online

0 zł

Darmowe konto dla użytkowników do 26 roku życia oraz jeden prosty warunek, po którego spełnieniu rachunek będzie darmowy dla starszych osób. Takie właśnie jest Konto Proste Zasady, które znajdziesz w ofercie Getin Banku. Jest naprawdę atrakcyjne – nie tylko pod względem opłat. Sprawdź szczegóły!


Konto Proste Zasady sprawdzi się zarówno dla osób młodych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bankowaniem, jak i dla osób starszych, które szukają atrakcyjnego rachunku. Co warto o nim wiedzieć? Jakim opłatom należy się przyjrzeć? W jakich sytuacjach konto będzie darmowe? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej!

Opłaty za Konto Proste Zasady i kartę do konta


Można powiedzieć, że Konto Proste Zasady to darmowe konto osobiste. Dlaczego? Osoby, które nie ukończyły 26 lat, mogą korzystać z konta bezwarunkowo za darmo, zaś osoby powyżej tego wieku, muszą wykonać tylko 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę w każdym miesiącu, by również cieszyć się brakiem opłat. Taki warunek jest bardzo prosty do spełnienia, prawda? J Karta jest bezwarunkowo bezpłatna – zarówno jej wydanie, jak i korzystanie. Getin Bank oferuje do Konta Proste Zasady kartę Mastercard Debit, którą możesz płacić stacjonarnie w sposób tradycyjny i zbliżeniowo oraz przez internet w dowolny sposób.


Konto i karta

Opłata za otwarcie rachunku: 0 zł
Opłata za prowadzenie rachunku: 0/ 9 zł
Jak uniknąć opłat za konto? Wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu
Rodzaj karty: Karta Debit Mastercard
Opłata za wydanie karty: 0 zł
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł
Jak uniknąć opłaty za kartę? Karta jest bezwarunkowo darmowa 

Konto Proste Zasady – ile kosztuje wypłata gotówki z bankomatów?

Również wypłaty z bankomatów mogą być darmowe. Wystarczy, że wybierzesz korzystanie z urządzeń należących do sieci Planet Cash. Za wypłaty z pozostałych maszyn zapłacisz 3,5% (min. 5 zł) od kwoty transakcji. Do końca 2021 roku bezpłatne są również wypłaty BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce. A co z wypłatami środków za granicą? Wypłaty w euro w strefie EOG również kosztują 0 zł, a każda inna to 4,5% (min. 10 zł) od kwoty wypłaty.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje przelew?


Będąc posiadaczem Konta Proste Zasady Getin Banku, zyskujesz bezpłatne przelewy internetowe, transakcje na telefon za pomocą BLIK-a, przelewy SEPA, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Jeśli więc korzystasz z konta przez internet i w ten sposób przelewasz środki i dokonujesz płatności rachunków, transakcje będą dla Ciebie darmowe.

Przelewy

Przelew internetowy: 0 zł
Przelew natychmiastowy: 5 zł 
Przelew wewnętrzny w oddziale: 0 zł
Przelew zewnętrzny w oddziale: 5,99 zł
Zlecenie stałe: 0 zł
Przelew SEPA: 10 zł
Przelew SWIFT: OUR: 80 zł
Przelew SORBNET: 20/ 5,99 zł – przelew w kwocie poniżej/ powyżej 1 mln zł
Przelew BLIK: 0 zł

 

Co warto wiedzieć o Koncie Proste Zasady Getin Banku?


Nie tylko opłaty za konto i kartę wyglądają tak świetnie. Ciekawe są również dodatkowe funkcjonalności, z których możesz korzystać, będąc posiadaczem Konta Proste Zasady Getin Banku. Oto one:

 1. Aplikacja mobilna i bankowość online – aplikacja Getin Mobile oraz bankowość online umożliwiają szybki dostęp do finansów oraz zarządzanie nimi. Za ich pomocą zlecisz przelewy, zastrzeżesz kartę, zmienisz PIN, doładujesz telefon czy sprawdzisz historię rachunku.

 2. Płatności mobilne – Konto Proste Zasady umożliwia korzystanie z płatności za pomocą BLIK-a, Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay.

 3. Program Poleceń Getin Banku – polecając konto swoim znajomym, rodzinie lub osobom trzecim, możesz otrzymać nawet 800 zł w bonach do wybranych sklepów: Allegro, empiku lub Decathlonu. Sprawdź szczegóły programu Getin Banku!

 4. Atrakcyjne produkty oszczędnościowe – w ofercie banku znajdują się wysokooprocentowane produkty oszczędnościowe, m.in. Elastyczne Konto Oszczędnościowe (promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku), lokaty terminowe oraz depozyty walutowe w euro, dolarach, frankach oraz funtach.

 5. Sejf – usługa pozwalająca odłożyć część środków w specjalnym sejfie znajdującym się w aplikacji mobilnej. To świetny sposób, by ukryć część gotówki, którą możesz odblokować i użyć w dowolnym momencie.

 6. Getin Phone – po zalogowaniu do bankowości mobilnej lub aplikacji banku możesz w szybki sposób – za pomocą jednego kliknięcia – połączyć się z konsultantem Getin Banku.

 7. Pakiet Niezawodny – kolejna świetna propozycja banku. Za równe 6 zł miesięcznie (+ pierwsze pół roku za darmo!) możesz zakupić ubezpieczenie, które zapewni Ci fachową pomoc medyczną oraz assistance domowy. Zyskasz dostęp do fachowców, np. elektryka, ślusarza czy hydraulika, który pomoże Ci się uporać z domowymi usterkami w dogodnym terminie.

 8. Konto dla obywateli Ukrainy – Getin Bank udostępnił stronę internetową w języku ukraińskim oraz infolinię obsługiwaną w tym języku. Dostępne są również stacjonarne placówki banku, w których można liczyć na obsługę w języku ukraińskim. W ofercie znajdują się również szybkie przelewy do Idea Bank Ukraina, dzięki czemu obywatele tego kraju mogą szybko i bezpiecznie przelać środki.

 9. Program rabatowy – właściciele kart Mastercard mogą korzystać z ciekawego programu Mastercard Bezcenne Chwile. Po zarejestrowaniu karty, za wszelkie płatności dokonane przy jej użyciu, możesz zbierać punkty, które w przyszłości wymienisz na atrakcyjne nagrody.


Jak otworzyć
Konto Proste Zasady?


Najprostszym sposobem będzie złożenie wniosku przez internet. Jeśli jednak preferujesz inne formy, możliwe jest otwarcie Konta Proste Zasady w wybranym oddziale banku. Jak otworzyć rachunek online?

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady Getin Banku
 2. Poczekaj na telefon od konsultanta banku
 3. Podczas rozmowy telefonicznej potwierdź swoje dane osobowe
 4. Kurier dostarczy Ci niezbędne dokumenty oraz umowę
 5. Po podpisaniu umowy konto zostanie aktywowane, a bank prześle Ci dostęp do bankowości internetowej

  Możliwe jest również otwarcie konta przez aplikację mobilną Getin Mobile. Wówczas swoje dane potwierdzić za pomocą selfie.

 OTWÓRZ KONTO PROSTE ZASADY GETIN BANKU >


Jak zamknąć Konto Proste Zasady?


Getin Bank, jako jeden z nielicznych banków, umożliwia zamknięcie rachunku przez internet! W jaki sposób? Sprawdź wszystkie sposoby na to, by zamknąć Konto Proste Zasady:

 • osobiście – udając się na wizytę w jednym z oddziałów Getin Banku (pamiętaj, by zabrać ze sobą dowód osobisty),

 • listownie – wysyłając wypowiedzenie na adres banku:

  Getin Noble Bank SA
  Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C
  00-843 Warszawa

 • online – poprzez bankowość internetową. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w bankowości online i klikniesz w zakładkę Oferta i wnioski, a następnie Obsługa à Wypowiedzenie umowy rachunku. Wypełnij wniosek przez internet – zamknij konto oraz dostęp do bankowości internetowej.

Konto Proste Zasady – wady i zalety

Zalety i wady

+ Bezpłatne konto dla osób w wieku 18-26 lat
+ Darmowe wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce
+ Bezwarunkowo darmowa karta debetowa do konta
+ Możliwość otwarcia rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2% w skali roku
+ Płatności telefonem: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i BLIK
- Wysokie opłaty za przelewy i wypłaty w walutach obcych

GETIN BANK - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Daszyńskiego 2c, 00-843 Warszawa
E-MAIL: kontakt@getinbank.pl
WWW: https://www.getinbank.pl/
NIP: 1080004850
KRS: 0000304735
REGON: 141334039

Godziny otwarcia BOK Getin Bank:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 197 97

INFORMACJE O KONCIE Getin Bank

Zalety i wady

+ Bezpłatne konto dla osób w wieku 18-26 lat + Darmowe wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce + Bezwarunkowo darmowa karta debetowa do konta + Możliwość otwarcia rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2% w skali roku + Płatności telefonem: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i BLIK - Wysokie opłaty za przelewy i wypłaty w walutach obcych

Konto i karta

Opłata za otwarcie rachunku: 0 zł Opłata za prowadzenie rachunku: 0/ 9 zł Jak uniknąć opłat za konto? Wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu Rodzaj karty: Karta Debit Mastercard Opłata za wydanie karty: 0 zł Opłata za użytkowanie karty: 0 zł Jak uniknąć opłaty za kartę? Karta jest bezwarunkowo darmowa

Bankomaty

Wypłata z bankomatu własnego: 0 zł za wypłaty z sieci Planet Cash Wypłata z bankomatu obcego: 3,5%, min. 5 zł Wypłata z bankomatu za granicą: 0 zł – wypłata EUR w strefie EOG 4,5%, min. 10 zł/ 2 EUR/ 2 USD/ 2 GBP/ 2 CHF Wpłata we wpłatomacie własnym: 0 zł Wpłata we wpłatomacie obcym: 0,8%, min. 1 zł – wpłatomaty poza placówką banku Wpłata gotówki w oddziale: 0/ 10 zł – 2 pierwsze wpłaty w miesiącu/ kolejne wpłaty Wypłata gotówki w oddziale: 0/ 10 zł – 2 pierwsze wypłaty w miesiącu/ kolejne wpłaty

Przelewy

Przelew internetowy: 0 zł Przelew natychmiastowy: 5 zł  Przelew wewnętrzny w oddziale: 0 zł Przelew zewnętrzny w oddziale: 5,99 zł Zlecenie stałe: 0 zł Przelew SEPA: 10 zł Przelew SWIFT: OUR: 80 zł Przelew SORBNET: 20/ 5,99 zł – przelew w kwocie poniżej/ powyżej 1 mln zł Przelew BLIK: 0 zł

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Grudzień 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter