Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Kredyt hipoteczny Bank Millennium

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Bank Millennium to instytucja, która oferuje produkty dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Wśród nich znajduje się m.in. kredyt hipoteczny, który może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz możliwości na sfinansowanie zakupu wymarzonej nieruchomości.

Kredyt hipoteczny Bank Millennium – informacje o kredycie

Kredyt hipoteczny Banku Millennium to propozycja dla wszystkich, którzy marzą o zakupie własnego M, ale nie mają na ten cel wystarczającej gotówki. Wnioskując o finansowanie w tej instytucji, możesz pożyczyć od 20 000 do nawet 3 500 000 zł. Jak na hipotekę przystało - okres spłaty kredytu jest długi i wynosi od 6 do 35 lat. Pamiętaj jednak, by posiadać oszczędności, które będę stanowić wkład własny kredytu hipotecznego. Co ważne, Bank Millennium umożliwia finansowanie do 90% wartości nieruchomości, co oznacza, że wymagany wkład własny zaczyna się już od 10% ceny mieszkania lub domu. Warto jednak pamiętać, że im wyższym wkładem na start będziesz dysponować, tym lepsze warunki kredytowania uzyskasz - marża kredytu będzie niższe. Bank nie będzie wówczas wymagał również zakupu produktów dodatkowych, takich jak np. ubezpieczenie, którego zakup jest często przymusowy przy niższym wkładzie własnym. 

Standardowym zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na finansowanej nieruchomości, cesja praw z polisy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oraz cesja praw z tytułu ubezpieczenia na życie kredytobiorcy.

Ile kosztuje kredyt hipoteczny Banku Millennium?

Na warunki i koszty kredytu wpływają takie czynniki, jak: zdolność kredytowa klienta, wysokość wkładu własnego, zakup produktów dodatkowych oraz kwota i okres spłaty zobowiązania. 

 • Oprocentowanie: od 7,75%

 • Prowizja: 0%

 • RRSO: 8,62%


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,62% i została wyliczona przy założeniu, że WIBOR 6M wynosi 5,05% (według stanu na dzień 31.03.2022 r.), oprocentowanie zmienne wynosi 7,75% i pozostanie na poziomie ustalonym dla okresu początkowego przez cały okres obowiązywania Umowy. Całkowita kwota kredytu hipotecznego (bez kredytowanych kosztów) wynosi 316 783 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 793 785,39 zł, całkowity koszt kredytu hipotecznego 477 002,39 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 445 043,43 zł, prowizja za podwyższone ryzyko do czasu dokonania wpisu w księdze wieczystej za 6 miesięcy 1 583,94 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych wg oferty dostępnej za pośrednictwem banku 9 483 zł, ubezpieczenie na życie wg oferty dostępnej za pośrednictwem banku 20 673,02 zł, PCC 19 zł i opłata sądowa za ustanowienie hipoteki 200 zł), okres kredytowania 27 lat, rata kredytu 2 329,73 zł, liczba rat 327. Kalkulacja wykonana na dzień 4.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie przy założeniu, że: kredyt zabezpieczony będzie hipoteką na nowo nabywanej nieruchomości o wartości 389 694 zł, marża kredytu wynosi 2,70% z uwagi na posiadanie przez klienta Konta 360°, pod warunkiem comiesięcznego wpływu wynagrodzenia lub innego dochodu netto na to konto i posiadania karty debetowej do tego konta oraz wykonywania za pomocą tej karty transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Wówczas konto 360°prowadzone jest przez bank bezpłatnie i opłata za obsługę karty debetowej do tego konta wynosi 0 zł.

Weź kredyt

BANK MILLENNIUM - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa
E-MAIL: kontakt@bankmillennium.pl
WWW: https://bankmillennium.pl
NIP: 5260212931
KRS: 0000010186
REGON: 001379728

Godziny otwarcia BOK Bank Millennium:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 801 331 331

Szczegóły kredytu hipotecznego Banku Millennium

Na początku warto wspomnieć o tym, że Bank Millennium oferuje brak prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego, dzięki czemu można sporo oszczędzić. Zaoszczędzone środki warto wówczas przeznaczyć na wkład własny, który tej instytucji wynosi min. 10%. Warto jednak pamiętać, że im wyzszym wkładem będziesz funkcjonować, tym kredyt będzie tańszy. Warunki kredytowania są ustalane indywidualnie i zależą od wielu czynników, np. zdolności kredytowej klienta, wysokości wkładu własnego czy zakupu produktów dodatkowych.

Możliwe produkty dodatkowe przy kredycie hipotecznym Banku Millennium to: ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie pomostowe oraz ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Dodatkowo możesz wnioskować o konto osobiste 360° Banku Millennium wraz z kartą, by skorzystać z obniżonej marży. Wówczas marża kredytu będzie niższa o 0,5%. Rachunek będzie darmowy, jeśli co miesiąc na konto będzie wpływać Twoje wynagrodzenie lub dochód netto oraz wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Kredyt hipoteczny Banku Millennium dostępny jest w opcji ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem dla kredytów w PLN. Możesz wybrać kredyt ze stałą stopą procentową przez pierwsze 5 lat lub stopą zmienną przez cały okres kredytowania. Wybierając opcję stałego oprocentowania, w trakcie pierwszego 5-letniego okresu obowiązywania tej opcji, nie będziesz mógł przejść na stopę zmienną.

Na co można przeznaczyć kredyt hipoteczny Banku Millennium?

Kredyt hipoteczny Banku Millennium możesz przeznaczyć na:

 • zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym lub wtórnym,
 • zakup działki budowlanej,
 • rozbudowę nieruchomości,
 • remont nieruchomości,
 • modernizację nieruchomości,
 • refinansowanie kredytu mieszkaniowego,
 • spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku.

 

Kto może uzyskać kredyt hipoteczny Banku Millennium?

Podstawowym warunkiem uzyskania kredytu hipotecznego Banku Millennium jest posiadanie odpowiedniej wysokości wkładu własnego (min. 10%), dobra zdolność i historia kredytowa. Poza tym wymagane jest otrzymywanie stałego, udokumentowanego dochodu oraz posiadanie konta osobistego w dowolnym banku.

Kredyt hipoteczny Banku Millennium – wymagania i potrzebne dokumenty


Do wymaganych dokumentów zalicza się:

 • wniosek kredytowy,
 • dowód osobisty lub paszport,
 • operat szacunkowy nieruchomości (możesz go zamówić w banku, co będzie Cię kosztować 420 zł za lokal mieszkalny, garaż lub grunt niezabudowany albo 680 zł za budynek jednorodzinny, bliżniak lub segment),
 • odpis z księgi wieczystej,
 • zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów.

 

Opinie o kredycie hipotecznym Banku Millennium


Jakie są największe plusy oferty kredytu hipotecznego Banku Millennium? Przede wszystkim zerowa prowizja za udzielenie oraz wysoka kwota maksymalna zobowiązania. 

Dla wielu osób zaletą będzie również możliwość uzyskania kredytu z wkładem własnym w wysokości 10% wartości nieruchomości, co nie w każdym banku jest możliwe.

Bank umożliwia również kontrolowanie statusu wniosku kredytowego za pomocą aplikacji mobilnej. Co ważne, nie trzeba być klientem banku, by móc z niej skorzystać. W aplikacji sprawdzisz, na jakim etapie jest Twój wniosek kredytowy oraz dowiesz się, jakie kolejne kroki związane z zakupem nieruchomości należy wykonać.

Jeśli więc szukasz sposobu na sfinansowanie zakupu swojego wymarzonego M, skorzystać z oferty Banku Millennium!


 Weź kredyt

Jak wnioskować o kredyt hipoteczny Banku Millennium?

krok-po-kroku
 1. Złóż wniosek o kredyt hipoteczny Banku Millennium
 2. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
 3. Dostarcz wszystkie dokumenty wymagane przez bank
 4. Sprawdzaj status swojego wniosku w aplikacji mobilnej Banku Millennium
 5. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz z bankiem umowę o kredyt
 6. Wypłata środków z kredytu nastąpi jednorazowo lub w transzach

ZALETY

advantage
Brak prowizji za udzielenie kredytu
advantage
Wkład własny już od 10% wartości nieruchomości
advantage
Spłata kredytu do 35 lat

WADY

disadvantage
Konieczność zakupu produktów dodatkowych

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU HIPOTECZNEGO Bank Millennium

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

stały, udokumentowany dochód

Dokumenty

Dokumenty

wniosek kredytowy, ważny dokument tożsamości, operat szacunkowy, odpis z księgi wieczystej, zaświadczenie od pracodawcy

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste w dowolnym banku

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter