title

Darmowe konto osobiste – czy to jest możliwe?

Właśnie jesteś w trakcie poszukiwania odpowiedniego rachunku bankowego? Zastanawiasz się, na jakie parametry należy zwrócić uwagę? Czy darmowe konto osobiste na pewno jest bezpłatne? Sprawdź, gdzie możesz znaleźć taki rachunek i co warto wiedzieć na ten temat!

Konto osobiste to produkt, który znajduje się w ofercie większości banków. Decyduje się na niego coraz więcej osób – zarówno młodych, jak i starszych. Czy darmowe konto osobiste to produkt, który istnieje naprawdę? Sprawdź!

 

Konto osobiste – na jakie opłaty zwrócić uwagę?

W zależności od tego, z jakich funkcjonalności zamierzasz korzystać na co dzień, zwróć uwagę na opłaty za konto osobiste. Podczas wyboru idealnego rachunku bankowego, przyjrzyj się wszelkim kosztom związanym z prowadzeniem i obsługą konta.

Przede wszystkim zwróć uwagę na opłaty związane z:

 • otwarciem i prowadzeniem konta,
 • wydaniem i użytkowaniem karty do rachunku,
 • wypłatą środków z bankomatów własnych oraz obcych,
 • wykonywaniem przelewów standardowych oraz natychmiastowych.

Jeśli często podróżujesz za granicę, istotne będą również opłaty związane z wypłatą środków z bankomatów zagranicznych oraz płatności w walucie obcej. Dobrym rozwiązaniem będzie wówczas korzystanie z konta, które oferuje kartę z funkcją wielowalutową, umożliwiającą dokonywanie płatności bez opłat za przewalutowanie!

 

Darmowe konto osobiste – czy istnieje?

W reklamach telewizyjnych, radiowych lub internetowych słyszałeś o darmowym koncie osobistym? Zastanawiasz się, czy taki produkt istnieje naprawdę i czy dla banków jest to opłacalne? Otóż, taki produkt to nie mrzonka, co więcej – jest on dostępny na wyciągnięcie ręki. By konto rzeczywiście było darmowe, należy zazwyczaj spełnić kilka warunków banku. Najlepszą opcją będzie pokazanie wszelkich opłat na konkretnym przykładzie. Weźmy pod lupę Konto Proste Zasady Getin Banku.

 

 

Konto Proste Zasady Getin Banku – darmowy rachunek osobisty

Konto Proste Zasady to rachunek dla osób, które ukończyły 18 lat. Przyjrzyjmy się, jak wyglądają opłaty za konto oraz jego użytkowanie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta dla osób w wieku 18 – 26 lat,
 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta dla osób powyżej 26 roku życia pod warunkiem wykonania min. 1 płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym razie opłata za prowadzenie konta wynosi 9 zł miesięcznie,
 • 0 zł – wydanie i użytkowanie karty debetowej do konta,
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce,
 • 0 zł – wypłaty BLIKIEM ze wszystkim bankomatów w Polsce (do końca 2021 roku),
 • 0 zł – przelewy internetowe,
 • 0 zł – zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

 

Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć, wybierając Konto Proste Zasady?

 • Wysokie oprocentowanie w Ofercie Bonus za aktywność na koncie oszczędnościowym: aż 2% w skali roku przez 12 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł. Przy wpływach na Konto Osobiste min. 1500 zł miesięcznie i przy wyrażeniu Zgód Marketingowych. Oferta obowiązuje 1.10.2020 r. do 30.11.2020 r. (Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność – XI edycja)

 • Nowoczesna bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna Getin Mobile.

 • Karta do konta z wybranym wizerunkiem – możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu wzorów i kolorów swojej karty.

 • Płatności mobilne – płatności zbliżeniowe Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz BLIK.

 • Możliwość skorzystania z licznych programów rabatowych – dołączenie do programu Bezcenne Chwile, Visa Oferty oraz zniżki podczas płatności BLIKIEM.

 • Zakup ubezpieczenia – dostępna jest polisa zapewniająca assistance medyczne i domowe lub ochronę karty do konta.
  (Dokument zawierający informacje o ubezpieczeniu Assistance medycznym i domowym oraz ubezpieczeniu karty płatniczej)

 • Wysoka premia w Programie Poleceń. Możesz polecać Konto Proste Zasady swoim znajomym, rodzinie lub nawet zupełnie obcym osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 80 zł premii w postaci bonu elektronicznego do wybranego sklepu – Empiku, Decathlon lub Allegro. Łącznie możesz otrzymać aż 800 zł, polecając konto dziesięciu osobom. (Regulamin programu poleceń)

 


Jak widzisz, posiadanie własnego konta bankowego to naprawdę duże udogodnienie. Za jego pomocą możesz wykonywać przelewy internetowe, opłacać rachunki, mieć pod kontrolą swoje finanse oraz korzystać z karty do konta, dzięki której można płacić bezgotówkowo w sieci, jak i w sklepach stacjonarnych. Warto otworzyć bezpłatne konto osobiste. Świetnym przykładem jest Konto Proste Zasady Getin Banku
, które odznacza się brakiem opłat oraz całym szeregiem nowoczesnych funkcjonalności!


Niezbędne dokumenty

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter