title

Konto firmowe online – czy warto?

Czy warto założyć i prowadzić konto dla firmy online? W XXI wieku – na pewno tak! Dostęp do konta firmowego z każdego komputera, a także smartfona i tabletu to niesamowita wygoda. Dodatkowo niektóre banki przygotowały specjalne promocje dla osób zakładających konto firmowe online. Sprawdź, jak wybrać i założyć konto dla firmy przez internet!

Wyjeżdżasz w delegację albo na wakacje, a finanse firmy domagają się doglądania? A może chcesz sprawdzić stan konta w pociągu lub na długim spacerze z psem? W XXI wieku to żaden problem. Dzięki powszechnemu dostępowi do sieci i aplikacjom bankowym masz dostęp do swojego konta firmowego zawsze i wszędzie.

Z każdego miejsca na świecie bez trudu zrobisz przelewy do ZUS i US, wypłacisz wynagrodzenia pracownikom, a także zrobisz zakupy firmowe w sieci.

Gdzie założyć konto dla firm online?

Konto firmowe warto założyć przez Internet. Nie tylko dlatego, że wtedy oszczędzasz dużo czasu, bo nie musisz jechać do oddziału banku. Także z powodu promocji przygotowanych przez kilka banków dla przedsiębiorców, którzy zakładają u nich konto dla firmy online.

Promocje bankowe są zwykle proste – korzystaj z konta firmowego i płać kartą, a dostaniesz zwrot pieniędzy w wysokości nawet około tysiąca złotych.

Jak jednak znaleźć najlepsze konta firmowe, dodatkowo z tak atrakcyjną promocją? Zajrzyj na ranking kont firmowych.


Sprawdź aktualny RANKING KONT FIRMOWYCH >


Jak działa ranking kont firmowych?


Ranking kont firmowych pozwala Ci znaleźć najlepsze konta firmowe bez konieczności wertowania stron internetowych banków. Wystarczy że wejdziesz na stronę takiego rankingu i podasz swoje wymagania co do konta. System sam znajdzie Ci odpowiednie konta.

Zależy Ci na bezpłatnych wypłatach z bankomatów? Zaznacz to, klikając kwadracik w odpowiednim polu. Chcesz skorzystać z promocji – zaznacz to. Nie chcesz płacić za konto? Zaznacz to. Darmowe przelewy do ZUS i US? Zaznacz to.

Kiedy ranking kont firmowych wyświetli Ci konta spełniające Twoje wymagania, kliknij w szczegóły każdej oferty. Znajdziesz zakładki z wyciągiem informacji na temat danej oferty. Informacje są przedstawione w przejrzysty sposób i zapoznanie się z nimi nie zajmie Ci wiele czasu. Dodatkowo pierwsza zakładka powinna przedstawiać zalety i wady danej oferty, co pozwoli Ci szybciej wybrać właściwe konto.

Jeśli zależy Ci na szczegółowych informacjach, w szczegółach powinien znajdować się też link do tabeli opłat i prowizji.

Po wybraniu konta firmowego online, które spełnia wymagania Twojej firmy, wystarczy że klikniesz w przycisk Załóż konto, a zostaniesz przekierowany do wniosku o nowe konto.

Jak widzisz, proces wyboru nowego konta jest dzięki rankingowi uproszczony do minimum. Nie zapomnij spełnić warunków promocji, by cieszyć się dodatkowym bonusem!

Sprawdź aktualne PROMOCJE BANKOWE KONT FIRMOWYCH >

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter