title

Konto Proste Zasady Getin Banku – darmowe konto i nawet 800 zł premii!

Bezpłatne konto – pod warunkiem spełnienia prostych warunków – oraz darmowa karta i cały szereg funkcjonalności. Takie właśnie jest Konto Proste Zasady, które znajdziesz w ofercie Getin Banku. Na zachętę bank proponuje również niemałą premię, która wynosi nawet 800 zł. Sprawdź szczegóły!

Większość z nas posiada konto osobiste. Na rynku dostępnych jest wiele ofert, które różnią się od siebie przede wszystkim opłatami za wykonywanie poszczególnych czynności oraz dostępnymi funkcjonalnościami i bankowością internetową. Dziś przyjrzymy się produktowi, który jest oferowany przez Getin Bank. Spójrz, dlaczego warto otworzyć Konto Proste Zasady!

 

Kto może założyć Konto Proste Zasady Getin Banku?

Rachunek Getin Banku przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Jest to więc oferta elastyczna, z której może skorzystać właściwie każdy, kto szuka dobrego rachunku.

 

Ile kosztuje Konto Proste Zasady Getin Banku?

Konto jest bezpłatne po spełnieniu kilku warunków. Wystarczy zapłacić tylko raz bezgotówkowo kartą lub BLIKIEM, by uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Co więcej, jeśli masz od 18 do 26 lat, możesz się cieszyć bezpłatnym kontem!


Opłaty za konto:

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł – opłata za prowadzenia konta, jeśli wykonasz min. 1 płatność bezgotówkową kartą do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę w miesiącu; zapłacisz 9 zł miesięcznie, jeśli nie spełnisz powyższego warunku.


A jak wyglądają pozostałe koszty?Opłaty za kartę do konta:
 

 • 0 zł – wydanie karty Mastercard Debit do konta,
 • 0 zł – użytkowanie karty do konta.


Opłaty za wypłaty z bankomatów:

 • 0 zł – wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash w Polsce,
 • 3,5% wypłacanej kwoty, min. 5 zł – wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł – wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (do końca 2021 roku),
 • 0 zł – wypłata EUR z bankomatów zagranicznych w strefie EOG,
 • 4,5% wypłacanej kwoty, min. 10 zł – wypłaty z pozostałych bankomatów zagranicznych.


Opłaty za wpłaty środków:

 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomatach Getin Banku,
 • 0,8% wpłacanej kwoty (min. 1 zł) – wpłata gotówki w pozostałych wpłatomatach,
 • 0 zł – dwie pierwsze wpłaty gotówki w oddziale banku; za każdą kolejną wpłatę w miesiącu zapłacisz 10 zł.

Opłaty za przelewy:

 • 0 zł – przelewy internetowe,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe online,
 • 0 zł – zlecenia stałe,
 • 0 zł – polecenia zapłaty,
 • 0 zł – przelewy europejskie SEPA przez Internet.

Konto Proste Zasady Getin Banku – funkcjonalności

Zależy Ci na nowoczesnym rachunku, który jest łatwy w obsłudze i niesie ze sobą wiele korzyści? Będąc posiadaczem Konta Proste Zasady, możesz liczyć na dostęp do wielu ciekawych funkcji!

 1. Wysoka premia w Programie Poleceń. Możesz polecać Konto Proste Zasady swoim znajomym, rodzinie lub nawet zupełnie obcym osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 80 zł premii w postaci bonu elektronicznego do wybranego sklepu – Empiku, Decathlon lub Allegro. Łącznie możesz otrzymać aż 800 zł, polecając konto dziesięciu osobom. (Regulamin programu poleceń)

 2. 2% na Koncie Oszczędnościowym. Zakładając Konto Proste Zasady, możesz skorzystać z Konto Oszczędnościowego, którego oprocentowanie wynosi aż 2% w skali roku. Dostępne jest dla kwoty do 10 000 zł przez 12 miesięcy. Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w kwocie min. 1 500 zł miesięcznie na konto osobiste oraz udzielenie zgód marketingowych. (Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność – XI edycja)

 3. Nowoczesna bankowość online. Dzięki bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej Getin Mobile, zyskasz dostęp do swoich finansów przez całą dobę z każdego miejsca na świecie. Dzięki nim, możesz szybko przelewać pieniądze, przeglądać historię rachunku, dokonywać płatności online oraz opłacać rachunki czy faktury.

 4. Możliwość wyboru wizerunku karty do konta. Bank oferuje aż kilkadziesiąt wizerunków karty do konta! Wybierz tę, która najbardziej Ci się spodobała.

 5. Ubezpieczenie do Konta Proste Zasady. Możesz kupić ubezpieczenie do konta lub karty. Dostępny jest Pakiet Niezawodny, zapewniający usługę assistance domowego i medycznego. Pierwsze pół roku korzystania z polisy jest bezpłatne. Druga opcja to Pakiet Ochrona Karty, która ochroni Cię m. in. przed nieuprawnionym użyciem karty, kradzieżą gotówki wypłaconej z bankomatu czy kradzieżą przedmiotów osobistych. (Dokument zawierający informacje o ubezpieczeniu Assistance medycznym i domowym oraz ubezpieczeniu karty płatniczej)

 6. Programy rabatowe. Płacąc kartą Getin Banku, korzystasz jednocześnie ze zniżek! Możesz skorzystać z rabatów dostępnych podczas płatności BLIKIEM – zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, dołączyć do programu Bezcenne Chwile oraz VISA Oferty. Dostępne są zarówno zniżki, jak i zwroty części wydanej gotówki.

 7. Płatności mobilne. Bank udostępnia płatności bez użycia karty. Należą do nich: Apple Pay, Google Pay, BLIK oraz Garmin Pay.

 8. Sejf. To funkcja dostępna w bankowości mobilnej. W wirtualnym sejfie możesz schować część pieniędzy, których nie chcesz w danej chwili wydać. To dobra opcja, która może się przydać podczas wakacji czy zakupów w galerii handlowej.

 

Jak otworzyć Konto Proste Zasady Getin Banku?

Czy wiesz, że otwarcie Konta Proste Zasady, to bułka z masłem? Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, całkowicie online, leżąc na kanapie lub siedząc wygodnie w fotelu. To 5 prostych kroków:

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady Getin Banku.
 2. Przygotuj swój dowód osobisty i potwierdź swoje dane, korzystając z procesu selfie.
 3. Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, otrzymasz SMS-a.
 4. Umowę i wszelkie niezbędne dokumenty otrzymasz na podany we wniosku adres e-mail.
 5. Karta zostanie do Ciebie wysłana na podany adres.


Możesz już rozpocząć korzystanie ze swojego nowego rachunku osobistego!

 

Zalety i wady Konta Proste Zasady Getin Banku

Konto Proste Zasady Getin Banku ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Przede wszystkim jest darmowe dla osób do 26 roku życia. Po przekroczeniu tej granicy wiekowej, należy wykonać tylko 1 płatność bezgotówkową w miesiącu, by nadal cieszyć się brakiem opłat. Nic nie zapłacisz również za kartę do rachunku, a dodatkowo możesz samodzielnie wybrać jej wizerunek z całej gamy dostępnych wzorów i kolorów.

Jeśli zależy Ci na oszczędzaniu, bank oferuje konto oszczędnościowe oprocentowane aż na 2% w skali roku! Na plus zasługuje również dobra i nowoczesna bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna, płatności mobilne i cały szereg bonusów i rabatów, z których możesz skorzystać, jako właściciel konta.

Czy Konto Proste Zasady to rachunek dla Ciebie? Jeśli tak, nie zwlekaj z jego założeniem! Możesz to zrobić szybko i wygodnie, nie wychodząc z domu.

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

newsletter