title

Bank Millennium: odbierz nawet 760 zł zwrotu za zakupy!

Buszowanie po sklepach to Twój żywioł? Niemalże każdą wolną chwilę spędzasz, wyszukując promocji i zniżek? Jeśli lubisz robić zakupy, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Za założenie karty kredytowej Impresja w Banku Millennium, możesz zyskać aż do 760 zł zwrotu za zakupy rocznie. Brzmi nieźle? Zobacz, na czym polega promocja! :)

 Promocja Banku Millennium w skrócie:

  • skierowana do wszystkich zainteresowanych (zarówno nowych jak i stałych klientów),
    warunkiem jest założenie karty kredytowej w Banku Millennium, 
  • nagrodą jest zwrot za zakupy w wybranych sklepach – aż do 5%.


Oferta dla nowych i obecnych klientów banku

Z promocji Banku Millennium może skorzystać każdy zainteresowany, jeżeli:

  • osiąga dochody z tytułu: umowy o pracę, umowy-zlecenie, umowy o dzieło, renty, emerytury lub prowadzi własną działalność gospodarczą.

Jaka jest nagroda w promocji?

Za założenie karty kredytowej Impresja Bank Millennium oferuje do 5% zwrotów za zakupy w sklepach Partnerów, do których należą między innymi: Apart, Empik, Carrefour, Smyk, Sephora, Zara, Stradivarius, Bershka, Baldini, Deichmann. To niezwykle kusząca propozycja -– szczególnie dla osób, które cenią sobie produkty tych marek. Co więcej, w skali rocznej przekłada się to nawet na kwotę 760 zł zwrotu za zakupy! Brzmi zachęcająco, prawda?
 

Jakie są warunki promocji?


Warunkiem skorzystania z oferty Banku Millennium jest założenie karty kredytowej Impresja. Obecnie jest to jedna z najlepszych kredytówek na rynku, zaraz obok karty banku Citi Handlowego. Korzystanie z karty jest darmowe - należy jednak pamiętać, aby w ciągu miesiąca dokonać 5 transakcji bezgotówkowych i spłacić swoje zadłużenie w ciągu 51 dni (właśnie tyle trwa okres bezodsetkowy). Choć temat użytkowania karty kredytowej często potrafi przerazić, nie ma w tym nic trudnego! Jeśli dopilnujesz, aby spłacić zadłużenie w ciągu 51 dni, nie ponosisz żadnych kosztów. To naprawdę długo! 


Oprócz darmowego korzystania z karty, Bank Millennium oferuje również bonusy – jednym z nich jest właśnie 5% zwrotu za zakupy

Bank Millennium – opłaty za kartę Impresja

  • 0 zł - wydanie karty,
  • 0 zł - użytkowanie karty,
  • 0 zł - prowizja za płatności kartą (jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy. W przeciwnym razie zostanie pobrana opłata w wysokości 7,99 zł),
  • 3,99% (min. 9,99 zł) - prowizja za wypłatę gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych,
  • RRSO - 14,55%.


Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa/MasterCard Impresja:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,55%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4 876,43 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 376,43 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 288,54 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 406,36 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pamiętaj, by poprosić konsultanta banku, aby zrezygnował z wszystkich dodatkowych, płatnych opcji. Dzięki temu karta nie będzie generowała niepotrzebnych opłat.

Jak zdobyć bonus?


Wzięcie udziału w promocji jest bardzo proste! W aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Millenet z
łóż wniosek o założenie karty kredytowej, a następnie płać nią za zakupy i skorzystaj z 5% moneybacku! Za dokonanie płatności u Parterów zyskasz właśnie 5% zwrotu – łącznie na karcie może się znaleźć aż 760 zł bonusu rocznie :)

Czy warto skorzystać z promocji Banku Millenium? 


Któż nie kocha promocji? Każdy z nas zna to uczucie, kiedy udaje mu się kupić coś taniej! :) Dzięki karcie kredytowej Banku Millennium  będziesz otrzymywał zwroty płatności za towary i usługi, co oznacza, że każdy zakup będzie udany! . Pamiętaj również, by spłacać zadłużenie w terminie bezodsetkowym - dzięki temu karta będzie darmowa.


Złóż wniosek już dziś, aby jak najszybciej cieszyć się udanymi zakupami!


SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE BANKU MILLENNIUM >

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

newsletter