title

Citi Handlowy: dostęp do przedsprzedaży Live Nation!

Jesteś fanem dobrej muzyki? Chcesz kupować bilety na koncerty swoich ulubieńców w przedsprzedaży? Skorzystaj z promocji Citi Handlowego! Zakładając darmową kartę Citi Simplicity i spełniając prosty warunek banku, zyskasz możliwość zakupu biletów na koncerty Live Nation w limitowanych przedsprzedażach!

 

Promocja Citi Handlowego w skrócie:

 • mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci banku,
 • konieczność założenia darmowej karty kredytowej Citi Simplicity,
 • nagroda: dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty Live Nation,
 • ważna do odwołania.


Do kogo skierowana jest promocja?
 


Z promocji Citi Handlowego możesz skorzystać tylko wówczas, gdy zaliczasz się do grona nowych klientów banku. Co to oznacza? Musisz spełnić poniższe wymogi banku:

 • od 1 stycznia 2017 roku nie posiadałeś karty kredytowej w banku Citi Handlowym,
 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • posiadasz zdolność kredytową,
 • od min. 3 miesięcy jesteś zatrudniony u obecnego pracodawcy i zarabiasz min. 1 200 zł netto miesięcznie,
 • od min. 2 lat prowadzisz działalność gospodarczą i osiągasz dochód w wysokości min. 2 500 zł netto miesięcznie.

Jaka jest nagroda w promocji?


Jak już wspomniałam we wstępie, z nagrody ucieszy się każdy fan muzyki. Bank Citi Handlowy oferuje dostęp do przedsprzedaży na koncerty światowych gwiazd. Jeśli nie chcesz, by ominął Cię koncert Maroon 5, Phila Collinsa czy Jaya-Z & Beyoncé, to karta Citi Handlowego otworzy Ci drzwi do limitowanych ofert Live Nation.


 

Jaki produkt trzeba założyć?


W roli głównej dzisiejszej promocji występuje karta kredytowa Citi Simplicity. Ta darmowa kredytówka od Citi Handlowego to naprawdę dobry, a nawet jeden z najlepszych w kraju, produkt płatniczy. Nie wierzysz? Sprawdź opłaty za jej użytkowanie.

Citi Simplicity – opłaty za kartę

 

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – użytkowanie karty,
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe,
 • 8% – prowizja za transakcje gotówkowe, np. wypłaty z bankomatów (karta kredytowa służy do płatności bezgotówkowych, dlatego po prostu nie wypłacaj gotówki z bankomatów i nie wykonuj przelewów na rachunek z tej karty),
 • 0/ 30 zł – dostarczenie karty za pośrednictwem Poczty Polskiej/ kuriera,
 • 0% – RRSO w przypadku spłaty zadłużenia w okresie bezodsetkowym – do 56 dni (jeśli spłacisz dług w ciągu 56 dni, to zostaniesz zwolniony z odsetek i opłat dodatkowych za wykorzystany limit!),
 • 10,47 % – RRSO po wykorzystaniu dostępnego limitu i spłaty po okresie bezodsetkowym.

  Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Citi Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30 czerwca 2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Uwaga! Pamiętaj, by w czasie rozmowy z przedstawicielem banku zrezygnować z opcji dodatkowo płatnych. Należą do nich: naklejka zbliżeniowa (5 zł) oraz usługa Citi Phone (6 zł). Wówczas zaoszczędzisz 11 zł miesięcznie.

Jak zdobyć nagrodę w promocji Citi Handlowego?


Co musisz zrobić, by otrzymać darmowy dostęp do przedsprzedaży Live Nation?

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Zrób to nie później niż do 31 grudnia 2019 roku.

  Uzupełnij we wniosku wszystkie potrzebne dane – w tej sposób skrócisz proces weryfikacji.

 2. Potwierdź swoje dane osobowe podczas rozmowy z konsultantem.
  W ciągu tygodnia od złożenia wniosku otrzymasz telefon od doradcy z banku.

  Konsultant zapyta Cię o rodzaj karty oraz funkcje dodatkowe. Radzę Ci wybrać kartę Citi Simplicity, ponieważ jest ona bezpłatna i najlepsza ze wszystkich kredytówek banku Citi Handlowego. Dodatkowo zrezygnuj z funkcji dodatkowych, o których pisałam powyżej oraz zdecyduj się na dostawę karty za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 3. Zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online.

 • Dostęp do przedsprzedaży Live Nation będzie Twój!

 

Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego? 


Jeśli wiesz, jak korzystać z karty kredytowej, tzn. spłacać zadłużenie w okresie bezodsetkowym, unikać wypłat z bankomatów i transakcji gotówkowych oraz nie przekraczać limitu na karcie, to śmiało korzystaj z tej promocji! W zamian za użytkowanie darmowej karty Citi Simplicity otrzymasz możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży Live Nation. Kuszące?piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter