title

Citi Handlowy: skorzystaj z ofert zniżkowych do restauracji!

Głodny? Za chwilę przedstawimy Ci propozycję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Często jadasz na mieście? Lubisz próbować nowych smaków? Chcesz poznać potrawy z różnych zakątków świata? A może właśnie burczy Ci w brzuchu? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco – mamy dla Ciebie gratkę! Bank Citi Handlowy przygotował promocję, w której do zgarnięcia są rabaty do 15% do wykorzystania w ponad 100 najlepszych polskich restauracjach. Jak zdobyć nagrodę?

 Promocja Citi Handlowego w skrócie:

 • skierowana tylko do nowych klientów banku,
 • warunkiem jest założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity,
 • do zdobycia rabaty do restauracji w Polsce (maks. wartość rabatu: 15%),
 • ważna do odwołania.


Kto może wnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Citi Handlowy kieruje swoje promocje do nowych klientów banku. Jeśli chcesz z nich skorzystać, upewnij się, że spełniasz poniższe warunki:

 • od 1 stycznia 2018 roku nie byłeś posiadaczem karty kredytowej w Citi Handlowym,
 • ukończyłeś 21 lat,
 • jesteś zatrudniony w obecnej firmie min. 3 miesięce lub od min. 2 lat prowadzisz własną działalność gospodarczą,
 • zarabiasz min. 1 200 zł netto (akceptowalne są różne źróodła dochodu: umowa o pracę, zlecenie, emerytura lub renta).

Jaka jest nagroda w promocji?


Bank oferuje darmowy dostęp do Programu Restauracyjnego Citi Specials ze zniżkami do 15% do najlepszych restauracji w Polsce. Promocja pozwala również na zamawianie jedzenia do domu. Nie jesteś głodny? Dzięki Citi Specials możesz również zamawiać alkohole i wina u partnerów banku Citi Handlowego.

Z nagrody możesz skorzystać wielokrotnie aby otrzymać rabat, wystarczy, że poinformujesz kelnera o płatności kartą Citi Handlowy lub zapłacisz nią za jedzenie z dostawą do domu.

 

Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem otrzymania nagrody, jest założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Choć dla wielu osób posiadanie karty kredytowej jest czarną magią, zapewniamy, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. ;) Bank Citi Handlowy wyróżnia się jedną z najlepszych ofert karty kredytowej na rynku, dzięki czemu jej posiadacze mogą skorzystać z wielu promocyjnych ofert oraz zniżek. Czy wiesz, że zbierając punkty w programie Citi Specials, możesz wymieniać je na atrakcyjne nagrody?


Posiadanie karty może być dla Ciebie całkowicie darmowe, jeśli będziesz pamiętać, by spłacić kartę w ciągu 56 dni - tyle właśnie wynosi okres bezodsetkowy Citi Simplicity. 

Citi Simplicity – opłaty za kartę

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – użytkowanie karty,
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe,
 • 6% – prowizja za transakcje gotówkowe, np. wypłaty z bankomatów (unikniesz tej opłaty, jeśli nie będziesz wypłacał gotówki oraz wykonywał przelewów na rachunek z tej karty),
 • 0/ 30 zł – dostarczenie karty za pośrednictwem Poczty Polskiej/ kuriera,
 • 0% – RRSO w przypadku spłaty zadłużenia w okresie bezodsetkowym (do 56 dni),
 • 10,47 % – RRSO po wykorzystaniu dostępnego limitu i spłaty po okresie bezodsetkowym.

  Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Citi Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30 czerwca 2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Uwaga! Gdy dojdzie do rozmowy z konsultantem banku Citi Hhandlowego, poproś go, aby zaznaczył w Twojej umowie rezygnację z opcji płatnych. Dzięki temu zaoszczędzisz do kilkunastu złotych miesięcznie! 

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Citi Handlowego?


Warunki, jakie należy spełnić, by otrzymać nagrodę są naprawdę proste!

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Promocja nie jest ograniczona czasowo. Im szybciej złożysz wniosek, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć z nagród promocyjnych!

  Pamiętaj, by podać we wniosku wszystkie wymagane dane i informacje, by skrócić czas weryfikacji. Wyraź dwie zgody marketingowe: na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.

 2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający źródło dochodu.
  Dzięki temu bank określi Twoją zdolność kredytową.

 3. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.

 4. Zaloguj się do bankowości internetowej. Zrób to najpóźniej do końca 1 miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś kartę.

  Możesz wybrać logowanie do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

 5. Zarejestruj się do Programu Restauracyjnego Priceless Specials.

 6. Sprawdź, która restauracja bierze udział w promocji. Możesz to zrobić na Messengerze banku podczas czatu z Citibankiem.

 7. Chcąc skorzystać z promocji, poinformuj kelnera, że będziesz płacić kartą kredytową banku Citi Handlowy lub zamów jedzenie z dostawą do domu i zapłać za zakupy swoją nową kartą kredytową. 


Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego?


Kto z nas nie lubi dobrze zjeść? Dzięki nowej promocji banku Citi Handlowego zyskujesz od 10 do 15% rabatu do wykorzystania w najlepszych restauracjach w Polsce. Ale to nie wszystko! Rejestrując się w programie Citi Specials, możesz zbierać punkty i wymieniać je na inne atrakcyjne nagrody między innymi vouchery do sklepu RTV Euro AGD lub bilety do kina Cinema City.

Pamiętaj, że korzystanie z karty może być dla Ciebie całkowicie darmowe, jeśli dopilnujesz, aby karta została spłacona w terminie bezodsetkowym. Złóż wniosek o kartę już dziś, by jak najszybciej cieszyć się promocją.

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter