title

Citi Handlowy: zgarnij 300 zł na zakupy w sklepach Rossmann!

Lubisz dbać o swoje ciało? Używasz kosmetyków do makijażu lub pielęgnacji skóry, włosów, paznokci? A może uwielbiasz perfumy? Świetnie się składa – bank Citi Handlowy przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest voucher na kwotę 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Rossmann! Jak zdobyć nagrodę?

Promocja Citi Handlowego w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia darmowej karty kredytowej Citi Simplicity,
 • do zdobycia karta podarunkowa do Rossmanna (wartość: 300 zł),
 • ważna do 17 stycznia 2020 roku.


Promocja dla nowych klientów

Promocja Citi Handlowego oferowana jest tylko dla nowych klientów banku. Możesz z niej skorzystać, jeśli spełniasz poniższe wymogi:

 • od 1 stycznia 2018 roku nie posiadasz żadnej karty kredytowej w Citi Handlowym,
 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś zatrudniony w obecnej firmie od min. 3 miesięcy lub od min. 2 lat prowadzisz działalność gospodarczą,
 • zarabiasz min. 1 200 zł netto (na umowę o pracę, umowę-zlecenie, otrzymujesz emeryturę lub rentę) lub osiągasz dochód w wysokości min. 2 500 zł z prowadzenia własnej działalności.

Jaka jest nagroda w promocji?


Bank oferuje kartę podarunkową na kwotę 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Rossmann. Kartę będziesz mógł wykorzystać w ciągu pół roku od momentu jej wysłania. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wydać jej jednorazowo – możesz z niej skorzystać kilkukrotnie. Oczywiście pod warunkiem, że nie przekroczysz kwoty 300 zł :)

 

Jaki produkt trzeba założyć?


Bank wymaga założenia karty kredytowej. Brzmi niezbyt zachęcająco, ale w rzeczywistości to nic strasznego. Citi Handlowy ma w swojej ofercie jedną z najlepszych kredytówek na rynku. Mowa o karcie Citi Simplicity. Za jej prowadzenie i użytkowanie możesz nic nie zapłacić, pod warunkiem, że spełnisz kilka warunków. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, by spłacić kartę w terminie – by uniknąć odsetek, zrób to w ciągu
56 dni, bo właśnie tyle wynosi okres bezodsetkowy karty. To naprawdę długo!

 

Citi Simplicity – opłaty za kartę

 

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – użytkowanie karty,
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe,
 • 8% – prowizja za transakcje gotówkowe, np. wypłaty z bankomatów (unikniesz tej opłaty, jeśli nie będziesz wypłacał gotówki oraz wykonywał przelewów na rachunek z tej karty),
 • 0/ 30 zł – dostarczenie karty za pośrednictwem Poczty Polskiej/ kuriera,
 • 0% – RRSO w przypadku spłaty zadłużenia w okresie bezodsetkowym (do 56 dni),
 • 10,47 % – RRSO po wykorzystaniu dostępnego limitu i spłaty po okresie bezodsetkowym.


Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Citi Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu:
całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30 czerwca 2019 na reprezentatywnym przykładzie. 

Uwaga! Podczas rozmowy z konsultantem banku zrezygnuj z funkcji, które są dodatkowo płatne, tzn. naklejki zbliżeniowej oraz usługi Citi Phone. Jeśli tego nie zrobisz, zapłacisz za nie kolejno 5 oraz 6 zł.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Citi Handlowego?


Warunki, jakie należy spełnić, by otrzymać nagrodę, są naprawdę proste!

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Masz na to czas do 17 stycznia 2020 roku. Im szybciej to zrobisz, tym prędzej otrzymasz kartę podarunkową do Rossmanna.

  Pamiętaj, by podać we wniosku wszystkie wymagane dane i informacje, by skrócić czas weryfikacji.

 2. Potwierdź swoje dane podczas rozmowy z konsultantem.
  Do 7 dni od dnia złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant z banku. 

  Podczas rozmowy wybierz kartę Citi Simplicity – jest ona darmowa i najkorzystniejsza z oferty Citi Handlowego. Zrezygnuj również z opcji dodatkowych, czyli naklejki zbliżeniowej oraz usługi Citi Phone. Jeśli tego nie zrobisz, zapłacisz 11 zł. Potwierdź również, że chcesz otrzymać kartę za pośrednictwem poczty – dostawa kurierem to koszt aż 30 zł.

 3. Zaloguj się do bankowości internetowej. Zrób to najpóźniej do końca 1 miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś kartę.
  Możesz wybrać logowanie do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

 4. Płać kartą Citi Simplicity podczas codziennych zakupów. W ciągu kolejnych 3 miesięcy po podpisaniu umowy o kartę, musisz dokonać płatności na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie.

  Możesz jednorazowo zapłacić za towar o wartości min. 2 000 zł lub dokonywać płatności przez cały miesiąc. Ważne, byś pamiętał o minimalnej kwocie, którą musisz wydać w miesiącu. Pamiętaj, że jeśli spłacisz kartę w okresie bezodsetkowym, to unikniesz prowizji za skorzystanie z dostępnego limitu.
 • Karta podarunkowa o wartości 300 zł do Rossmanna trafi w Twoje ręce!

  Bank wyśle Ci wiadomość o przyznaniu nagrody – odczytasz ją w bankowości internetowej. W ciągu 60 dni od otrzymania tej wiadomości, otrzymasz prezent. Zostanie on wysłany na adres korespondencyjny, który podałeś we wniosku.

 

Harmonogram promocji w pigułce – pamiętaj, by nie pominąć żadnego kroku!

 • Do 17 stycznia 2020 roku: złóż promocyjny wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity oraz podpisz umowę o ten produkt.

 • Do końca 1 miesiąca po podpisaniu umowy o kartę: zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Przez kolejne 3 miesiące po podpisaniu umowy o kartę: płać kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie.

  Przykładowo: złóż promocyjny wniosek i podpisz umowę o kartę w listopadzie 2019 roku. W grudniu 2019 roku zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile. W grudniu 2019 oraz w styczniu i lutym 2020 roku dokonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie. W bankowości online bank poinformuje Cię o wygranej i wyśle na Twój adres kartę podarunkową w ciągu 60 dni od wysłania wiadomości.

Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego?


Kto z nas nie lubi prezentów… W najnowszej promocji banku Citi Handlowego możesz otrzymać całkiem atrakcyjną nagrodę – 300 zł na zakupy w Rossmannie! Jeśli będziesz rozsądnie korzystał z karty kredytowej i uda Ci się spłacać zadłużenie w okresie bezodsetkowym oraz nie będziesz korzystał z kredytówki do transakcji gotówkowych, to unikniesz opłat. Wówczas nie powinieneś się zastanawiać, tylko złożyć wniosek o wydanie karty już dziś! ;)

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Lipiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter