title

550 zł za eKonto osobiste od mBanku i eBrokera!

Darmowe konto, a do tego nawet 550 zł premii? To jest możliwe! Wystarczy, żę skorzystasz z najnowszej promocji mBanku oraz eBrokera i spełnisz proste warunki. Głównym z nich jest otwarcie eKonta osobistego, czyli świetnego rachunku oferowanego przez mBank. Sprawdź szczegóły i skorzystaj z tej naprawdę świetnej promocji.


Kto może wziąć udział w promocji?

Śmiało skorzystaj z promocji, jeśli spełniasz poniższe warunki uczestnictwa:

 • ukończyłeś 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku.

Jaka jest nagroda w promocji?


Nagród w promocji jest kilka. Po pierwsze, możesz otrzymać 100 zł od eBrokera - wystarczy, że będziesz aktywnie płacił bezgotówkowo. Po drugie, możesz zgarnąć aż 200 zł od mBanku. Te dwie promocje łączą się, więc spełniając warunki premii od eBrokera, możesz dodatkowo zawalczyć o nagrodę od mBanku! Po trzecie, korzystając z Programu Polecającego, możesz zyskać dodatkowe 250 zł premii. Brzmi kusząco?

 Zgarnij nawet 550 zł premii za otwarcie eKonta osobistego!
 


Jakie są warunki promocji?


Podstawowym wymogiem skorzystania z promocji jest utworzenie Profilu Uczestnika w systemie Bonus eBrokerPartner oraz otwarcie eKonta osobistego mBanku. W następnych krokach należy spełnić naprawdę proste warunki promocji, by zyskać solidny bonus, aż do 550 zł! eKonto osobiste to naprawdę świetny produkt, z którego możesz korzystać za darmo. Sprawdź, ile wynoszą opłaty za wykonywanie podstawowych czynności.


eKonto osobiste mBanku – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta,
 • 0/ 7 zł – opłata za kartę, jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą do konta na kwotę min. 350 zł w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 2,50 zł – wypłata z bankomatów własnych i obcych do kwoty powyżej 100 zł/ poniżej 100 zł,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów za granicą,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć bonus?

Jak już wspomniałam, możesz zdobyć aż 3 nagrody! Sprawdź, jak zyskać każdą z nich.

NAGRODA NR 1 : PREMIA OD EBROKERA

 1. Zaloguj się lub utwórz swój Profil Uczestnika na stronie Bonus eBrokerPartner.

 2. Do 31 maja 2021 roku: złóż wniosek o eKonto osobiste mBanku za pośrednictwem swojego Profilu Uczestnika w serwisie Bonus eBrokerPartner.

 3. W kolejnym oraz w drugim miesiącu po otwarciu konta: wykonaj min. 8 transakcji kartą do konta/ smartfonem/ BLIK-iem na dowolną kwotę w każdym z tych dwóch miesięcy.


  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 100 zł premii. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie maksymalnie do 6 września 2021 roku.

NAGRODA NR 2 : PREMIA OD MBANKU

Równolegle możesz skorzystać z drugiej trwającej promocji, w której do zgarnięcia jest aż 200 zł. Co więcej, warunki, które trzeba spełnić, po części pokrywają się, więc możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Tutaj dodatkowo będziesz zobowiązany zapewniać wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie oraz wykonywać min. 8 transakcji kartą, BLIK-iem lub za pomocą płatności mobilnych (to samo, co w przypadku bonusu od eBrokera), ale przez cztery miesiące, czyli dodatkowo jeszcze przez dwa miesiące po zakończeniu promocji eBrokera.

Sprawdź szczegóły promocji 200 zł za eKonto osobiste mBanku >>>

 

 Odbierz 550 zł premii za otwarcie eKonta osobistego!


NAGRODA NR 3 : PROGRAM POLECEŃ

Ostatnia premia jest do zgarnięcia za aktywne i skuteczne polecanie konta mBanku. Skorzystaj więc z Programu Poleceń i polecaj rachunek swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom lub osobom trzecim. Jeśli osoba otworzy konto z Twojego polecenia (używając Twojego kodu), Ty zyskasz 50 zł premii. Łącznie możesz otrzymać w tej promocji 250 zł bonusu, jeśli 5 osób otworzy rachunek, używając Twojego kodu poleceń.

Kod polecający będzie widoczny na Twoim koncie po zalogowaniu na Profil Uczestnika. Pamiętaj, by go skopiować i przekazać zainteresowanej osobie.

 Zgarnij nawet 550 zł premii za otwarcie eKonta osobistego!Czy warto skorzystać z promocji mBanku? 


550 zł to spora suma, którą możesz zyskać, biorąc udział w promocji organizowanej przez eBrokera i mBank. By cieszyć się dodatkową gotówką, skorzystaj ze wszystkich trzech promocji. Dobra wiadomość jest taka, że dwie z nich działają równolegle i część warunków, które należy spełnić, pokrywają się.

Czy masz dodatkowe pytania? ;)


SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE MBANKU >

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Lipiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter