title

PKO BP: otwórz Konto dla Młodych i zyskaj do 250 zł!

Szukasz dobrego konta dla młodej osoby? Masz od 18 do 26 lat? Koniecznie sprawdź najnowszą promocję PKO Banku Polskiego! Zakładając darmowe Konto dla Młodych, możesz odebrać aż 250 zł premii na drobne wydatki. Wchodzisz w to? Sprawdź szczegóły promocji!

Oferta promocyjna dla osób do 26. roku życia

Promocja skierowana jest do nowych lub powracających klientów banku. Warunkiem jest tutaj również wiek - aby skorzystać z promocji musisz mieć od 18 do 26 lat, a poza tym:

 • od 1 stycznia 2020 do 19 września 2021 roku nie miałeś konta, ani nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku PKO BP. Posiadanie Konta Inteligo nie stanowi przeszkody w skorzystaniu z tej promocji.

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna oferowana przez PKO Bank Polski. Jej łączna wartość wynosi aż 250 zł. Premia zostaje wypłacana przez okres pięciu miesięcy - w każdym z nich otrzymasz 50 zł. Warunkiem jest oczywiście spełnienie wymogów aktywności określonych przez bank.

Otwórz konto PKO BP i zgarnij 250 zł premii!

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Promocje bankowe kont osobistych wiążą się z koniecznością otwarcia rachunku bankowego. W tym przypadku wymagane jest otwarcie Konta dla Młodych, czyli naprawdę świetnego produktu dla osób w wieku 18-26 lat. Może on być całkowicie darmowy, wystarczy spełnić banalnie proste warunki aktywności.

Ile wynoszą opłaty za konto?


Konto dla Młodych – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego,
 • 0 zł – opłata za użytkowanie karty pod warunkiem wykonania min. 4 płatności bezgotówkowych kartą, BLIK-iem lub Apple Pay na dowolną kwotę; w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł miesięcznie,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego w Polsce,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów obcych w Polsce,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów za granicą,
 • 0 zł  przelewy internetowe,
 • 4,99 zł – przelewy natychmiastowe.

Jak zdobyć nagrodę w promocji PKO Banku Polskiego?

Zastanawiasz się, co należy zrobić, by zdobyć premię za korzystanie z Konta dla Młodych? Poniżej przedstawiamy wszystkie warunki banku!

 1. Do 31 października 2021 rokuzłóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych PKO Banku Polskiego z kartą Mastercard oraz dostępem do bankowości internetowej i zarejestruj się w promocji. Pamiętaj, że obowiązuje limit 2500 wniosków, dlatego nie ma, na co czekać!

 2. Przez pięć kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta: 

  - wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą do konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę (w każdym z miesięcy),
  - wpłać na konto kwotę min. 100 zł miesięcznie.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności, tj. wykonasz płatności bezgotówkowe oraz zasilisz konto kwotą min. 100 zł, otrzymasz 50 zł w formie premii pieniężnej. Łącznie możesz więc zdobyć 250 zł premii!

Skorzystaj z promocji PKO BP i odbierz 250 zł premii!

 

Czy warto skorzystać z promocji PKO Banku Polskiego?

Warunki promocji są naprawdę proste, dzięki czemu można w łatwy sposób zyskać 250 zł premii. Kwotę możesz wydać na dowolny cel - bank wpłaci środki na Twoje Konto dla Młodych. 

Czy masz pytania dodatkowe? :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

newsletter