title

1 700 zł z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao!

Tak, to nie są żarty, to się dzieje naprawdę – Bank Pekao oferuje aż 1 700 zł premii! Co trzeba zrobić, by otrzymać aż tak wysoki bonus? Kto może skorzystać z promocji? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej! Sprawdź!


Promocja Banku Pekao w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku (wówczas można zdobyć do 1 700 zł premii) lub dla obecnych klientów (można otrzymać do 1 500 zł premii),
 • konieczność założenia Konta Przekorzystnego,
 • nagroda: nawet 1 700 zł premii,
 • ważna do 20 maja 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja Banku Pekao?


Promocja Banku Pekao jest skierowana do nowych oraz obecnych klientów banku. Możesz do niej przystąpić, jeśli:

 • w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku nie byłeś posiadaczem konta osobistego, konta oszczędnościowego lub lokaty terminowej w Banku Pekao
  lub
 • jesteś posiadaczem konta osobistego w złotówkach w Banku Pekao,
 • masz ukończone 18 lat.

 

Jaka jest nagroda w promocji Banku Pekao?

Nagrody są naprawdę atrakcyjne! W zależności od swoich potrzeb i możliwości, możesz skorzystać z jednej lub kilku promocji i zdobyć:

 • 200 zł – za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie,
 • 3% w skali roku – na Koncie Oszczędnościowym,
 • do 1 500 zł – w Programie Poleceń.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Produktem, który należy założyć, przystępując do promocji, jest konto osobiste, a dokładnie – Konto Przekorzystne Banku Pekao. To naprawdę bardzo dobry produkt! Nic nie zapłacisz za jego otwarcie, prowadzenie oraz obsługę karty debetowej. To nie wszystko! Sprawdź szczegóły opłat za ten rachunek.

 

Konto Przekorzystne – opłaty

 • 0 zł – opłata za otwarcie Konta Przekorzystnego,
 • 0 – opłata za prowadzenie konta, pod warunkiem, że zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu. Zapłacisz 6 zł w pozostałych przypadkach,
 • – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu. Zapłacisz 3 zł w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu. Zapłacisz 2%, min. 5 zł wypłacanej kwoty w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?

 

Promocja jest nie tylko atrakcyjna pod względem nagród, ale również warunków, jakie należy spełnić, by otrzymać upragnione bonusy. Od czego zacząć?

 1. Do 20 maja 2020 roku: złóż wniosek i otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową.
  Zrób to za pomocą biometrii, za pomocą aplikacji PeoPay lub systemu bankowości elektronicznej. Przygotuj swój dowód osobisty oraz zrób sobie selfie w celu potwierdzenia tożsamości.

 2. Przez kolejne cztery miesiące od założenia konta:
  - zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay,
  - wykonaj min. 1 transakcję kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay,
  - zapewnij pojedynczy wpływ na konto na kwotę min. 500 zł.
  Wpływ ten musi pochodzić z rachunku banku innego niż Bank Pekao lub z konta dla firm w tymże banku.


  Za spełnienie tych warunków otrzymasz 200 zł. Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach po 100 zł: w drugim miesiącu
  po otwarciu rachunku oraz do 31 września 2020 roku. 3.  Zapisz się do Programu Poleceń.


Za każde skuteczne polecenie konta osobistego wraz z kartą debetową lub PeoPay otrzymasz 100 zł. Rachunek możesz polecić maksymalnie 15 osobom, dzięki czemu możesz zyskać łącznie nawet 1 500 zł!


Co oznacza skuteczne polecenie konta? To otwarcie konta przez osobę z Twojego polecenia. Przystępując do Programu Poleceń otrzymasz kod polecenia, który musisz przekazać swojemu znajomemu, rodzinie lub osobie trzeciej, która wpisze ten kod podczas zakładania konta. Za każdą osobę, która otworzy rachunek, Ty otrzymasz 100 zł premii.

3% na Koncie Oszczędnościowym

 
Jak już wspomniałam, możesz dodatkowo skorzystać z oprocentowania rachunku oszczędnościowego. Otrzymasz aż 3% w skali roku! Tak wysokie oprocentowanie jest jednak ograniczone czasowo i kwotowo. Otwierając konto do 20 maja 2020 roku, otrzymasz 3% na rachunku tylko do kwoty 30 000 zł i tylko przez 180 dni, czyli 6 kolejnych miesięcy. Warto skorzystać!

 

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?

Rzadko kiedy możesz skorzystać z promocji bankowej, w której do zdobycia jest tak zawrotna kwota. Jeśli planujesz otworzyć konto osobiste wraz z kartą i nowoczesną aplikacją, a dodatkowo chcesz zdobyć do 1 700 zł premii - ta promocja jest dla Ciebie! A może jesteś już właścicielem konta osobistego w Banku Pekao? Przystąp do Programu Poleceń, namów swoich znajomych na otwarcie rachunku i ciesz się dodatkową gotówką!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Lipiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter