title

mBank: otwórz lokatę z oprocentowaniem 3% w skali roku!

Szukasz odpowiedniego miejsca na ulokowanie swoich oszczędności? Świetnie się składa, ponieważ mBank oferuje lokatę z oprocentowaniem aż 3% w skali roku! Sprawdź, jak skorzystać z promocyjnego oprocentowania i jak złożyć wniosek przez internet.


Promocja mBanku w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia konta osobistego,
 • nagrodą jest wysokie oprocentowanie lokaty 3% w skali roku,
 • ważna do odwołania.

Promocyjna lokata tylko dla nowych klientów banku

mBank oferuje promocyjne oprocentowanie lokaty tylko nowym klientom banku, którzy nie są właścicielami konta w tej instytucji. Możesz skorzystać z promocji, jeśli złożysz wniosek o konto osobiste w mBanku. Bank ma w swojej ofercie darmowe rachunki osobiste, dzięki czemu nic nie zapłacisz za jego otwarcie i prowadzenie.

Jaka jest nagroda w promocji?

Jako nowy klient, otrzymasz na powitanie aż 3% w skali roku na lokacie terminowej. Są jednak pewne ograniczenia. Zakres kwot lokaty jest naprawdę niewielki. Kwota minimalna wynosi 500, zaś maksymalna jedynie 10 000 zł. Okres trwania lokaty to 3 miesiące. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu lokaty. Wpłacając na depozyt kwotę maksymalną, tj. 10 000 zł, po trzech miesiącach Twoje odsetki netto wyniosą 60,75 zł.

 

Otwórz konto i zgarnij 3% na lokacie mBanku!

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowanie na lokacie terminowej, jest założenie konta osobistego w mBanku. Dobrym wyborem będzie wnioskowanie o darmowe eKonto osobiste. Jest to rachunek bezwarunkowo darmowy z nowoczesną aplikacją mobilną i świetną bankowością internetową! Bank umożliwia korzystanie z płatności mobilnych BLIK oraz Google Pay i udostępnia doskonałą opcję autmatycznego oszczędzania, czyli program Moje cele. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za te konto!


mBank eKonto osobiste – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł prowadzenie rachunku,
 • 0 zł opłata za użytkowanie karty do konta pod warunkiem wykonania min. 1 płatności bezgotówkowej kartą w miesiącu; w przeciwnym razie zapłacisz za kartę 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów mBanku oraz pozostałych w kwocie powyżej 100 zł,
 • 2,5 zł  wypłata gotówki w kwocie poniżej 100 zł,
 • 0 zł przelewy internetowe,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe,
 • 2 zł – przelewy w oddziale banku.

Jak zdobyć nagrodę w promocji mBanku?

Przystąpienie do promocji mBanku, to przysłowiowa bułka z masłem. Sprawdź, co musisz zrobić, by zyskać wysokie oprocentowanie na lokacie!

 1. Złóż wniosek o otwarcie konta i lokaty mBanku.
  Wpisz kwotę, którą zamierzasz wpłacić na lokatę oraz wybierz konto, które chcesz założyć. Polecamy Ci eKonto osobiste, które opisaliśmy powyżej :)

 2. Podpisz umowę o konto.

 3. W ciągu 7 dni od otwarcia konta: zapewnij na nim środki, które zostaną przelane na lokatę.

 4. Lokata zostanie otwarta automatycznie. Otrzymasz e-maila z potwierdzeniem.

Skorzystaj z promocji mBanku: otwórz konto i lokatę!


Czy warto skorzystać z promocji mBanku?

Promocja jest ciekawa - bank oferuje jedno z najwyższych oprocentowań lokaty na rynku. Problemem może być jedynie niska kwota maksymalna depozytu. Wynosi ona 10 000 zł, przez co zarobek na lokacie nie będzie imponujący. Wraz z lokatą należy otworzyć konto, a tutaj akurat mBank może się pochwalić świetnym, darmowym rachunkiem, jakim jest eKonto osobiste! Daj znać, czy weźmiesz udział w tej promocji :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Kwiecień 2024

Dodaj komentarz

newsletter