title

mBank: 250 zł premii z mKontem Intensive!

Dużo płacisz kartą lub BLIK-iem? Koniecznie sprawdź promocję przygotowaną przez mBank! Otwierając mKonto Intensive, możesz zyskać aż 250 zł premii pieniężnej! Przyjrzyj się szczegółom oferty.

 

Kto może otworzyć konto w promocji?

 Do promocji mBanku możesz przystąpić, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 września 2019 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego oraz/ lub oszczędnościowego w mBanku (rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017),
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Odbierz 250 zł premii pieniężnej z mKontem Intensive!


Jaka jest nagroda w promocji?

Bank będzie premiował Twoje płatności bezgotówkowe kartą do konta, smartfonem lub BLIK-iem oraz wpływy na rachunek. Dobra wiadomość jest taka, że płacić nie trzeba dużo, bo liczy się tutaj liczba transakcji, a nie ich kwota. Za poprawnie wykonane wpływy i transakcje otrzymasz od banku aż 250 zł premii pieniężnej! Brzmi kusząco? Sprawdź, co musisz zrobić, by cieszyć się dodatkowymi środkami.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

By wziąć udział w promocji, jesteś zobowiązany otworzyć jeden z rachunków osobistych oferowanych przez mBank, a mianowicie mKonto Intensive. Jest to produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych, zwykłych kont. Przede wszystkim jego posiadacz zyskuje nielimitowane, darmowe wypłaty z bankomatów, 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu, atrakcyjne warunki produktów kredytowych, dostęp do karty kredytowej World Mastercard Intensive oraz karty wielowalutowej Visa Świat Intensive. Dzięki karcie wielowalutowej, możesz korzystać z ponad 180 walut bez prowizji! Poza tym zyskasz dostęp do płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay, wsparcie asystenta Concierge oraz priorytetową obsługę na mLinii. Brzmi kusząco? Przyjrzyj się opłatom za ten rachunek.

 

mKonto Intensive mBanku – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w kwocie min. 7 000 zł lub ulokujesz na depozytach i inwestycjach w mBanku min. 100 000 zł; w przeciwnym razie opłata za konto wynosi aż 49,50 zł miesięcznie!
 • 0 zł – wydanie karty do konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę Visa Intensive oraz Mastercard Intensive,
 • 10 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową Visa Świat Intensive; za użytkowanie karty zapłacisz 0 zł przez pierwsze pół roku od jej wydania,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Świat Intensive,
 • 2% wartości transakcji – wypłata w euro z bankomatów za granicą za pomocą karty Mastercard Intensive; 3% w przypadku pozostałych walut,
 • 5,99% wartości transakcji – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Intensive
 • 0/ 5 zł – przelewy natychmiastowe; pierwsze 3 przelewy w miesiącu są za 0 zł,
 • 0 zł – przelewy internetowe.


Jak zdobyć nagrodę w promocji mBanku?

Warunki promocji mBanku nie są skomplikowane. Sprawdź, jakie kroki należy wykonać, by otrzymać bonus!

 1. Do 16 maja 2022 roku: otwórz mKonto Intensive z kartą debetową korzystając z tego wniosku.
  Wybierz preferowaną kartę do konta i nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych! Podpisz umowę o konto i kartę: możesz to zrobić np. za pośrednictwem kuriera.

  Dodatkowe 50 zł premii na start! Otrzymasz 50 zł premii, jeśli otworzysz konto przez e-dowód. Wystarczy, że posiadasz e-dowód osobisty z warstwą elektroniczną oraz telefon z usługą NFC. 

 2. W ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta: 
  - zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1 000 zł,
  - w miesiącu otwarcia konta wykonaj również min. 10 transakcji kartą, smartfonem i/lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

  W zamian otrzymasz 100 zł premii.

 3. Przez 2 kolejne miesiące:
  - zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł,
  - wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą/ smartfonem/ BLIK-iem.

  W zamian otrzymasz 50 zł za każdy miesiąc spełnienia warunków aktywności!

 

Odbierz 250 zł premii za mKonto Intensive!Czy warto skorzystać z promocji mKonta Intensive?


mKonto Intensive to zdecydowanie rachunek dla osób bardziej wymagających. Wraz z kontem możesz zyskać szereg funkcjonalności i udogodnień, które przydadzą się podczas zagranicznych wakacji czy podróży służbowej. By konto było darmowe, trzeba je zasilić kwotą min. 7 000 zł miesięcznie. Również warunki promocji są nie do spełnienia przez wszystkich klientów, bowiem co miesiąc należy wykonywać transakcje na kwotę min. 2 000 zł, a w pierwszym miesiącu zasilić rachunek kwotą min. 7 000 zł. Jeśli jednak wiesz, że dasz radę, skorzystaj z promocji i zgarnij premię w wysokości 250 zł. Powodzenia!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2024

Dodaj komentarz

newsletter