title

Motokarta Citibank BP: do 720 zł zwrotu za paliwo + pożyczka 0%!

Bank Citi Handlowy przygotował świetną promocję karty kredytowej. Zakładając Motokartę, możesz zgarnąć szereg bonusów! Po pierwsze, bank oferuje aż 720 zł zwrotu za paliwo! Dodatkowo możesz wnioskować o darmową pożyczkę z RRSO 0%! Sprawdź szczegóły. 

 Promocja Citi Handlowego w skrócie:

 • skierowana tylko do nowych klientów banku,
 • warunkiem jest założenie darmowej karty kredytowej Motokarta,
 • do zdobycia 720 zł zwrotu za paliwo,
 • możliwość skorzystania z darmowej pożyczki do 5 000 zł,
 • dostęp do rabatów w Programie Citi Specials,
 • ważna do 31 grudnia 2020 roku.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

Citi Handlowy kieruje swoją najnowszą promocję jedynie do nowych lub powracających klientów banku. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, upewnij się, że spełniasz poniższe warunki:

 • od 31 grudnia 2019 roku nie byłeś posiadaczem karty kredytowej w Citi Handlowym,
 • ukończyłeś 18 lat,
 • jesteś zatrudniony w obecnej firmie min. 3 miesięce lub od min. 2 lat prowadzisz własną działalność gospodarczą,
 • zarabiasz min. 1 200 zł netto (akceptowalne są różne źróodła dochodu: umowa o pracę, zlecenie, emerytura lub renta).

Pamiętaj, że przyznanie karty kredytowej jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej!

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagrody w promocji są naprawdę atrakcyjne. Bank oferuje aż do 720 zł zwrotu za paliwo. Jeśli więc dużo jeździsz swoim autem, a co za tym idzie często je tankujesz, na pewno przyda Ci się taki bonus. Możesz przez kolejnych 36 miesięcy otrzymywać co miesiąc zwrot w wysokości 20 zł. Zwrot znajdzie się na Twojej karcie kredytowej. Poza tym możesz skorzystać z darmowej pożyczki w kwocie od 300 do 5 000 zł. W jaki sposób? Możesz przelać środki z limitu swojej karty kredytowej na konto w banku i rozłożyć spłatę na bezpłatne raty – 3, 6, 10 lub 12 miesięcy. Dodatkowo, będąc posiadaczem Motokarty zyskasz dostęp do ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials. Przykładowo, otrzymasz 15% w Link4, 30 zł na zakupy we Frisco, dostęp do Audioteki czy 4% podczas rezerwacji na Booking.com.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Promocja kręci się wokół karty kredytowej z oferty Citi Handlowego. Mowa o produkcie o nazwie Motokarta. To najlepszy produkt oferowany przez ten bank! Karta jest darmowa – wystarczy, że za jej pomocą nie będziesz wypłacać gotówki z bankomatu, będziesz spłacać swoją kartę w terminie oraz wyłączysz wszelkie dodatkowe usługi, typu CitiPhone, z których i tak zapewne nie będziesz korzystać.

Możesz dodać kartę do swojego smartfona i korzystać z płatności mobilnych Apple Pay oraz Google Pay, a także przystąpić do Programu Citi Specials oraz Payback. Ile dokładnnie kosztuje karta?

Złóż wniosek o Motokartę i zdobądź bonusy!

 

Motokarta Citi Handlowy – opłaty za kartę

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – użytkowanie karty,
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe,
 • 10%, min. 20 zł – prowizja za transakcje gotówkowe, np. wypłaty z bankomatów (unikniesz tej opłaty, jeśli nie będziesz wypłacał gotówki oraz wykonywał przelewów na rachunek z tej karty),
 • 6,8% – prowizja za przewalutowanie,
 • 7,44 % – RRSO po wykorzystaniu dostępnego limitu i spłaty po okresie bezodsetkowym.

  Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 7,44% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11433,70 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 433,70 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 433,70 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 952,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28/05/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Uwaga! Gdy dojdzie do rozmowy z konsultantem banku Citi Hhandlowego, poproś go, aby zaznaczył w Twojej umowie rezygnację z opcji płatnych. Dzięki temu zaoszczędzisz do kilkunastu złotych miesięcznie! 

 

Złóż wniosek o kartę kredytową Motokarta i odbierz 720 zł!

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Citi Handlowego?

Sprawdź, co należy zrobić, by zyskać bonusy w promocji Motokarty Citi Handlowego!

 1. Do 31 grudnia 2020 roku: Złóż wniosek o kartę kredytową Motokarta. 
  Pamiętaj, że, im szybciej złożysz wniosek, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć z nagród promocyjnych!

 2. Podczas składania wniosku o kartę: zawnioskuj o chęć skorzystania z pożyczki z ratami 0%! Wpisz numer swojego konta bankowego, na który zostanie wpłacona pożyczka. 

 3. Potwierdź swoją tożsamość: możesz skorzystać z weryfikacji tradycyjnej (dołącz do wniosku skan lub zdjęcie dowodu osobistego) lub weryfikacji biometrycznej (otrzymasz SMS-em link i jednorazowy kod, który umożliwi Ci zdalną weryfikację za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego).

 4. Wybierz ofertę zwrotów za paliwo: jeśli zadeklarujesz, że będziesz dostarczał do banku dokumenty (wyciągi z konta z 3 miesięcy), to będziesz otrzymywał od banku zwrot płatności za paliwo aż przez 36 miesięcy. W opcji bez dostarczania dokumentów, otrzymasz zwroty tylko przez 30 miesięcy.

 5. Podpisz umowę o kartę banku Citi Handlowego.

Co zrobić, by otrzymać zwroty za paliwo?

W każdym miesiącu w okresie rozliczeniowym: 

 • dokonaj płatności kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie,
 • wydaj min. 250 zł (mogą to być środki z tych 500 zł) na stacjach benzynowych BP w całej Polsce.

Powtórz te czynności przez 36 miesięcy ;) w każdym miesiącu otrzymasz zwrot środków w wysokości 20 zł. Łącznie możesz więc otrzymasz 720 zł. Możesz sam wybrać, czy chcesz otrzymywać zwroty co miesiąc, czy np. raz na kwartał, pół roku czy rok.

Złóż wniosek o kartę kredytową Motokarta!


Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Choć nagroda w promocji jest naprawdę kusząca, jest to oferta tylko dla wytrwałych, bowiem okres promocji trwa aż trzy lata. Jeśli jednak bez problemu wydajesz 250 zł na zatankowanie swojego auta, to nawet się nie zastanawiaj i złóż wniosek o kartę już dziś! Pamiętaj, że możesz również skorzystać z bezpłatnej pożyczki. Jeśli więc potrzebujesz dodatkowych środków, ta promocja jest dla Ciebie!

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter