title

Nawet 500 zł premii za Konto 360° od Banku Millennium i eBrokera!

Darmowe konto, świetna aplikacja, płatności mobilne i szereg dodatkowych usług? Takie jest właśnie Konto 360° Banku Millennium! Jeśli więc szukasz naprawdę atrakcyjnego rachunku, koniecznie sprawdź tę ofertę. To jednak nie wszystko – otwierając konto w promocji zyskasz 250 zł za spełnienie prostych warunków aktywności oraz 250 zł w programie poleceń! Sprawdź!

Promocja Banku Millennium i eBrokera w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych i powracających klientów banku,
 • warunek otwarcia konta osobistego Konto 360° lub Konto 360° Student,
 • do zdobycia 250 zł za aktywność w koncie oraz 250 zł w programie poleceń,
 • promocja ważna do 17 maja 2021 r.

 

Kto może założyć promocyjny rachunek?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci banku. Co to oznacza? Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:

 • na dzień 1 kwietnia 2021 roku nie jesteś właścicielem żadnego produktu w Banku Millennium – zarówno konta, jak i lokaty, kredytu czy karty kredytowej,
 • nie jesteś współposiadaczem, pełnomocnikiem lub przedstawicielem umowy o produkt w Banku Millennium,
 • w przeszłości brałeś już udział w promocji związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student Banku Millennium, ale nie otrzymałeś z tego tytułu żadnej nagrody – masz szansę spróbować raz jeszcze ;)

Jaka jest nagroda w promocji Banku Millennium i eBrokera?


Nagroda jest naprawdę kusząca, bowiem można zdobyć aż 500 zł premii. Pierwsze 250 zł jest do zgarnięcia za spełnienie prostych warunków związanych z otwarciem konta oraz aktywnością na rachunku. Kolejne 250 zł możesz zdobyć, jeśli skorzystasz z Programu poleceń Banku Millennium – poprzez zalogowanie się na konto w eBrokerze. Łącznie możesz więc zyskać aż pół tysiąca złotych!


OTWÓRZ KONTO 360° I ODBIERZ 500 ZŁ PREMIIJaki produkt trzeba otworzyć?


Do wyboru są dwa rachunku – pierwszy jest przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 26 lat. To Konto 360° Student, które sprawdzi się jako rachunek dla młodych użytkowników. Standardowy produkt, czyli Konto 360°, to dobra opcja dla osób, które już skończyły studia – tzn. mają więcej niż 26 lat. Jak wyglądają opłaty za te rachunki?

Konto 360° Student – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0/ 4 zł – opłata za kartę; nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem w miesiącu,
 • 0 zł – przelewy internetowe,
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów Banku Millennium,
 • 0/ 1 zł – wypłaty z bankomatów Planet Cash, jeśli wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem/ w przypadku niespełnienia warunku,
 • 0/ 5 zł – wypłaty z bankomatów obcych, jeśli wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem/ w przypadku niespełnienia warunku.


  OTWÓRZ KONTO 360° I ODBIERZ 500 zł PREMII


Konto 360° – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0/ 8 zł – prowadzenie konta; nic nie zapłacisz, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem,
 • 0/ 7 zł – opłata za kartę; nic nie zapłacisz, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem,
  Korzystanie z karty jest darmowe przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia konta.
 • 0 zł – przelewy internetowe,
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów Banku Millennium,
 • 0/ 1 zł – wypłaty z bankomatów Planet Cash, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem/ w przypadku niespełnienia warunku,
 • 0/ 5 zł – wypłaty z bankomatów obcych, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem/ w przypadku niespełnienia warunku.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Millennium i eBrokera?


By otrzymać premię w wysokości 250 zł, spełnij poniższe warunki promocji:

 1. Wejdź w link promocyjny i załóż profil na stronie Bonus eBroker Partner.
  Nie zapomnij zaznaczyć wymaganych zgód marketingowych!

        Jeśli posiadasz już profil w tym serwisie, zaloguj się do niego.

 1. Do 17 maja 2021 roku: złóż wniosek o Konto 360° Student lub Konto 360° – zrobisz to na swoim koncie w eBrokerze. We wniosku podaj swój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Nie zapomnij wyrazić zgód marketingowych!

 2. Do 25 maja 2021 roku: podpisz umowę o Konto 360° Student lub Konto 360°.
  Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, który dostarczy Ci niezbędne dokumenty lub osobiście w oddziale banku.

 3. Do 31 maja 2021 roku: pobierz aplikację mobilną Banku Millennium, aktywuj ją i zaloguj się do niej.


  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii. Otrzymasz ją do końca czerwca 2021 roku.


  Ważne! Do 15 czerwca 2021 roku otrzymasz SMS-a lub e-maila z informacją o spełnieniu warunków promocji i wypłacie I premii. W ciągu 7 dni od jego otrzymania uzupełnij numer swojego Konta 360° Student lub Konta 360°, na które ma zostać wypłacona nagroda! Zrobisz to za pomocą formularza, który otrzymasz we wiadomości lub na swoim koncie w eBrokerze w zakładce Wypłaty.

 4. W czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2021 roku:
  - wykonaj min. 5 transakcji kartą do konta lub BLIK-iem w każdym z tych miesięcy,
  - zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie.


Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł premii! Środki znajdą się na Twoim koncie do końca września 2021 roku.


OTWÓRZ PROMOCYJNE KONTO 360° BANKU MILLENNIUM

 

Jak otrzymać dodatkowe 250 zł w Programie poleceń?


Zdobycie tej premii wymaga od Ciebie daru przekonywania. Musisz skutecznie polecić konto swojej rodzinie, znajomym, przyjaciołom lub osobom trzecim. Każda osoba, która otworzy konto z Twojego polecenia, to 50 zł premii dla Ciebie. Bank nagrodzi Cię za maks. 5 poleceń konta, co da Ci premię w wysokości 250 zł. Jak to zrobić?

 1. Zaloguj się na swoje konto w systemie eBroker
 2. Skopiuj swój kod polecający, który znajdziesz w zakładce o tej promocji
 3. Przekaż swój kod osobie, która chce założyć konto.
  Osoba ta musi otworzyć konto ze strony promocyjnej Banku Millennium i koniecznie wpisać kod polecający, który otrzymała od Ciebie.

  Gotowe!


Czy warto skorzystać z promocji Banku Millennium?


Oczywiście! 500 zł piechotą nie chodzi… ;) A z pewnością może się przydać na małe zachcianki i wydatki. A może zbierasz na jakiś cel i brakuje Ci pół tysiąca złotych? Teraz masz okazję je zdobyć, korzystając z promocji Banku Millennium i eBrokera.

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

newsletter