title

BNP Paribas: odbierz 300 zł do wykorzystania na Allegro!

Wypłata dopiero co wpłynęła na Twoje konto, a Tobie znowu brakuje gotówki? Doskonale znamy to uczucie! Ogromną część naszego wynagrodzenia pochłaniają… zakupy! Dlatego teraz w prezencie od banku BNP Paribas możesz zyskać nawet 300 zł do wykorzystania na Allegro. Sprawdź, na czym polega ta promocja!

Promocja BNP Paribas w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia karty kredytowej,
 • do zdobycia karty podarunkowe o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro,
 • brak opłat za kartę przez pierwszy rok,
 • ważna do 31 grudnia 2020 r.


Do kogo skierowana jest promocja?


Promocja banku BNP Paribas skierowana jest do osób, których od 1 maja 2019 roku nie łączyła z bankiem umowa o kartę kredytowej. Możesz więc z niej skorzystać zarówno jeśli jesteś nowym jak i powracającym klientem. Karta dostępns jest dla osób pełnoletnich, które posiadają źródło dochodu. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o dostarczenie do banku wyciągów z konta osobistego w celu weryfikacji wpływów od pracodawcy.

 

Odbierz 300 zł na Allegro w promocji BNP Paribas!

 

Jaka jest nagroda w promocji?


Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Będzie ona ważna do 31 grudnia 2021 roku. Możesz więc zakupić dosłownie wszystko: sprzęty elektroniczne, wyposażenie do domu, akcesoria dla zwierzaków, gry, książki, zabawki, produkty spożywcze, odzież... W serwisie Allegro.pl znajdziesz wiele ciekawych działów.


Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest założenie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold banku BNP Paribas. Skupmy się jednak na karcie Mastercard Standard, gdyż jest ona bardziej dostępna dla przeciętnego klienta.


BNP Paribas – opłaty za kartę:

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – brak opłat za kartę przez pierwsze 12 miesięcy,
 • 0/ 9 zł – miesięczna opłata za korzystanie z karty głównej; opłata nie będzie pobierana, jeśli wartość dokonanych transakcji kartą wyniesie minimum 1000 zł,
 • 56 dni – okres bezodsetkowy; spłacając zadłużenie do tego terminu, nie poniesiesz dodatkowych opłat,
 • 4,9%, min. 10 zł – wypłata z bankomatów w Polsce i za granicą.,
 • RRSO 12,14%.


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 12,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4283.78 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 283.78 zł, (w tym: odsetki 175.78 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 356.99 zł, 12 rata w wysokości 356.89 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 maja 2020 r.

 

Odbierz 300 zł na Allegro w promocji BNP Paribas!

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji BNP Paribas?


Aby wziąć udział w promocji BNP Paribas musisz pamiętać, by postępować zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez bank! Poniżej wytyczne, których powinieneś się trzymać, chcąc odebrać nagrodę:

 1. Do 31 grudnia 2020 roku: złóż wniosek o kartę, korzystając z promocyjnego wniosku.
  Do tego terminu musisz równiez podpisać umowę!

 2. W ciągu 3 kolejnych miesięcy od podpisania umowy o kartę: dokonaj transakcji swoją nową kartę kredytową na łączną kwotę 900zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł.

 3. Zarejestruj się na stronie mamBONUS i odbierz nagrodę, czyli karty podarunkowe na Allegro wartości 300 zł.

W celu zarejestrowania się na stronie mamBONUS konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez bank), 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu programu lojalnościowego mamBONUS. (Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku).

Otrzymanymi bonami można płacić na Allegro.

Czy warto skorzystać z promocji BNP Paribas?

Dzięki nagrodzie, jaką możesz uzyskać w promocji banku BNP Paribas, zaoszczędzisz nieco na codziennych wydatkach lub zakupisz wymarzony przedmiot. Któż z nas nie lubi dostawać dodatkowego zastrzyku gotówki? Nie zwlekaj, złóż wniosek o kartę już dziś, aby jak najszybciej móc się cieszyć nagrodą!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2024

Dodaj komentarz

newsletter