title

Otwórz konto osobiste PKO BP i odbierz do 400 zł na Allegro!

PKO Bank Polski wystartował z promocją konta osobistego! Otwierając Konto za Zero i spełniając banalnie proste warunki aktywności, otrzymasz bon do wykorzystania na Allegro o wartości 200 zł. To jednak nie wszystko! Jeśli dodatkowo otworzysz konto dla swojego dziecka, zgarniesz kolejne 200 zł na Allegro. Sprawdź szczegóły!


Promocja PKO Banku Polskiego w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • dodatkowy warunek założenia PKO Konto Dziecka lub PKO Konto Pierwsze,
 • do zdobycia 400 zł w e-bonach na Allegro,
 • ważna do osiągnięcia 5000 kont PKO Konto za Zero oraz 2000 kont PKO Konto Dziecka i PKO Konto Pierwsze, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2022 r.

Oferta dla nowych klientów

PKO Bank Polski chce zachęcić nowych klientów do założenia rachunku osobistego. Dlatego też z promocji możesz skorzystać tylko wtedy, gdy nie jesteś obecnie posiadaczem konta w tym banku. Jakie warunki należy spełnić?

 • od 1 stycznia 2021 do 8 maja 2022 roku nie miałeś konta, ani nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku PKO BP. Posiadanie Konta Inteligo nie stanowi przeszkody w skorzystaniu z tej promocji.

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda ucieszy każdego, bowiem otrzymać można bon do wykorzystania na Allegro! Jak dobrze wiadomo, w tym serwisie każdy znajdzie coś dla siebie – kosmetyki, ubrania, meble, sprzęty elektryczne, zabawki, gry, książki... Za bon możesz zakupić dosłownie wszystko! Jego wartość również jest imponująca, bowiem wynosi łącznie aż 400 zł. 

Otwórz konto PKO BP i zgarnij do 400 zł na Allegro!

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Bank promuje Konto za Zero PKO Banku Polskiego i to własnie ten rachunek należy założyc, by wziąć udział w promocji. Produkt ten może być całkowicie darmowy pod warunkiem spełnienia prostych warunków. Konto możesz otworzyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wykonasz seflie i skorzystasz z aplikacji na swoim smartfonie. By zgarnąć dodatkową nagrodę, czyli kolejne 200 zł na Allegro, musisz otworzyć konto również dla swojego dziecka. W promocji bierze udział PKO Konto Dziecka, które przeznaczone jest dla dzieci poniżej 13 roku życia oraz PKO Konto Pierwsze dla dzieci w wieku od 13 do 18 lat.

Ile wynoszą opłaty za konto?


Konto za Zero PKO BP – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego,
 • 0 zł – opłata za użytkowanie karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności bezgotówkowych kartą, BLIK-iem lub Apple Pay na dowolną kwotę; w przeciwnym razie zapłacisz 10 zł miesięcznie,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego w Polsce,
 • 10 zł  wypłata gotówki z bankomatów obcych w Polsce,
 • 3,5%  wypłata gotówki z bankomatów za granicą,
 • 0 zł  przelewy internetowe,
 • 4,99 zł – przelewy natychmiastowe.

Jak zdobyć nagrodę w promocji PKO Banku Polskiego?

Zastanawiasz się, co należy zrobić, by zdobyć bon na Allegro? Poniżej przedstawiamy wszystkie warunki banku!

 1. Do 30 czerwca 2022 roku: złóż wniosek o otwarcie Konta za Zero PKO Banku Polskiego z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej i zarejestruj się w promocji. Pamiętaj, że obowiązuje limit 5000 wniosków, dlatego nie ma, na co czekać!

 2. Przez dwa kolejne miesiące następujące po otwarciu konta: 

  - wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności, tj. wykonasz płatności bezgotówkowe, otrzymasz 100 zł w formie vouchera na Allegro. Nagrodę otrzymasz na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Skorzystaj z promocji PKO BP i odbierz 400 zł w bonach na Allegro!


Chcesz otrzymać dodatkowe 200 zł na Allegro? 

Po otwarciu Konta Za Zero, otwórz konto dla swojego dziecka. Zrobisz to w bankowości elektronicznej. Wybierz:

 • PKO Konto Dziecka oraz kartę PKO Junior, jeśli Twoje dziecko nie skończyło jeszcze 13 lat oraz/ lub
 • PKO Konto Pierwsze wraz z kartą debetową dla dziecka, które jest w wieku 13-17 lat.

W każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu rachunku, Twoje dziecko musi wykonać min. 2 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą lub BLIK-iem.

Za każde konto dla dziecka i spełnienie warunków aktywności otrzymasz 100 zł na Allegro. Maks. możesz otworzyć 2 konta dla dziecka, dzięki czemu zyskasz dodatkowe 200 zł do wydania na Allegro!

 

Czy warto skorzystać z promocji PKO Banku Polskiego?

Jak najbardziej! Warunki do spełnienia są naprawdę proste, a nagroda... niezwykle atrakcyjna! Co więcej, rachunek, jaki należy założyć w promocji PKO Banku Polskiego należy do grona tych naprawdę dobrych. Jeśli więc chcesz w prosty i szybki sposób zdobyć 400 zł na zakupy na Allegro, skorzystaj z promocji :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter