title

200 zł z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao!

Szukasz dobrego konta osobistego? Świetnie się składa! Zakładając Konto Przekorzystne Banku Pekao i spełniając proste warunki, możesz zyskać 200 zł premii. Co należy zrobić? Sprawdź szczegóły.


Promocja Banku Pekao w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia Konta Przekorzystnego,
 • nagroda: 200 zł premii,
 • obowiązuje do 20 maja 2020 roku.

 

Kto może ubiegać się o premię?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • w okresie od 1 stycznia 2019 do 31 marca 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • jesteś osobą pełnoletnią.


Jaka jest nagroda w promocji?

Możesz otrzymać od banku premię pieniężną w wysokości 200 zł. Zostanie ona wypłacona na Konto Przekorzystne, dlatego ważne jest, byś do końca trwania promocji i wypłaty bonusu nadal miał aktywny rachunek. To nie wszystko! Dodatkową nagrodą jest podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Spełniając warunki promocji, otrzymasz 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 6 miesięcy od otwarcia do kwoty równej 30 000 zł.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Bank wymaga założenia rachunku osobistego, a mianowicie Konta Przekorzystnego. To całkiem dobry produkt – może być całkowicie darmowy, jeśli spełnisz kilka wymogów banku. Nic nie zapłacisz za jego otwarcie i prowadzenie, jeśli masz mniej niż 26 lat. Jak wyglądają opłaty za konto?

 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?

Warunki do spełnienia są bardzo proste. Przede wszystkim pamiętaj, że musisz pilnować terminów! Harmonogram promocji poniżej.

1. Do 20 maja 2020 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Jak to działa? Wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty i zrobisz selfie, by potwierdzić swoją tożsamość :)

2. Do końca miesiąca po otwarciu konta:

 • zapewnij pojedynczy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł,
 • wykonaj min. 1 transakcję kartą lub aplikację PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.


Uwaga! Wpływ na konto musi pochodzić z rachunku z banku obcego lub z konta firmowego z Banku Pekao.

3. Powtórz tę czynność w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych! 


Nagroda zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne w dwóch transzach:

- I transza: w wysokości 100 zł trafi na Twój rachunek do końca drugiego miesiąca po otwarciu Konta Przekorzystnego,
- II transza: w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30 sierpnia 2020 roku.

Nagroda dodatkowa: 3% na Koncie Oszczędnościowym

Jeśli jedno z Twoich noworocznych postanowień, to oszczędzanie, świetnie trafiłeś. Bank Pekao oferuje oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku! Jeśli jesteś nowym klientem banku i otworzysz Konto Oszczędnościowe do 30 marca 2020 roku, możesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania. Dotyczy ono nowych środków w kwocie do 30 000 zł i obowiązuje przez 6 miesięcy, czyli 180 dni. Skorzystasz?

 

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?

Promocja jest naprawdę kusząca. Jeśli szukasz dobrego rachunku, masz okazję taki założyć i zdobyć dodatkowe 200 zł na drobne wydatki oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Warto zwrócić uwagę na tę promkę zwłaszcza, jeśli jesteś osobą poniżej 26 roku życia. Wówczas nic nie zapłacisz za otwarcie, prowadzenie i wykonywanie podstawowych czynności na rachunku!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter