title

Konto firmowe Santander Banku Polska: do 1 300 zł premii i 0 zł za prowadzenie!

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz dobrego rachunku dla swojej firmy? Santander Bank Polska przygotował świetną promocję! Za prowadzenie i korzystanie z Konta Firmowego Godnego Polecenia nie zapłacisz nic przez pierwsze dwa lata, a dodatkowo możesz zgarnąć do 900 zł premii oraz premie dodatkowe, które łącznie wynoszą 1 300 zł! Nie wierzysz? Sprawdź szczegóły!

 

Promocyjne warunki dla przedsiębiorców

Santander Bank Polska chce przyciągnąć nowych klientów, którym oferuje atrakcyjne warunki rachunku firmowego. Możesz założyć konto dla firmy w promocji, jeśli:

 • od 31 marca 2019 roku nie byłeś posiadaczem konta firmowego w Santander Banku Polska,
 • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą.

Jaka jest nagroda w promocji Santander Bank Polska?


Nagroda jest naprawdę zacna i łatwa do zdobycia. Bank oferuje premię w wysokości 150 zł miesięcznie. Promocja obowiązuje przez pół roku – jeśli spełnisz warunki przez kolejnych sześć miesięcy, to zgarniesz premię w wysokości aż
900 zł! Dodatkowo możesz zdobyć premię w wysokości 400 zł za terminal płatniczy! To nie wszystko – Santander Bank Polska gwarantuje również, że przez 2 lata od założenia konta nic nie zapłacisz za wykonywanie kluczowych usług na rachunku!

Jaki produkt trzeba założyć?


Produktem, który należy założyć, by skorzystać z promocji, jest Konto Firmowe Godne Polecenia.
Przez pierwsze 24 miesiące będziesz zwolniony z większości opłat, tzn. nic nie zapłacisz za: założenie i prowadzenie konta, wydanie i korzystanie z karty debetowej do konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu, przelewy krajowe w systemie Elixir, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz smsKody autoryzacyjne. Ile zapłacisz po okresie promocyjnym? Sprawdź poniżej.


Odbierz 1 300 zł premii za konto firmowe!

 

Konto Firmowe Godne Polecenia – opłaty za rachunek

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0/ 25 zł – miesięczna opłata za konto pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS na kwotę min. 200 zł miesięcznie/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wydanie karty Visa Business Electron lub MasterCard Business,
 • 0/ 7 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 1,30 zł – przelewy internetowe - pierwsze 15 przelewów/ kolejne przelewy,
 • 0 zł – 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu; każdy kolejny to koszt 10 zł,
 • 0/ 3 zł – zlecenia stałe na rachunek w Santander Banku Polska/ na rachunek w innym banku,
 • 0/ 2 zł – polecenia zapłaty na rachunek w Santander Banku Polska/ na rachunek w innym banku,
 • 0/ 3,5%, min. 5 zł – wypłata gotówki z bankomatów w Polsce w okresie promocyjnym oraz z bankomatów własnych/ po okresie promocyjnym z bankomatów obcych,
 • 0/ 4%, min. 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów na świecie w okresie promocyjnym/ po okresie promocyjnym.

  Konto jest darmowe przez 24 miesiące - za powyższe czynności NIC NIE ZAPŁACISZ. 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Santander Bank Polska?


Bank nie stawia wygórowanych warunków do otrzymania nagrody. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to spokojnie je spełnisz, wykonując codzienne transakcje. Możesz otrzymać premię w wysokości maks. 900 zł, spełniając te proste proste warunki. 

 1. Do 28 lutego 2022 roku:  Złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą, korzystając z wniosku promocyjnego oraz podpisz umowę o konto. 

  Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy wideo z doradcą banku.

  Koniecznie wyraź zgody marketingowe!

 2. W każdym z sześciu miesięcy obowiązywania promocji:

  –  wykonaj przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł miesięcznie,
  –  zapłać kartą do konta na łączną kwotę 5 000 zł miesięcznie (właśnie tyle trzeba wydać, żeby otrzymać maksymalną miesięczną premię).

Za każdy kolejny miesiąc, w którym je spełnisz, otrzymasz 3% zwrotu za transakcje kartą, maks. 150 zł miesięcznie, co łącznie da 900 zł premii

 

Skorzystaj z promocji Santander Bank Polska!

 

Przykładowo: złóż promocyjny wniosek i podpisz umowę o kartę w styczniu 2021 roku. W lutym 2021 roku wykonaj przelew do ZUS oraz zapłać kartą na łączną kwotę 5 000 zł. Powtórz te czynności w: marcu, kwietniu, maju, czerwcu i lipcu. W nagrodę otrzymasz aż 900 zł premii! Premia zostanie przekazana na Twój rachunek  do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki – co miesiąc otrzymasz na konto 150 zł.

 

Dodatkowe 400 zł za terminal płatniczy!

Chcesz otrzymać więcej? Podpisz swoją pierwszą umowę z Elavon i aktywuj swój terminal płatniczy w ciągu pół roku od momentu otwarcia konta firmowego Santander Banku Polska. Bank nagrodzi Cię jednorazową premią pieniężną w wysokości 400 zł.


Czy warto skorzystać z promocji Santander Bank Polska?

Odpowiedź jest prosta: tak! Promocja Santander Banku Polska jest naprawdę korzystna. Po pierwsze, otrzymasz darmowy rachunek i brak opłat za podstawowe usługi aż przez 2 lata od otwarcia konta. Po drugie, możesz zgarnąć aż 1 300 zł premii!

Przedsiębiorco, skorzystasz? :)

 

Ważne dokumenty:

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

newsletter