ING Bank Śląski Pożyczka gotówkowa

Kwota:
Okres spłaty:

ING Bank Śląski
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 100 000 zł
 • Okres spłaty: 3 - 120 miesięcy

Pożyczka gotówkowa ING Banku Śląskiego to oferta dla każdego, kto szuka dodatkowych środków na dodowolny cel! Ile i na jak długo możesz pożyczyć? Sprawdź szczegóły finansowania od tego banku.

Informacje o kredycie ING Banku Śląskiego


ING Bank Śląski to bank komercyjny, który już od ponad 30 lat oferuje pomoc klientom indywidualnym, firmom i instytucjom (także jest to bank uniwersalny). Co do szczegółów oferty, skupimy się na pożyczce gotówkowej dla klientów indywidualnych. Oferta jest bardzo ciekawa i to z wielu względów – wystarczy wymienić choćby długi okres kredytowania (maksymalnie 10 lat) oraz to, że konto w banku nie jest konieczne.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stały i udokumentowany

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zamieszkanie na terenie Polski, zdolność kredytowa i brak wpisów w bazach dłużników

Ile kosztuje kredyt gotówkowy ING Banku Śląskiego?


Ostateczny koszt kredytu otrzymasz po uzupełnieniu wszystkich wymaganych informacji. Na jego wysokość wpływają m.in. okres i kwota kredytowania oraz zdolność kredytowania. Podstawowe opłaty pożyczki ING Banku Śląskiego przedstawiają się następująco:

 • Oprocentowanie: 6,59 - 7,2%

 • Prowizja: 5,99 - 9,99%

 • Maks. RRSO: 17,53%

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,53%. Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 12 430 zł; całkowita kwota do zapłaty 16 684,52 zł; oprocentowanie zmienne 6,59%; całkowity koszt pożyczki 4254,52 zł (w tym: prowizja 806,71 zł, odsetki 1743,05 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1704,76 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł). Pożyczka jest rozłożona na 46 miesięcznych rat płatnych 15. dnia miesiąca, w tym 45 rat po 325,65 zł i ostatnia rata 325,51 zł. Kalkulacja dokonana 29 maja 2020 r.

DANE BANKU

Nazwa: ING Bank Śląski
ADRES: ul.Sokolska 34, 40-086 Katowice
E-MAIL: bc@ingbank.pl
WWW: https://www.ing.pl/
NIP: 6340135475
KRS: 0000005459
REGON: 271514909
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 801 222 222

Pożyczka gotówkowa ING Banku Śląskiego


Bank oferuje promocyjną opcję pożyczki pieniężnej:

Pożyczka z ubezpieczeniem - ubezpieczenie od spłaty kredytu, to opcja chętnie i często oferowana przez banki. Taka polisa z pewnością pomoże Ci spłacić pożyczkę, kiedy znajdziesz się w ciężkiej sytuacji życiowej, np. jeśli nie będziesz dysponował odpowiednimi środkami na spłatę raty. Bank obniży oprocentowanie kredytu, jeśli zdecydujesz się dodatkowo nabyć ubezpieczenie. Ubezpieczenie oferowane jest przez Avivę lub Nationale-Nederlanden.


Oprocentowanie kredytu zostanie obniżone z 7,20 do 6,59%, jeśli zdecydujesz się nabyć kredyt wraz z ubezpieczeniem spłaty pożyczki.

  

Kredyt ING Bank Śląski - produkty dodatkowe


Dużym plusem jest to, że bank nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych. Nie musisz więc wiązać się z bankiem kontem osobistym czy kartą kredytową - możesz wnioskować jedynie o pożyczkę gotówkową. 

Zakup dodatkowych produktów ma jednak swoje plusy.

Mając konto w ING Banku Śląskim, środki z pożyczki zostaną wypłacone ekspresowo - już po kilku minutach będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na dowolny cel. Klienci z kontem osobistym mogą również liczyć na wyższą kwotę pożyczki przez internet.

Nabywając zaś ubezpieczenie spłaty pożyczki, zapłacisz mniej za oprocentowanie kredytu - będzie ono obniżone do 6,59%

Pożyczka gotówkowa ING Banku Śląskiego - wnioskowanie


O kredyt ING Banku Śląskiego możesz wnioskować na trzy sposoby:

 • online - jeśli jesteś klientem posiadającym konto osobiste, możesz wnioskować o kwotę do 100 000 zł. Pamiętaj, że składając wniosek przez internet, otrzymasz obniżoną prowizję za udzielenie finansowania! Jest ona uzależniona od kwoty pożyczki. O kredyt można również wnioskować w systemie bankowości internetowej Moje ING,

 • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku,

 • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku.


Opinie o pożyczce gotówkowej w ING Banku Śląskim


Jeżeli potrzebujesz pożyczki, po prostu musisz zapoznać się z pożyczką gotówkową w ING Banku Śląskim. Przede wszystkim należy podkreślić wysokie kwoty i długi okres kredytowania (10 lat).

Ponadto posiadanie konta w ING Banku Śląskim nie jest wymagane, choć musisz wiedzieć, że konto w ING Banku Śląskim jest zaletą. Dokładnie mówiąc, chodzi o błyskawiczne otrzymanie pożyczki - środki z kredytu otrzymasz na konto w ING już w kilka minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Bardzo ważne jest też to, że bank oferuje różne oferty specjalne wpływające na koszt pożyczki, redukując niektóre opłaty nawet do zera.

Jak wnioskować o kredyt ING Banku Śląskiego?

 1. Wybierz ofertę pożyczki gotówkowej (np. z ubezpieczeniem lub konsolidacją).
 2. Złóż wniosek o pożyczkę online.
 3. Dostarcz wymagane dokumenty (np. drogą e-mailową).
 4. Poczekaj na decyzję kredytową
 5. Środki zostaną przelane na Twoje konto (jeśli masz rachunek w ING Banku Śląskim, otrzymasz je w kilka minut!)

ZALETY

advantage
Akceptowanie różnych źródeł dochodu
advantage
Posiadanie konta w ING Banku Śląskim nie jest wymagane
advantage
Oferty specjalne, dzięki którym standardowe koszty ulegają obniżeniu
advantage
W przypadku posiadania konta w ING Banku Śląskim, środki są wypłacane natychmiastowo

WADY

disadvantage
Konieczność udokumentowania dochodu
disadvantage
Sprawdzanie baz dłużników

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Kwiecień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Na czym polega windykacja?

Windykacja i egzekucja należnych długów rzadko należy do przyjemnych procesów — zarówno dla dłużnika, jak i wierzyciela....

Pożyczka online – ile można pożyczyć za pierwszym razem?

Pilnie potrzebujesz gotówki i Twój wybór padł na pożyczkę online? Nic dziwnego! Pożyczka przez internet to najszybszy sp...

Czy można wyczyścić BIK? Jak działa usuwanie danych?

Obawiasz się, że informacje na Twój temat w Biurze Informacji Kredytowej mogą niekorzystnie wpłynąć na Twój scoring bank...

Kredyty gotówkowe online: wszystko, co powinieneś wiedzieć!

Chcesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy? Nie jesteś pewny, czy jest to produkt odpowiedni dla Ciebie? Sprawdź nasze kró...

WIBOR – co to takiego? Sprawdź najważniejsze informacje!

Po podpisaniu umowy o kredyt dostaniesz informację o  terminach płatności i wysokości miesięcznych rat. Nie od razu jedn...

WIĘCEJ
newsletter