Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

ING Bank Śląski Pożyczka gotówkowa

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Pożyczka gotówkowa ING Banku Śląskiego to oferta dla każdego, kto szuka dodatkowych środków na dodowolny cel i nie chce się martwić zmianą stóp procentowych! Pożyczka ma bowiem stałe oprocentowanie, dzięki czemu wysokość miesięcznej raty nie wzrośnie. Ile i na jak długo możesz pożyczyć? Sprawdź szczegóły finansowania od tego banku.

Informacje o kredycie ING Banku Śląskiego


ING Bank Śląski to bank komercyjny, który już od ponad 30 lat oferuje pomoc klientom indywidualnym, firmom i instytucjom (także jest to bank uniwersalny). Co do szczegółów oferty, skupimy się na pożyczce gotówkowej dla klientów indywidualnych. Oferta jest bardzo ciekawa i to z wielu względów – wystarczy wymienić choćby długi okres kredytowania (maksymalnie 10 lat) oraz to, że konto w banku nie jest konieczne. Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 200 000 zł. Wnioskując online, można pożczyć maksymalnie 160 000 zł. Zdecydowanym plusem jest brak prowizji, możliwość uzyskania lepszych warunków kredytowania w przypadku zakupu ubezpieczenia pożyczki oraz stałe oprocentowanie dla pożyczek ze spłatą do 3 lat. Dzięki temu klient ma pewność, że raty zobowiązania nie wzrosną wraz z podwyżką stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego.

Ile kosztuje kredyt gotówkowy ING Banku Śląskiego?


Ostateczny koszt kredytu gotówkowego otrzymasz po uzupełnieniu wszystkich wymaganych informacji. Na jego wysokość wpływają m.in. okres i kwota kredytowania oraz zdolność kredytowa. Podstawowe opłaty pożyczki ING Banku Śląskiego przedstawiają się następująco:

 • Oprocentowanie: 10,00%

 • Prowizja: 0 - 11,99%

 • RRSO: 16,82%

 

Przykład reprezentatywny:

Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 14 615,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 19 866,59 zł; oprocentowanie zmienne 10,00%; całkowity koszt pożyczki 5251,59 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 3246,51 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 2005,08 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł). Pożyczka jest rozłożona na 49 miesięcznych rat płatnych 10. dnia miesiąca, w tym 48 rat po 364,52 zł i ostatnia rata 364,55 zł. Kalkulacja dokonana 10 listopada 2022r. - na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia.

ING BANK ŚLĄSKI - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Sokolska 34, 40-086 Katowice
E-MAIL: bc@ingbank.pl
WWW: https://www.ing.pl/
NIP: 6340135475
KRS: 0000005459
REGON: 271514909

Godziny otwarcia BOK ING Bank Śląski:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 801 222 222

Pożyczka gotówkowa ING Banku Śląskiego

Bank oferuje promocyjną opcję pożyczki pieniężnej:

 • Prowizja 0 zł - dla pożyczek w kwocie od 20 000 do 60 000 zł na dowolny okres spłaty.

 • Pożyczka z ubezpieczeniem - ubezpieczenie od spłaty kredytu, to opcja chętnie i często oferowana przez banki. Taka polisa z pewnością pomoże Ci spłacić pożyczkę, kiedy znajdziesz się w ciężkiej sytuacji życiowej, np. jeśli nie będziesz dysponował odpowiednimi środkami na spłatę raty. Bank obniży oprocentowanie kredytu, gdy zdecydujesz się dodatkowo nabyć ubezpieczenie. Ubezpieczenie oferowane jest przez Allianz lub Nationale-Nederlanden.


Oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 9,75%, jeśli zdecydujesz się nabyć kredyt wraz z ubezpieczeniem spłaty pożyczki.

  
Należy również wspomnieć o tym, że bank oferuje stałe oprocentowanie dla pożyczek maksymalnie na 3 lata. Oznacza to, że rata kredytu nie zmieni się przez cały okres spłaty, nawet w przypadku podniesienia stóp procentowych przez Narodowy Bank Polski.

Kredyt ING Bank Śląski - produkty dodatkowe


Dużym plusem jest to, że bank nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych. Nie musisz więc wiązać się z bankiem kontem osobistym czy kartą kredytową - możesz wnioskować jedynie o pożyczkę gotówkową. Jeśli jednak potrzebujesz dobrego rachunku, warto przyjrzeć się ofercie tego banku. Konto Direct ING Banku Śląskiego to darmowe konto osobiste, za którego otwarcie możesz otrzymać 200 zł premii! Co musisz zrobić? Sprawdź Konto Direct ING Banku Śląskiego i poznaj szczegóły.

Zakup dodatkowych produktów ma jednak swoje plusy. Mając konto w ING Banku Śląskim, środki z pożyczki zostaną wypłacone ekspresowo - już po kilku minutach będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na dowolny cel. Klienci z kontem osobistym mogą również liczyć na wyższą kwotę pożyczki przez internet. Nabywając zaś ubezpieczenie spłaty pożyczki, zapłacisz mniej za oprocentowanie kredytu.

Pożyczka gotówkowa ING Banku Śląskiego - wnioskowanie


O kredyt ING Banku Śląskiego możesz wnioskować na trzy sposoby:

 • online - jeśli jesteś klientem posiadającym konto osobiste, możesz wnioskować o kwotę do 160 000 zł. Pamiętaj, że składając wniosek przez internet, otrzymasz obniżoną prowizję za udzielenie finansowania! Jest ona uzależniona od kwoty pożyczki. O kredyt można również wnioskować w systemie bankowości internetowej Moje ING,

 • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku,

 • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku.


Opinie o pożyczce gotówkowej w ING Banku Śląskim


Jeżeli potrzebujesz pożyczki, po prostu musisz zapoznać się z pożyczką gotówkową w ING Banku Śląskim. Przede wszystkim należy podkreślić wysokie kwoty i długi okres kredytowania (10 lat).

Ponadto posiadanie konta w ING Banku Śląskim nie jest wymagane, choć musisz wiedzieć, że konto w ING Banku Śląskim jest zaletą. Dokładnie mówiąc, chodzi o błyskawiczne otrzymanie pożyczki - środki z kredytu otrzymasz na konto w ING już w kilka minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Bardzo ważne jest też to, że bank oferuje różne oferty specjalne wpływające na koszt pożyczki, redukując niektóre opłaty nawet do zera.

Jak wnioskować o kredyt ING Banku Śląskiego?

krok-po-kroku
 1. Wybierz ofertę pożyczki gotówkowej (np. z ubezpieczeniem lub konsolidacją).
 2. Złóż wniosek o pożyczkę online.
 3. Dostarcz wymagane dokumenty (np. drogą e-mailową).
 4. Poczekaj na decyzję kredytową
 5. Środki zostaną przelane na Twoje konto (jeśli masz rachunek w ING Banku Śląskim, otrzymasz je w kilka minut!)

ZALETY

advantage
Akceptowanie różnych źródeł dochodu
advantage
Posiadanie konta w ING Banku Śląskim nie jest wymagane
advantage
Oferty specjalne, dzięki którym standardowe koszty ulegają obniżeniu
advantage
W przypadku posiadania konta w ING Banku Śląskim, środki są wypłacane natychmiastowo

WADY

disadvantage
Konieczność udokumentowania dochodu
disadvantage
Sprawdzanie baz dłużników

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile można pożyczyć, wnioskując o Pożyczkę gotówkową ING Banku Śląskiego?

Minimalna kwota pożyczki ING Banku Śląskiego wynosi 1 000 zł, a maksymalna aż 200 000 zł. Pamiętaj jednak, że wysokość pożyczki będzie uzależniona m.in. od Twojej zdolności kredytowej.

Ile wynosi okres spłaty Pożyczki gotówkowej ING Banku Śląskiego?

Możesz rozłożyć spłatę pożyczki gotówkowej ING Banku Śląskiego na okres od 3 do nawet 120 miesięcy (10 lat).

Czy trzeba zakupić ubezpieczenie pożyczki ING Banku Śląskiego?

Zakup ubezpieczenia kredytu nie jest wymagany, ale dzięki niemu możesz obniżyć oprocentowanie pożyczki.

Czy wnioskując o pożyczkę ING Bank Śląski trzeba mieć konto osobiste?

Nie, ING Bank Śląski nie wymaga otwarcia konta osobistego wraz z pożyczką. Możesz jednak skorzystać z oferty i otworzyć darmowe Konto Direct, dzięki czemu możesz otrzymać 200 zł premii.

Czy prowizja kredytu gotówkowego ING Banku Śląskiego może wynosić 0%?

Tak, obecnie bank oferuje kredyt z zerową prowizją.

Czy można wnioskować o pożyczkę ING Banku Śląskiego, jeśli pracuje się za granicą?

Można złożyć wniosek pożyczkowy, jednak należy spełnić jeden warunek - otrzymywać zarobki w PLN. Inne waluty nie będą akceptowane.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO ING Bank Śląski

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stały i udokumentowany

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zamieszkanie na terenie Polski, zdolność kredytowa i brak wpisów w bazach dłużników

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter