title

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas – otwórz konto i zgarnij premię!

Brak opłat za konto, możliwość łatwego uniknięcia opłaty za kartę i szybkie otwarcie rachunku bez konieczności wychodzenia z domu. Takie właśnie jest Konto Otwarte na Ciebie oferowane przez bank BNP Paribas. Co jeszcze powinieneś o nim wiedzieć? Podpowiadamy!

W naszym najnowszym rankingu kont osobistych bez wychodzenia z domu Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas zajęło pierwsze miejsce! Nie bez powodu, ponieważ jest to naprawdę dobry rachunek. Sprawdź, wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć.

Kto może założyć Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas?

Rachunek banku BNP Paribas może otworzyć każdy, kto ma ukończone 18 lat.


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas?

Jeśli nadal nie jesteś pewny, czy to konto jest naprawdę tanie i dobre, poznaj opłaty za poszczególne czynności i operacje bankowe.

Opłaty za konto:

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł– prowadzenie konta.

Opłaty za kartę do konta:

 • 0 zł – wydanie karty do konta,

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard

 • 0 zł – użytkowanie karty do konta pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 1 transakcję bezgotówkową kartą, Apple Pay lub Google,
  3 zł – w pozostałych przypadkach; korzystanie z karty jest bezpłatne dla osób poniżej 26 roku życia bezwarunkowo.

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

 • 6 zł – użytkowanie karty do konta, brak możliwości uniknięcia opłaty.

  Karta Otwarta na eŚwiat kosztuje 6 zł, ale dzięki niej zyskujesz darmowe wypłaty z bankomatów w kraju oraz ubezpieczenie Cyber Pomoc, które daje ochronę w przypadku dostania się na konto osoby trzeciej, awarii komputera lub tabletu, gdy zostaną utracone dane z dysku oraz otrzymania niekompletnej dostawy lub nieotrzymania towarów zakupionych w sieci.

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • 10 zł – użytkowanie karty do konta, brak możliwości uniknięcia opłaty.

  Karta Otwarta na Świat jest najbardziej kosztowna – musisz bowiem za nią zapłacić 10 zł miesięcznie. I tutaj zyskasz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatne wypłaty z bankomatów zagranicznych Grupy BNP i Global Alliance oraz 5 zł za wypłaty z pozostałych urządzeń na świecie. Oprócz tego karta gwarantuje brak prowizji przy przewalutowaniu transakcji na PLN ze wszystkich walut oraz ubezpieczenie Rezygnacja z podróży, które pomoże Ci w sytuacji rezygnacji z zagranicznego wyjazdu.

 

Opłaty za wypłaty z bankomatów:

 • 0 zł – wypłaty z bankomatów własnych BNP Paribas oraz Planet Cash,
 • 5 zł – wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne dla osób poniżej 26 roku życia oraz posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat.
 • 0 zł – wypłaty za granicą z bankomatów BNP Paribas i Global Alliance oraz wypłaty EUR w strefie EOG dla osób poniżej 26 roku życia oraz posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat,
 • 5 zł – wypłaty EUR w strefie EOG dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj oraz wypłaty ze wszystkich pozostałych bankomatów zagranicznych dla posiadaczy Karty Otwartej na Świat,
 • 10 zł – wypłaty ze wszystkich pozostałych bankomatów zagranicznych dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj oraz Karty Otwartej na eŚwiat.

Opłaty za wykonywanie przelewów:

 • 0 zł– przelewy internetowe,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe online,
 • 0 zł– przelew SEPA.

 

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas – funkcjonalności

Jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań i stawiasz na bankowość przez internet? Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas spełni Twoje oczekiwania!

 1. Płatności mobilne – bank udostępnia cały szereg płatności bez użycia karty. W sklepach stacjonarnych oraz w sieci możesz płacić za pomocą BLIK-a, Apple Pay oraz Google Pay, a ponadto możliwe są również płatności smartwatchem przy użyciu Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

 2. Możliwość wyboru karty do konta – jak już zapewne zauważyłeś, możesz samodzielnie zadecydować, którą kartę do konta wybrać. Weź pod uwagę czynności, które najczęściej wykonujesz kartą oraz opłaty za ich użytkowanie – opisaliśmy je powyżej.

 3. Atrakcyjne promocje dla nowych klientów – BNP Paribas jest zdecydowanie mistrzem, jeśli chodzi o promocje bankowe konta. Jeśli chcesz otworzyć rachunek, możesz liczyć na solidne premie pieniężne. Sprawdź aktualną promocję Konta Otwartego na Ciebie, w której możesz zyskać 350 zł!

 4. Nowoczesna aplikacja mobilna i bankowość online – aplikacja GOmobile jest przede wszystkim intuicyjna, dzięki czemu bez problemu wykonasz wszelkie czynności bankowe. Możesz się do niej zalogować za pomocą odcisku palca lub Face ID, co jest dużym plusem! Bankowość internetowa GOonline również zasługuje na pochwałę – korzystanie z niej jest proste i czytelne.

 5. Program rabatowy mamBonus – program rabatowy dostępny dla posiadaczy dowolnej karty banku BNP Paribas. Dzięki uczestnictwu w programie, możesz liczyć na ciekawe zniżki u partnerów, które możesz zrealizować w ponad 2500 punktów usługowo-handlowych i sklepach, a także wymieniać zebrane punkty na nagrody.

 

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas bez wychodzenia z domu?

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas możesz w szybki i prosty sposób otworzyć, nie wychodząc z domu. Co musisz zrobić?

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie. Jeśli chcesz otworzyć konto w promocji, zajrzyj tutaj -> LINK
 2. Przygotuj swój dowód osobisty, którego zdjęcie należy dołączyć do wniosku.
 3. Podpisz umowę o konto, korzystając z elektronicznego podpisu kodem SMS.
 4. Umów wizytę kuriera, który dostarczy Ci kartę do konta i niezbędne dokumenty.

 

Zalety i wady Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

Zalety konta wymieniliśmy już powyżej. Należy do nich przede wszystkim brak opłat za prowadzenie konta oraz prosty sposób na uniknięcie kosztów związanych z korzystaniem z podstawowej karty do rachunku. Bank organizuje świetne promocje konta, dzięki którym można zyskać nawet kilkaset złotych! Na plus jest również innowacyjna aplikacja mobilna GOmobile, bankowość interneowa GOonline i możliwość wykonywania płatności mobilnych.

Do minusów Konta Otwartego na Ciebie zaliczyć należy opłaty za wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj oraz brak możliwości uniknięcia opłat za dwie pozostałe karty – Kartę Otwartą na Świat oraz Kartę Otwartą na eŚwiat.

Czy masz jeszcze jakieś pytania związane z tym rachunkiem? Jeśli tak, daj znać w komentarzu!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Lipiec 2024

Dodaj komentarz

newsletter