Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

BNP Paribas Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Szukasz kredytu na wysoką kwotę i długi okres spłaty? Warto wziąć pod lupę produkt oferowany przez Bank BNP Paribas. Sprawdź szczegóły!


Informacje o kredycie Banku BNP Paribas

BNP Paribas to bank uniwersalny, który istnieje od 1975 roku (na początku był to Bank Gospodarki Żywnościowej). Jeśli chodzi o ofertę, wybór jest spory – poza kredytami można wymienić choćby oszczędności, karty czy odkładanie na emeryturę. Niemniej teraz skupimy się tylko na kredycie gotówkowym. Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają zdolność kredytową (cel kredytowania nie ma znaczenia).

Ile kosztuje kredyt gotówkowy w BNP Paribas?


Koszt kredytu uzależniony jest od kwoty i okresu kredytowania oraz od zdolności kredytowej. Podstawowe opłaty finansowania przedstawiają się następująco:

 • Oprocentowanie: 12,49% (oprocentowanie stałe)

 • Prowizja:  uzależniona od kwoty kredytu

 • RRSO: 15,92%

 

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 18.01.2023 r. wynosi 15,92 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 613,66 zł oprocentowanie stałe 12,49 % w skali roku,  całkowity koszt kredytu 18 613,66 zł (prowizja 2297,87 zł; odsetki 16 315,79 zł ) 72 miesięcznych rat (71 po 758,53 zł i jedna 758,03  zł).

 

BNP PARIBAS - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
E-MAIL: kontakt@bnpparibas.pl
WWW: https://www.bnpparibas.pl/
NIP: 5261008546
KRS: 0000011571
REGON: 010778878

Godziny otwarcia BOK BNP Paribas:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 801 321 123

Kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas


Oferta kredytowa Banku BNP Paribas jest naprawdę ciekawa i bogata. Wnioskując o kredyt gotówkowy, możesz się zdecydować na kwotę równą nawet 200 000 zł. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000 zł. Niższa kwota obowiązuje zaś przy kredytach udzielanych 100% online, wówczas możesz pożyczyć maksymalnie 80 000 zł.

Środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, a decyzja może zostać przyznana nawet przez telefon - bez konieczności stawiania się w banku osobiście. Bank wymaga zgody współmałżonka przy kredytach od 30 000 zł.

O kredyt gotówkowy online możesz wnioskować, jeśli masz dobrą zdolność kredytową, tzn. nie widniejesz w bazach dłużników, nie zalegasz ze spłatą zaległych zobowiązań oraz otrzymujesz stały, udokumentowany dochód. 

Zobowiązanie może zostać spłacone w stałych, comiesięcznych ratach rozłożonych nawet na 120 miesięcy. To świetna propozycja, jeśli szukasz zobowiązania, które będziesz mógł spłacać w długim terminie. 

BNP Paribas kredyt gotówkowy wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z konta bankowego, na które wpływa wynagrodzenie.

 

Ubezpieczenie kredytu od BNP Paribas


W ofercie banku znajdują się również produkty ubezpieczeniowe. Wnioskując o dodatkowe środki, możesz się zdecydować na polisę:

 • ubezpieczenie kredytu stanowiące obowiązkowe zabezpieczenie spłaty - prowizja za udzielenie kredytu przy skorzystaniu z oferty wyniesie 0%,

 • Bezpieczna karta - zapewnia bezpieczeństwo korzystania z karty debetowej lub kredytowej i chroni w sytuacji nieuprawnionego użycia plastiku, zaginięcia lub kradzieży karty czy utraty lub uszkodzenia zakupów dokonanych przy użyciu karty,

 • ubezpieczenia podróżne - przydadzą się podczas każdej podróży i pomogą Tobie i Twoim bliskim w sytuacji niespodziewanych zdarzeń,

 • ubezpieczenia mienia - np. nieruchomości lub samochodu.


Decydując się na dodatkowy produkt, jakim jest ubezpieczenie, możesz liczyć na korzystniejsze warunki kredytowania.

 

Kredyt BNP Paribas - produkty dodatkowe


Bank nie wymaga zakupu produktów dodatkowych. Nie musisz więc posiadać konta osobistego w BNP Paribas (jeśli chcesz, możesz jednak otworzyć darmowe Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas), wnioskować o kartę kredytową czy ubezpieczenie.

Jednak, jak już wspomniałam powyżej, ubezpieczenie spłaty kredytu może zredukować prowizję za udzielenie finansowania do 2%! Warto jednak przyjrzeć się kosztom polisy i przeanalizować, czy będzie to oferta korzystniejsza od tej bez dodatkowego ubezpieczenia.

Kredyt BNP Paribas - wnioskowanie


O kredyt BNP Paribas możesz wnioskować na trzy sposoby:

 • online - najprostszy i najszybszy sposób złożenia wniosku bez wychodzenia z domu (wystarczy, że wypełnisz formularz kredytowy i prześlesz wymagane dokumenty),

 • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku,

 • osobiście - odwiedzając wybrany oddział banku.


Opinie o kredycie gotówkowym Banku BNP Paribas


Kredyt gotówkowy w BNP Paribas jest bardzo ciekawą propozycją, wystarczy zwrócić uwagę na maksymalną kwotę pożyczki, która wynosi aż 200 000 zł. Okres spłaty również powinien satysfakcjonować – w końcu to aż 120 miesięcy.


Warto też podkreślić, że w ofercie znajdują się różne pakiety ubezpieczenia do wyboru. Decydując się na ubezpieczenie spłaty kredytu, prowizja za udzielenie wyniesie 0%!

Jak wnioskować o kredyt BNP Paribas?

krok-po-kroku
 1. Wybierz kwotę i okres spłaty kredytu
 2. Poczekaj na telefon doradcy z banku
 3. Prześlij wymagane dokumenty (np. wyciąg z konta lub zaświadczenie od pracodawcy)
 4. Środki znajdą się na Twoim koncie osobistym

ZALETY

advantage
Wysoka kwota maksymalna kredytu
advantage
Kredyt na dowolny cel
advantage
Długi okres spłaty

WADY

disadvantage
Niewykluczona zgoda współmałżonka

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Na jaki okres spłaty jest udzielany Kredyt gotówkowy BNP Paribas?

Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi 10 lat. Możesz więc spłacić kredyt w 120 ratach.

Czy prowizja Kredytu gotówkowego BNP Paribas wynosi 0%?

Możesz skorzystać z zerowej prowizji kredytu i nie płacić nic za jego udzielenie, jeśli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia stanowiącego obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu.

Na jaki cel można przeznaczyć kredyt BNP Paribas?

Kredyt gotówkowy jest przyznawany na dowolny cel. Nie musisz więc informować banku, w jaki sposób spożytkujesz pożyczone środki.

W jaki sposób wnioskować o Kredyt gotówkowy banku BNP Paribas?

Bank umożliwia wnioskowanie na trzy sposoby: przez internet, co jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem, telefonicznie, dzwoniąc na infolinię banku oraz osobiście, odwiedzając wybraną placówkę banku BNP Paribas.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO BNP Paribas

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stały i udokumentowany

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta osobistego

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

stałe zamieszkanie na terenie Polski, zdolność kredytowa i brak wpisów w bazach dłużników

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter