Aion Bank Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Nawet 120 000 zł bez wychodzenia z domu? To możliwe! Taką ofertę przygotował nowy gracz na rynku. Sprawdź, jaki jest kredyt gotówkowy Aion Banku, jak o niego wnioskować oraz jakie koszty wiążą się z uzyskaniem kredytu.

 

Informacje o Kredycie gotówkowym Aion Banku

Minimum formalności, szybka wypłata środków, duża kwota maksymalna i cały proces 100% zdalnie. Brzmi doskonale? Taka właśnie jest oferta kredytu gotówkowego Aion Banku. Ten nowoczesny bank internetowy oferuje swoim nowym, jak i obecnym klientom, propozycję finansowania w kwocie od 500 do 120 000 zł na okres od 3 do 96 miesięcu. Wnioskować możesz bez wychodzenia z domu, a środki trafią na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód dla kredytu od 5 500 zł

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty/ logowanie do bankowości online lub wyciąg z konta bankowego

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste w dowolnym banku

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy Aion Banku?

W Aion Banku nie ma żadnych ukrytych kosztów i haczyków. Instytucja ta oferuje zerową prowizję oraz stałe oprocentowanie niezależne od kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Koszty wyglądają następująco:

  • oprocentowanie: 6,70%
  • prowizja: 0%
  • RRSO: 6,91%

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 6,91%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 155,20 zł, oprocentowanie stałe 6,7%, całkowity koszt pożyczki 1 155,20 zł (w tym prowizja 0%, odsetki 1 155,20 zł), 30 miesięcznych rat równych po 471,84 zł. Kalkulacja na dzień 23.09.2021. 

Wnioskuj o Kredyt gotówkowy Aion Banku

DANE BANKU

Nazwa: Aion Bank
ADRES: ul.Dobra 40, 00-344 Warszawa
E-MAIL: info@aion.be
WWW: https://aion.eu/pl-pl/
NIP: -
KRS: -
REGON: -
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Aion Bank:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Kredyt gotówkowy online Aion Banku – szczegóły


Kredyt gotówkowy przez internet jest świetnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz szybko pożyczyć dodatkowych środków. Aion Bank reklamuje się, że środki znajdą się na Twoim koncie już w 30 minut od momentu akceptacji wniosku i wskazaniu numeru konta do przelewu kredytu. Parametry tej pożyczki online również wyglądają atrakcyjne. Alion Bank oferuje zerową prowizję, brak dodatkowych kosztów oraz stałe oprocentowanie, które nie jest uzależnione od kwoty i okresu spłaty kredytu. 

Wnioskując o kredyt gotówkowy Aion Banku, zyskujesz gwarancję stałej, niezmiennej raty - jej wysokość nie zmieni się przez cały okres spłaty, co jest dobrą opcją przy zmieniających się stopach procentowych NBP. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. Jeśli zamierzasz pożyczyć więcej niż 5 500 zł, bank będzie wymagał od Ciebie potwierdzenia dochodu. W tym celu należy zalogować się, za pomocą specjalnego systemu, do bankowości internetowej swojego banku. Cały proces jest w 100% bezpieczny. Kredyt poniżej tej kwoty nie będzie się wiązał z przedstawieniem dodatkowych informacji o dochodach.

 

Kredyt gotówkowy Aion Banku – produkty dodatkowe


Dobra informacja jest taka, że Aion Bank nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych. Nie musisz więc mieć konta w tym banku, ani wnioskować o dodatkowe ubezpieczenia kredytu. Wystarczy, że jesteś posiadaczem rachunku osobistego w jakimkolwiek banku w Polsce i podasz numer swojego konta we wniosku. 

Kredyt gotówkowy przez internet Aion Banku – wnioskowanie


Wnioskowanie o kredyt gotówkowy Aion Banku jest naprawdę bardzo proste i zajmie Ci tylko kilka minut. Wystarczy, że na suwakach wybierzesz kwotę kredytu oraz okres spłaty - dokładnie przemyśl, ile środków jest Ci potrzebnych i dobierz parametry pożyczki do swoich możliwości finansowych. Następnie wypełnij krótki wniosek kredytowy i potwierdź swoje dochody, jeśli wnioskujesz o kwotę wyższą niż 5 500 zł. 

W kolejnym kroku otrzymasz decyzję kredytową - wnioski procesowane są automatycznie, więc decyzja nastąpi bardzo szybko. Po uzyskaniu pozytywnej decuzji kredytowej zostaniesz poproszony o zdalne potwierdzenie tożsamości oraz wskazanie rachunku bankowego, na który mają zostać wypłacone środki. Ostatni krok, to potwierdzenie wypłaty gotówki z kredytu kodem SMS.


Opinie o Kredycie gotówkowym Aion Banku

Nowoczesny bank, który oferuje nowoczesny kredyt - całkowicie przez internet. Taki jest właśnie Aion Bank. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek online i przejdziesz przez kilka krótkich kroków wnioskowania, by cieszyć się dodatkowymi środkami.

Na plus zaśługuje brak prowizji za udzielenie kredytu, stałe oprocentowanie oraz brak konieczności zakupu produktów dodatkowych.

Korzystałeś już z produktów Aion Banku? Co sądzisz o tym banku?

Wnioskuj o Kredyt gotówkowy Aion Banku

Jak wnioskować o Kredyt gotówkowy Aion Banku?

Jak wnioskować o Kredyt gotówkowy Aion Banku?
  1. Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty
  2. Zaloguj się do bankowości online swojego banku (jeśli wnioskujesz o kwotę powyżej 5 500 zł)
  3. Poczekaj na decyzję kredytową
  4. Potwierdź swoją tożsamość
  5. Wskaż numer rachunku bankowego, na który ma zostać wypłacony kredyt

ZALETY

advantage
Kredyt 100% przez internet
advantage
Szybka decyzja kredytowa i szybka wypłata środków
advantage
Brak prowizji za udzielenie kredytu
advantage
Stałe oprocentowanie kredytu

WADY

disadvantage
Konieczność potwierdzenie dochodów dla kredytów od 5 500 zł

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Listopad 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Najniższa krajowa: ile wynosi minimalna krajowa w 2021 oraz 2022 roku?

Najniższa krajowa: ile wynosi minimalna krajowa w 2021 oraz 2022 roku?

Wysokość minimalnej krajowej z roku na rok jest coraz wyższa. Wpływa na to wiele czynników, m.in. przyrost PKB czy wzros...

Ranking ubezpieczeń turystycznych – sprawdź najlepsze ubezpieczenia podróży!

Ranking ubezpieczeń turystycznych – sprawdź najlepsze ubezpieczenia podróży!

Wybierasz się na wakacje lub wymarzony urlop? Spakowałeś już walizki i sprawdziłeś wszystkie atrakcje, które zwiedzisz w...

Ranking ubezpieczeń samochodowych. Sprawdź najlepsze OC!

Ranking ubezpieczeń samochodowych. Sprawdź najlepsze OC!

Zakup ubezpieczenia OC pojazdu jest w Polsce obowiązkowy. Co warto o nim wiedzieć? Jaką polisę auta wybrać? Sprawdź rank...

Ranking ubezpieczeń na życie. Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ranking ubezpieczeń na życie. Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ubezpieczenie na życie to dobry sposób na zabezpieczenie finansowe nas samych, jak i najbliższych nam osób. W przypadku ...

Pożyczki ratalne na Black Friday. Jak wybrać pożyczkę online?

Pożyczki ratalne na Black Friday. Jak wybrać pożyczkę online?

Planujesz większe zakupy na Black Friday? Brakuje Ci wolnych środków na ten cel? Jeśli zależy Ci na zakupie wymarzonego ...

WIĘCEJ
newsletter
newsletter