title

Ranking kont osobistych bez wychodzenia z domu. Sprawdź, gdzie najszybciej otworzysz konto!

Planujesz otworzyć dobre konto osobiste, ale chcesz to zrobić szybko i bez konieczności wizyty w oddziale? Nie ma sprawy! Banki oferują innowacyjne metody otwierania rachunków, dzięki czemu możesz oszczędzić sporo czasu. Sprawdź nasz najnowszy ranking kont bankowych bez wychodzenia z domu!

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmusiła nas do zmiany wielu nawyków i zachowań. Jak się okazuje, wiele czynności można wykonać bez wychodzenia z domu! Wystarczy mieć internet i urządzenie, z którego można skorzystać. Zakupy z dostawą pod same drzwi, praca i nauka na odległość, spotkania biznesowe z klientem czy zakup produktów bankowych i ubezpieczeniowych. Dziś przyjrzymy się najlepszym kontom bankowym, które możesz otworzyć bez konieczności wizyty w oddziale.

 

Ranking kont osobistych bez wychodzenia z domu – najlepsze oferty!

Przejdźmy więc do konkretów. Gdzie można znaleźć najlepszy rachunek bankowy, który można wygodnie otworzyć, leżąc na kanapie lub siedząc w fotelu? Przedstawiamy aktualny ranking kont osobistych, które możesz otworzyć bez wychodzenia z domu! Sprawdź nasze propozycje.

 

 

Ranking kont osobistych bez wychodzenia z domu

 


Bank


Nazwa konta

Opłaty


Konto


Karta


Bankomaty


Przelew internetowy


Wniosek o konto

1.

BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie


0 zł

0/ 3/ 6/ 10 zł

0/ 5 zł

0 zł

Otwórz konto >

2.

Bank Pekao S.A.

Konto Przekorzystne

0/ 6 zł

0/ 3 zł

0/2,3%, min. 5zł

0 zł

Otwórz konto >

3.

Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę

0/ 6 zł

0/ 8 zł

0/5 zł

0 zł

Otwórz konto >

4.

Bank Millennium

Konto 360 ° 

0/ 8 zł

0/ 7 zł

0/ 5 zł

0 zł

Otwórz konto >

Stan na 25.03.2021

 

Miejsce nr 1 – BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie

Nasz ranking otwiera całkiem dobry rachunek oferowany przez BNP Paribas. Mowa oczywiście o ich flagowym produkcie, czyli Koncie Otwartym na Ciebie. To nowoczesny produkt, który z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Warto dodać, że użytkownicy, którzy nie mają jeszcze 26 lat, mogą liczyć na ciekawe bonusy – m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju oraz brak opłaty miesięcznej za kartę.

Zacznijmy od tego, że konto jest całkowicie darmowe – nic nie zapłacisz za jego otwarcie oraz prowadzenie, bez konieczności spełniania warunków banku. Inaczej jest w przypadku karty. BNP Paribas daje użytkownikowi wybór, oferując aż trzy różne karty do wyboru. W ofercie znajduje się Karta Otwarta ma Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat.

Najbardziej uniwersalna jest pierwsza karta – Karta Otwarta na Dzisiaj, której koszt to 3 zł, ale możesz go w prosty sposób uniknąć, jeśli w wykonasz min. jedną płatność kartą na dowolną kwotę w miesiącu. W przypadku tej karty bank gwarantuje darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash zlokalizowanych na terenie Polski. Za pozostałe wypłaty zapłacisz 5 zł.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWĄ ANALIZĘ KONTA >Przelewy internetowe są bezpłatne dla każdego, zaś przelew natychmiastowy kosztuje 5 zł. Bank umożliwia cały szereg płatności mobilnych: Apple Pay, Google Pay, BLIK, Garmin Pay oraz Fitbit Pay. To naprawdę świetna oferta!

W jaki sposób możesz otworzyć konto bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z formularza kontaktowego: wypełnij wniosek online o konto, podpisz umowę podpisem elektronicznym i umów wizytę kuriera, który dostarczy Ci kartę do konta i zweryfikuje Twoją tożsamość. Kolejną opcją jest otwarcie konta przez aplikację mobilną GoMobile. Możesz ją pobrać ze sklepu App Store lub Google Play. Następnie przygotuj swój dowód osobisty i złóż wniosek o konto. Weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację, a karta do konta wysyłana jest za pośrednictwem poczty.


Miejsce nr 2 - ING Bank Śląski Konto Direct

Drugie miejsce w rankingu kont bez wychodzenia z domu zajął ING Bank Śląski i Konto Direct. To konto również jest całkowicie darmowe! Mogą z niego skorzystać wszystkie osoby pełnoletnie. Bank nie pobiera opłaty zarówno za otwarcie, jak i miesięczne użytkowanie produktu. Na duży plus zasługuje innowacyjna aplikacja mobilna banku, która umożliwia wykonywanie szeregu czynności za pomocą kilku kliknięć.

Wraz z kontem otrzymasz zbliżeniową kartę debetową Visa. Możesz skorzystać z personalizacji karty, wybierając wzór graficzny lub preferowane zdjęcie. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, ale możesz ją zredukować do 0 zł, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą, Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 300 zł. Dla osób w wieku od 18 do 26 roku życia próg ten wynosi 200 zł. Możesz ubezpieczyć swoją kartę, co kosztuje 3 zł miesięcznie.

Ile kosztują wypłaty z bankomatu dla Konta z Lwem Direct? Otóż, wypłaty są darmowe, jeśli skorzystasz z bankomatów należących do ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash. Dodatkowo, pierwsza wypłata w miesiącu z pozostałych urządzeń, również jest bezpłatna. Druga i kolejna wypłata będzie Cię kosztować 5 zł (lub 2,50 zł w przypadku BLIK-a) za każdą operację.

Tradycyjny przelew internetowy również jest całkowicie bezpłatny, ale przelew natychmiastowy to koszt 5 zł. Bank umożliwia płatności BLIK, HCE, Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay, co zasługuje na pochwałę!

Jak otworzyć Konto Direct ING Banku Śląskiego? Wypełnij wniosek o konto znajdujący się na stronie banku, wykonaj przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku i umów wizytę kuriera, który dostarczy Ci kartę i wszelkie niezbędne dokumenty. Możesz również skorzystać z opcji otwarcia konta metodą „na selfie”, korzystając z aplikacji mobilnej Moje ING.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWĄ ANALIZĘ KONTA >

 

Miejsce nr 3 - Bank Pekao S.A. Konto Przekorzystne

 

Podium zamyka Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. Może być ono całkowicie darmowe, ale musisz wówczas spełnić wymogi postawione przez bank lub masz mniej niż 26 lat. Miesięczny koszt prowadzenia rachunku wynosi 6 zł. Opłaty możesz uniknąć, jeśli w poprzednim miesiącu rozliczeniowym zapewnisz jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą, Apple Pay lub PeoPay.

Do konta otrzymasz kartę Mastercard Debit FX, która umożliwia płatności stacjonarne, internetowe oraz zbliżeniowe. Karta jest darmowa dla osób poniżej 26 roku życia oraz pod warunkiem spełnienia takich samych wymogów, jak w przypadku konta. W przeciwnym razie za kartę trzeba zapłacić 3 zł.

Wypłata środków z bankomatów również jest bezpłatna dla osób do 26 roku życia. Osoby powyżej tej granicy wiekowej mogą liczyć na darmowe wypłaty z bankomatów własnych banku oraz dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych (jeśli zostały spełnione warunki aktywności, czyli 500 zł wpływu i wykonanie min. 1 płatności kartą). Od każdej pozostałej wypłaty jest pobierana prowizja w wysokości 2,3%, min. 5 zł.

A co z przelewami z Konta Przekorzystnego Banku Pekao S.A.? Zwykły przelew online oraz przelew BLIK zrobisz za darmo, a za natychmiastowe przesłanie środków zapłacisz 5 zł. Warto wspomnieć, iż bank umożliwia płatności mobilne, takie jak: BLIK, HCE, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

Jak otworzyć Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.? Skorzystaj z wniosku internetowego, wpisując swoje dane osobowe lub pobierz aplikację mobilną PeoPay. Umowę o konto podpiszesz z wykorzystaniem biometrii. Wystarczy, że przygotujesz swój dowód osobisty i zrobisz selfie. Gotowe!

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWĄ ANALIZĘ KONTA >


Które konto osobiste wybierasz? :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2024

Dodaj komentarz

newsletter