Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Pożyczka Nexu

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Na rynku funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, które świadczą swoje usługi głównie online, udzielając krótkoterminowych pożyczek na niewielkie kwoty. Czym jednak wyróżniają się tego typu instytucje finansowe? Czy warto z nich korzystać? Jak na tle innych wypada pożyczka Nexu? Sprawdź podstawowe warunki i przekonaj się, jakie to proste!

 

Informacje o firmie Nexu

Firma Nexu to pożyczkowy serwis Internetowy, który udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych na niewielkie kwoty. Docelowym pożyczkodawcą jest przedsiębiorstwo Blue Finance Polska Sp. Z O. O. z siedzibą w Warszawie. Wszelkie informacje na temat tego przedsiębiorstwa można znaleźć w sieci. Według ogólnych opinii jest to pożyczkowy serwis warty uwagi ze względu na przejrzyste warunki finansowania oraz brak ukrytych kosztów. Kontakt z firmą Nexu możliwy jest poprzez infolinię 222 30 20 30 lub adres e-mail: kontakt@nexu.pl.

To ważne! Firma pożyczkowa działa w dni robocze od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00.

Ile kosztuje pożyczka Nexu?

Zarówno przyznanie pożyczki, jak i warunki finansowania oraz jego spłata, uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta. Jakie parametry ma pożyczka Nexu?

 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 8 000 zł 
 • Okres spłaty: 2, 4, 6 mies.
 • Oprocentowanie: 0%

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 280,1% i została skalkulowana w oparciu o następujące założenia: kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 3000 zł; Całkowity koszt pożyczki: 1119,86 zł (w tym: Prowizja 1119,86 zł, Odsetki kapitałowe: 0 %); Całkowita kwota do spłaty: 4119,86 zł; spłata w 5 ratach z czego 4 raty są ratami równymi w wysokości 823,97 zł każda, a ostatnia rata jest ratą wyrównującą w wysokości 823,98 zł. Okres obowiązywania Umowy pożyczki – czas określony od dnia 01.08.2021 r. do dnia 29.12.2021 r. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.08.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

NEXU - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Pańska 73, 00-834 Warszawa
E-MAIL: kontakt@nexu.pl
WWW: https://nexu.pl/
NIP: 7011020984
KRS: 0000884428
REGON: 388221973

Godziny otwarcia BOK Nexu:
Pon. 08:00 - 18:00
Wt. 08:00 - 18:00
Śr. 08:00 - 18:00
Czw. 08:00 - 18:00
Pt. 08:00 - 18:00
Sb. 09:00 - 16:00

Nr. tel. 222 30 20 30

Informacje o pożyczce

Na jakich zasadach działa pożyczka Nexu? Decydując się na pożyczkę w tym serwisie, można liczyć na atrakcyjne warunki finansowania w kwotach od 500 do nawet 8000 złotych. Co ciekawe, płatność za zobowiązanie można rozłożyć w czasie na 2, 4 lub 6 miesięcy. Biorąc pod uwagę fakt, iż Nexu jest firmą pożyczkową działającą online tego typu warunki są szczególnie atrakcyjne.

Na wyróżnienie zasługuje stosunkowo niskie RRSO w porównaniu do innych firm pożyczkowych oraz wiele możliwości dopasowania wysokości raty do swoich możliwości finansowych. Co ciekawe, po spłacie jednego zobowiązania zawsze możesz zdecydować się na kolejne. Aby otrzymać pożyczkę w Nexu, musisz tylko:

 • Mieć ukończone 18 lat;
 • Posiadać dowód osobisty;
 • Wykazać własny rachunek bankowy;
 • Podać adres e-mail.

Czy Nexu jest wiarygodną firmą?

Nexu.pl to zdecydowanie wiarygodna firma, która udziela pożyczek krótkoterminowych z minimum formalności. Instytucja funkcjonująca 24 godziny na dobę przez cały rok pozwala na złożenie wniosku w dowolnym czasie bez potrzeby długiego oczekiwania na decyzję. Wszelkie dane na temat pożyczkodawcy podane są na stronie Nexu.pl, dzięki czemu wszyscy konsumenci mogą łatwo sprawdzić wiarygodność tej firmy pożyczkowej.

Pożyczka w Nexu to przede wszystkim wygoda oraz minimum formalności. Weryfikacja wnioskodawców oczywiście obejmuje rejestry dłużników, ale negatywne wpisy wcale nie muszą dyskwalifikować możliwości zaciągnięcia dodatkowego zobowiązania na krótki czas.

Jakie bazy dłużników sprawdza Nexu?

W przypadku wnioskowania o pożyczkę w Nexu każdy kredytobiorca jest dokładnie sprawdzany w bazach dłużników. Na podstawie takich informacji Nexu wydaje decyzję odnośnie tego, czy finansowanie zostanie udzielone. Nie oznacza to jednak, że zaciągnięcie kredytu online w Nexu z negatywną historią kredytową nie jest możliwe.

Firma nie udostępnia wprost informacji na temat tego, jakie bazy są badane. Można jednak przypuszczać, iż jest to:

 • BIK;
 • BiG;

Jeśli wnioskodawca przechodzi pozytywnie proces weryfikacji może liczyć na udzielenie kredytu bez zbędnych formalności. Oznacza to, że uzyskanie kredytu w tej instytucji nie jest kłopotliwe.

Sposoby weryfikacji klienta Nexu

Proces weryfikacji klienta odbywa się przede wszystkim poprzez rozpoznanie go w związku z danymi podanymi z dowodu osobistego. Podczas wnioskowania wystarczy podać swoje imię, nazwisko, numer dowodu tożsamości oraz pesel. Ostateczną weryfikację przeprowadzamy jednak za pośrednictwem telefonu, dlatego posiadanie własnego numeru będzie niezbędne, aby otrzymać pożyczkę gotówkową.

Jak szybko otrzymasz pożyczkę Nexu?

Co ciekawe, procesowanie złożonego wniosku w tej firmie pożyczkowej zajmuje zaledwie kilka minut od czasu wysłania dokumentów. Całość odbywa się online, dzięki czemu Nexu to minimum formalności oraz bezpieczeństwo transakcji poprzez szyfrowane połączenie sieciowe z witryną.

W razie ewentualnych wątpliwości firma zawsze kontaktuje się z wnioskodawcą telefonicznie.

Opinie o pożyczce Nexu

Analizując opinie konsumentów na temat pożyczki w Nexu.pl, warto zauważyć, iż te są mocno pozytywne. Przekłada się to na coraz większą liczbę osób korzystających z tego typu usług. Nexu.pl to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz gwarancja szybkiego rozpatrzenia wniosku wraz z błyskawiczną wypłatą środków.

Jak wnioskować o pożyczkę Nexu?

krok-po-kroku
 1. Ustal kwotę i okres spłaty zobowiązania
 2. Uzupełnij swoje dane osobowe
 3. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy

ZALETY

advantage
Wysoka kwota maksymalna pożyczki
advantage
Pożyczka dla osób od 18 roku życia
advantage
Pożyczka na dowód osobisty

WADY

disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników
disadvantage
Krótki maksymalny kres spłaty zobowiązania

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ Nexu

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

akceptowane są dowolne źródła dochodu

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto bankowe, adres e-mail, nr telefonu

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter