Pożyczka TAKTO Finanse

Kwota:
Okres spłaty:

TAKTO Finanse to ciekawa oferta pożyczki online. Oznacza to, że cały proces ubiegania się o pożyczkę, jak i wypłata środków, odbywają się całkowicie przez internet. Wniosek pożyczkowy możesz złożyć w szybki i prosty sposób bez wychodzenia z domu. Sprawdź szczegóły pożyczki TAKTO Finanse!

TAKTO Finanse – informacje o pożyczce

Jak wygląda oferta firmy TAKTO Finanse? To typowa pożyczka online, której spłata odbywa się w systemie ratalnym. Kwota finansowania wynosi od 1 000 do 10 000 zł, zaś okres spłaty jest stały i równa się 40 mies. Oznacza to tyle, że pożyczoną kwotę należy zwrócić w 40 ratach w wyznaczonym terminie. Do kwoty pożyczki doliczone będą oczywiście odsetki oraz prowizja za udzielenie. Dokładną wysokość raty oraz harmonogram spłaty zobowiązania otrzymasz od pożyczkodawcy na etapie podpisywania umowy pożyczkowej. Jeśli dysponujesz większą kwotą i zechcesz nadpłacić raty za kolejne miesiące, oczywiście istnieje taka możliwość. TAKTO Finanse umożliwia również wcześniejszą spłatę zobowiązania - wystarczy, że skontaktujesz się z biurem obsługi klienta, by otrzymać wyliczoną kwotę do spłaty.

Firma TAKTO Finanse wymaga otrzymywania stałego, udokumentowanego dochodu. Akceptowane źródła dochodu to: umowa o pracę, działalność gospodarcza, umowa-zlecenie, umowa o dzieło, kontrakt, emerytura, zasiłek przedemerytalna, renta, zasiłki, świadczenia, rolnik/ produkcja rolna, alimenty, dzierżawa lub najem.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

e-mail, telefon oraz konto osobiste

Ile kosztuje pożyczka TAKTO Finanse?

Pamiętaj, że ostateczne warunki pożyczki są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej, na którą wpływają m.in. wysokość Twoich zarobków, bieżące zadłużenia i spłaty zobowiązań oraz historyczne dane o płatnościach w bazach dłużników. Szczegóły pożyczki TAKTO Finanse wyglądają następująco:

 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 10 000 zł
 • Okres spłaty: 40 miesięcy
 • Oprocentowanie: 7,2%

 

Przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki: 10 000 zł; Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 564 zł; Całkowity koszt pożyczki: 12 556 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 22 556 zł (Opłata prowizyjna: 7600 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 2 400 zł, Kwota odsetek: 2 556 zł); Stopa oprocentowania: 7,2% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 74,75%.


Wnioskuj o pożyczkę TAKTO Finanse 

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nazwa: TAKTO Finanse
ADRES: ul.Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
E-MAIL: info@taktofinanse.pl
WWW: https://taktofinanse.pl/
NIP: 8951852770
KRS: 0000595762
REGON: -
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK TAKTO Finanse:
Pon. 08:00 - 17:00
Wt. 08:00 - 17:00
Śr. 08:00 - 17:00
Czw. 08:00 - 17:00
Pt. 08:00 - 17:00

Nr. tel. 801 006 206

Czy TAKTO Finanse jest wiarygodną marką?


TAKTO Finanse to firma, która jest obecna na rynku już od 2012 roku. Firma jest wiarygodna finansowo oraz spełnia wszelkie standardy instytucji pożyczkowej pozabankowej. Jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, czyli instytucji zrzeszającej spółki finansowe w Polsce. Dodatkowo firma działa zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk. Jeśli ktokolwiek chciałby zweryfikować zgodność praktyki biznesowej TAKTO Finanse z Zasadami Dobrych Praktyk, istnieje możliwość złożenia wniosku do Komisji Etyki ZPF.

Jakie bazy dłużników sprawdza TAKTO Finanse?

W trosce o dobro swoich klientów, firma TAKTO Finanse weryfikuje zdolność kredytową oraz wpisy w bazach dłużników. Pod uwagę brane są następujące bazy:

 • BIG Infomonitor,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • Biuro Informacji Kredytowej.

Dane klientów trafiają również do rejestru PESEL oraz są przetwarzane przez Związek Banków Polskich.

Sposoby weryfikacji klienta w TAKTO Finanse

TAKTO Finanse wymaga od klienta weryfikacji danych wpisanych we wniosku. W zależności od sposobu zawarcia umowy, możesz to zrobić następująco:

 • wykonując przelew weryfikacyjny w kwocie 1 grosza, jeśli zawarłeś umowę przez telefon, wysyłając wszystkie niezbędne dokumenty drogą e-mailowa, MMS-em lub faksem,

 • przekazując ksero dokumentów kurierowi, jeśli zdecydowałeś się zawrzeć umowę przy pomocy kuriera.

Jak szybko otrzymasz pożyczkę TAKTO Finanse?

Wszystko zależy od tego, w jakich godzinach złożysz wniosek pożyczkowy. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapadnie w ciągu godziny od jego złożenia. Pamiętaj, by złożyć wniosek w godzinach pracy biura obsługi klienta, tzn. w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00. Po weryfikacji wniosku otrzymasz SMS-a z informacją o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku pożyczkowego. Środki zostaną wypłacone na Twoje konto bankowe natychmiastowo po podpisaniu umowy o pożyczkę.

Opinie o pożyczce TAKTO Finanse

TAKTO Finanse to ciekawa opcja pożyczki ratalnej online. Firma oferuje niewielką kwotę maksymalną finansowania, lecz długi okres spłaty.

Jeśli więc szukasz oferty finansowania dostępnej od ręki i bez wychodzenia z domu - pożyczka online TAKTO Finanse to dobry sposób na pozyskanie dodatkowych środków w kwocie do 10 000 zł.

Czy korzystałeś już z oferty firmy TAKTO Finanse? Podziel się z nami swoją opinią!


Wnioskuj o pożyczkę 

Jak wnioskować o TAKTO Finanse?

Jak wnioskować o TAKTO Finanse?
 1. Potwierdź swoje dane osobowe, wykonując przelew weryfikacyjny lub umawiając wizytę kuriera
 2. Podpisz umowę pożyczki
 3. Pieniądze z pożyczki trafią na Twoje konto bankowe
 4. Pamiętaj, by spłacać 

ZALETY

advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Akceptowane są różne źródła dochodu
advantage
Pożyczka bez wychodzenia z domu

WADY

disadvantage
BOK nieczynne w weekendy
disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Kiedy można odstąpić od umowy kredytu gotówkowego?

Wziąłeś kredyt gotówkowy, ale chcesz z niego zrezygnować? Czy banki umożliwiają odstąpienie od umowy kredytu? Co należy ...

ING Finansowanie Faktur – sprawdź faktoring od ING Banku Śląskiego!

Utrzymanie odpowiedniej kondycji finansowej w przedsiębiorstwie to bardzo ważna kwestia, o której wielu właścicieli firm...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Ranking kredytów dla firm. Sprawdź najlepsze oferty finansowania!

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Średnia krajowa – ile wynosi?

Główny Urząd Statystyczny jest podstawową instytucją, która zajmuje się wyliczaniem wysokości tak zwanej średniej krajow...

WIĘCEJ
newsletter