Pożyczka na szóstkę Pekao S.A.

Kwota:
Okres spłaty:

Bank Pekao S.A. wystartował z nową ofertą pożyczki gotówkowej online. Reklamuje ją hasłem "Pożyczka na szóstkę!". Czy na pewno zasługuje na tak wysoką ocenę? Sprawdź analizę pożyczki gotówkowej Banku Pekao S.A. i złóż wniosek bez wychodzenia z domu!

Informacje o Pożyczce Gotówkowej Banku Pekao

Niskie RRSO, zerowa prowizja, niewielka kwota maksymalna i długi okres spłaty. To właśnie wyróżnia najnowszy produkt z oferty Banku Pekao! "Pożyczka na szóstkę", bo o niej mowa, to pożyczka dla osób, które szukają dobrej i taniej pożyczki, dzięki której otrzymają do 10 000 zł na dowolny cel. Jeśli więc należysz do grona takich osób, a przy tym nie jesteś klientem Banku Pekao, ta oferta może się okazać strzałem w dziesiątkę. Sprawdź szczegóły dotyczące parametrów pożyczki, warunków, jakie należy spełnić, by otrzymać gotówkę oraz sposobu wnioskowania.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały i udokumentowany dochód

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zdolność kredytowa

Ile kosztuje Pożyczka na szóstkę Banku Pekao?


Ostateczne warunki kredytowania, kwota, okres spłaty oraz koszty, są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Podstawowe parametry wyglądają następująco:

  • Oprocentowanie: 6% (nowi klienci)

  • Prowizja: 0%

  • RRSO: 6,15%


Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 6,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3002 zł, pożyczka zaciągnięta na 21 miesięcy, oprocentowanie zmienne 6,00% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 167,76 zł (w tym: odsetki 167,76 zł), całkowita kwota do zapłaty 3169,76 zł, płatna w 20 ratach miesięcznych po 150,95 zł, 21. rata wyrównująca 150,76 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 3002 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 30.07.2021 r.

WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ GOTÓWKOWĄ BANKU PEKAO S.A. >

DANE BANKU

Nazwa: Bank Pekao
ADRES: ul.Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
E-MAIL: -
WWW: https://www.pekao.com.pl
NIP: 5260006841
KRS: 0000014843
REGON: 000010205
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 801 365 365

Pożyczka Gotówkowa Banku Pekao - szczegóły


Zacznijmy od tego, ile i na jak długo możesz pożyczyć, jeśli chcesz skorzystać z "Pożyczki na szóstkę" Banku Pekao. Minimalna kwota finansowania wynosi 1 000, zaś maksymalna 10 000 zł. Okres spłaty jest uzależniony od wysokości pożyczki. Pożyczkę w kwocie od 1 000 do 2 999 zł możesz spłacić w terminie od 1 do 3 lat. Jeśli zdecydujesz się na więcej, tzn. od 3 000 do 10 000 zł, możesz wybrać okres spłaty aż do 8 lat (96 miesięcy). Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja o wysokości pożyczki oraz okresie jej trwania jest przyznawana przez bank. Jest ona uzależniona od Twojej zdolności kredytowej, na którą wpływają m.in. Twoje dochody, aktualna sytuacja materialna, wszelkie bieżące zobowiązania finansowe, jak i spłaty, których dokonałeś na przestrzeni ostatnich lat.

Pożyczka gotówkowa Banku Pekao jest przeznaczona tylko dla nowych klientów banku, którzy nie posiadają żadnych czynnych umów w tej instytucji na dzień złożenia wniosku pożyczkowego. Zdecydowanym plusem tej oferty jest brak prowizji za udzielenie i niskie oprocentowanie, a co za tym idzie - równie niskie RRSO pożyczki.

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z karencji w spłacie pożyczki, co fachowo nazywa się wakacje kredytowe. Możesz odłożyć w czasie zapłatę pierwszej raty zobowiązania, którą będziesz zobowiązany uregulować dopiero po trzech miesiącach od podpisania umowy. Dzień spłaty raty pożyczki możesz indywidualnie uzgodnić z przedstawicielem banku.

Bank Pekao nie wymaga zakupu żadnych produktów dodatkowych, takich jak konto osobiste (Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. ) czy ubezpieczenie kredytu. 

"Pożyczka na szóstkę" to oferta promocyjna Banku Pekao. Obowiązuje do 30 września 2021 roku.

WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ GOTÓWKOWĄ BANKU PEKAO S.A. >


Pożyczka na szóstkę Banku Pekao - wnioskowanie


O "Pożyczkę na szóstkę" Pekao S.A. możesz wnioskować na kilka sposobów. Wybierz ten, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy:

  • online - wypełnij formularz pożyczkowy, by przedstawiciel banku skontaktował się z Tobą najszybciej, jak to możliwe,

  • telefonicznie - dzwoniąc na infolinię banku,

  • osobiście - odwiedzając wybraną placówkę Banku Pekao.


Opinie o Pożyczce na szóstkę Banku Pekao

"Pożyczka na szóstkę" to produkt warty uwagi. Choć nie wystawimy jej oceny "szóstki" - z uwagi na brak możliwości wnioskowania o ten produkt całkowicie przez internet - to dajemy mocną "piątkę"!

Pożyczka Pekao to przede wszystkim minimum formalności, niskie RRSO i zerowa prowizja, dzięki czemu otrzymasz dodatkowe środki szybko i tanio.

Czy korzystałeś już z oferty pożyczki Banku Pekao? Co sądzisz o najnowszej ofercie specjalnej? 
Daj znać w komentarzu - podziel się z nami swoją opinią!

Jak wnioskować o Pożyczkę na szóstkę Pekao?

Jak wnioskować o Pożyczkę na szóstkę Pekao?
  1. Konsultant z banku oddzwoni do Ciebie najszybciej, jak to możliwe
  2. Ustal z doradcą szczegóły pożyczki
  3. Dopełnij formalności związanych z pożyczką
  4. Ciesz się dodatkową gotówką!

ZALETY

advantage
Zerowa prowizja
advantage
Niskie RRSO
advantage
Możliwość skorzystania z karencji w spłacie
advantage
Długi okres spłaty pożyczki

WADY

disadvantage
Oferta tylko dla nowych klientów
disadvantage
Brak możliwości wnioskowania tylko online

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Kiedy można odstąpić od umowy kredytu gotówkowego?

Wziąłeś kredyt gotówkowy, ale chcesz z niego zrezygnować? Czy banki umożliwiają odstąpienie od umowy kredytu? Co należy ...

ING Finansowanie Faktur – sprawdź faktoring od ING Banku Śląskiego!

Utrzymanie odpowiedniej kondycji finansowej w przedsiębiorstwie to bardzo ważna kwestia, o której wielu właścicieli firm...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Ranking kredytów dla firm. Sprawdź najlepsze oferty finansowania!

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Średnia krajowa – ile wynosi?

Główny Urząd Statystyczny jest podstawową instytucją, która zajmuje się wyliczaniem wysokości tak zwanej średniej krajow...

WIĘCEJ
newsletter