Pożyczka ratalna Fellow Finance

Kwota:
Okres spłaty:

Fellow Finance to firma pozabankowa udzielająca pożyczek internetowych ze spłatą ratalną. Zakres kwot oraz okres spłaty jest różnorodny, dzięki czemu możesz wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć!

 

Fellow Finance – informacje o pożyczce


Fellow Finance to platforma pożyczek społecznościowych oraz crowdfundingowych. Co to oznacza? Za jej pomocą możesz wnioskować o pożyczkę, której udzieli Ci inwestor, czyli osoba prywatna, zarejestrowana na platformie. Możesz skorzystać z pożyczki Fellow Finance zarówno, jeśli jesteś osobą fizyczną, jak i przedsiębiorcą. Fellow Finance, czyli pośrednik pożyczkowy ten platformy, gwarantuje maksymalnie uproszczone procedury pożyczkowe, szybką wypłatę środków i 100% bezpieczeństwa.

Ile można pożyczyć w Fellow Finance? Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 24 000 zł, zaś okres spłaty od 4 do 32 miesięcy. Pamiętaj, że ostateczny koszt i warunki pożyczki są uzależnione od indywidualnej oceny Twojej zdolności kredytowej. Na koszt miesięcznej raty składa się część spłacanego kapitału, odsetki, opłata administracyjna oraz opłata za prowadzenie konta.

Możliwe jest wnioskowanie o przesunięcie terminu płatności o 14 dni lub zawieszenie spłaty kapitału pożyczki na miesiąc. Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

20 - 75 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

nie jest wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

nie są wymagane żadne dokumenty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, konto osobiste, numer telefonu

Fellow Finance – ile kosztuje pożyczka?


Szczegóły pożyczki Fellow Finance:

 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 24 000 zł
 • Okres spłaty 4 - 32 miesiące
 • Oprocentowanie: 7,2% w skali roku

 

Wnioskuj o pożyczkę Fellow Finance

Przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki – 1 000 zł; okres pożyczkowania – 12 miesięcy; opłata wstępna – 120 zł; opłata administracyjna – 134,55 zł.; opłata za prowadzenia konta – 16,60 zł/m-c (łącznie: 199,20 zł); oprocentowanie w stosunku rocznym – 7,2%; łączna kwota odsetek – 54,99 zł; wysokość comiesięcznych rat: 115,07 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 1380,88 zł; całkowity koszt pożyczki – 500,88 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 144,55%

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Godziny otwarcia BOK Fellow Finance:
Pon. 09:00 - 17:00
Wt. 09:00 - 17:00
Śr. 09:00 - 17:00
Czw. 09:00 - 17:00
Pt. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 22 397 51 15

Czy Fellow Finance to wiarygodna marka?

Fellow Finance to fińska firma z branży fintech. Została założona w 2013 roku, szybko zyskując popularność, stając się międzynarodową grupą kapitałową. Swoje siedzimy ma w Polsce oraz w Finlandii. Jest sprawdzoną i polecaną platformą, która umożliwia wnioskowanie o pożyczkę na jasnych i jawnych zasadach. Fellow Finance to wiarygodna marka, nie musisz mieć obaw w związku z wnioskowaniem o pożyczkę tej firmy!

Wnioskuj o pożyczkę Fellow Finance


Jakie konta bankowe ma 
Fellow Finance?

Pożyczki w Fellow Finance są udzielane przez osoby prywatne, tzw. inwestorów. Dlatego też numer konta, z jakiego zostanie wypłacona pożyczka, zależy od tego, w jakim banku inwestor posiada rachunek. 

Jak szybko otrzymam pożyczkę Fellow Finance?

Jak wspomnieliśmy powyżej, wszystko zależy od tego, w jakim banku posiada swoje konto osoba udzielająca Ci finansowania. Środki mogą się znaleźć na Twoim rachunku nawet tego samego dnia roboczego! Cały proces wnioskowania odbywa się naprawdę szybko i sprawnie.

Sposoby weryfikacji klienta Fellow Finance


Klienci są weryfikowani za pomocą usługi Kontomatik. Nie musisz więc wykonywać przelewu weryfikacyjnego, ani dostarczać żadnych dokumentów. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto bankowe na specjalnej platformie, by pożyczkodawca zweryfikował Twoje dane osobowe.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Fellow Finance?


Fellow Finance weryfikuje klientów w następujących bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF.


Opinie o pożyczce Fellow Finance


Fellow Finance to świetna alternatywa dla pożyczek standardowych. Finansowanie otrzymasz od zweryfikowanego inwestora - czyli osoby fizycznej, która dysponuje sumą, którą chcesz pożyczyć.

Cały proces odbywa się przez internet, a firma nie wymaga dostarczenia żadnych dokumentów. Sprawdź tę ofertę, a na pewno nie pożałujesz :)

Jak wnioskować o pożyczkę Fellow Finance?

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty
 2. Zweryfikuj tożsamość za pomocą usługi Kontomatik
 3. Wybierz ofertę pożyczki, która Cię interesuje (otrzymasz kilka propozycji finansowania)
 4. Po zaakceptowaniu oferty i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki znajdą się na Twoim koncie

ZALETY

advantage
Wysoka kwota maksymalna
advantage
Duży wybór pożyczek od osób prywatnych
advantage
Innowacyjna platforma pożyczek społecznościowych

WADY

disadvantage
Weryfikacja w bazach dłużników

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Listopad 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Ubezpieczenie kredytu – czy warto je wykupić?

Ubezpieczenie jest często proponowaną opcją dla klienta w momencie, gdy składa on wniosek o kredyt bankowy lub pożyczkę....

Ranking kredytów dla firm – listopad 2020

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Mandat z fotoradaru – sprawdź, ile zapłacisz za przekroczenie prędkości!

Jechałeś pustą drogą i nagle oślepił Cię błysk z fotoradaru? Obawiasz się, że dostaniesz mandat za przekroczenie prędkoś...

Co zrobić, jeśli nie mam środków na spłatę pożyczki?

Spłacasz kredyt, ale zabrakło Ci środków, aby uregulować najbliższą ratę? Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na zapł...

Ile kosztuje prawo jazdy? Sprawdź wszystkie opłaty!

Marzysz o zapisaniu się na kurs prawa jazdy, ale nie wiesz, czy to przedsięwzięcie na Twoją kieszeń? Sprawdź, ile kosztu...

WIĘCEJ
newsletter