Pożyczka Wynajmowana Provident

Kwota:
Okres spłaty:

Chyba każdy z nas choć raz słyszał o pożyczce Provident. Marka jest znana nie tylko w naszym kraju i udziela finansowania już od kilkudziesięciu lat. Co warto wiedzieć o Pożyczce Wynajmowanej? Sprawdź szczegóły pożyczki online oferowanej przez firmię Provident!

 

Provident – informacje o Pożyczce Wynajmowanej

Oferta Providenta to pożyczki dla nowych i stałych klientów. Możesz się zdecydować zarówno na pożyczkę internetową, której cały proces wnioskowania i wypłaty środków odbywa się online lub pożyczkę domową z ratą spłacaną co tydzień lub co miesiąc. Dziś przyjrzymy się Pożyczce Wynajmowanej, która należy do pożyczek 100% internetowych. Ile i na jak długo możesz pożyczyć?

Możesz pożyczyć od 500 do 4 000 zł - decyzja należy do Ciebie. Okres spłaty zobowiązania wynosi równe 5 miesięcy. Spłata odbywa się w nietypowy sposób: pożyczoną kwotę oddajesz w ostatniej, piątej racie, zaś przez pierwsze cztery miesiące oraz w piątym, spłacasz odsetki i prowizję. Miesięczny koszt pożyczki wynosi 42 zł za każdy pożyczony 1 000 zł!

Przykładowo: pożyczając 1 000 zł, Twoje pierwsze cztery raty wyniosą więc 42 zł (dokładnie 40,96 zł), zaś ostatnia rata wyniesie 1 041,18 zł. Łącznie zapłacisz 1 205,02 zł.

Pożyczka Wynajmowana – ile kosztuje pożyczka?


Szczegóły Pożyczki Wynajmowanej Provident:

 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 4 000 zł
 • Okres spłaty 5 miesięcy
 • Oprocentowanie: 8% w skali roku

 

Wnioskuj o Pożyczkę Wynajmowaną Provident

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 62,78%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1205,02 zł; oprocentowanie stałe 8%; całkowity koszt kredytu 205,02 zł (w tym: prowizja 172,00 zł; odsetki 33,02 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 40,96 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1041,18 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Godziny otwarcia BOK:
Pon. 07:00 - 21:00
Wt. 07:00 - 21:00
Śr. 07:00 - 21:00
Czw. 07:00 - 21:00
Pt. 07:00 - 21:00

Nr. tel. 600200200

Czy Provident to wiarygodna marka?

Provident to zdecydowanie firma godna zaufania. Jest liderem na rynku pożyczkowym, obsługując miliony klientów poszukujących finansowania. Provident należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, która oferuje swoje usługi w kilku krajach na świecie. Możesz więc bez obaw złożyć wniosek o pożyczkę Provident.

Wnioskuj o Pożyczkę Wynajmowaną Provident


Jak szybko otrzymam pożyczkę Provident?

Otrzymanie pożyczki Provident uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta. Jeśli nie masz zaległości w spłacie pożyczek, rat czy rachunków i nie figurujesz w bazach dłużników, a do tego spełniasz wymagania pożyczkodawcy (dotyczące wieku i zarobków), możesz liczyć na otrzymanie pożyczki. Środki zostaną wypłacone na numer konta bankowego, który podałeś we wniosku, tuż po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej.

 

Sposoby weryfikacji klienta Provident

Potwierdzenie tożsamości w firmie pożyczkowej Provident odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Jego wysokość to symboliczna złotówka. Pamiętaj, żeby wykonać przelewz konta, którego jesteś właścicielem. W przeciwnym razie Twój wniosek zostanie odrzucony.

Jakie bazy dłużników sprawdza Provident?


Provident weryfikuje swoich klientów w poniższych bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF.


Opinie o Pożyczce Wynajmowanej


Pożyczka Wynajmowana oferowana przez firmę Provident to nietypowy produkt pożyczoną kwotę oddajesz w piątej, ostatniej racie. Przez pierwsze cztery miesiące spłacasz jedynie koszty pożyczkowe, czyli odsetki oraz prowizję, a te wynoszą mniej niż 42 zł za każdy pożyczony 1 000 zł.

Wnioskowanie o ten produkt odbywa się w 100% przez internet, a środki są wypłacane na konto natychmiastowo. To naprawdę dobra oferta!

Jak wnioskować o pożyczkę Provident?

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki
 2. Uzupełnij wniosek, wpisując swoje dane osobowe i kontaktowe
 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł
 4. Poczekaj na odpowiedź firmy pożyczkowej

ZALETY

advantage
Koszty pożyczki wynoszą mniej niż 42 zł za każdy pożyczony 1 000 zł
advantage
Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

WADY

disadvantage
Wysokie koszty pożyczki

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – LIPIEC 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Zagubiony dowód osobisty – co robić? Jak zastrzec dokument?

Zgubienie dowodu osobistego przysparza dużo stresu. Jeśli Twój dokument wpadnie w ręce złodzieja, możesz mieć wiele prob...

Jak sprawdzić czy widniejesz w bazie BIK i pobrać raport?

W Biurze Informacji Kredytowej możesz znaleźć Raport BIK, czyli swoją pełną historię kredytową wraz z oceną punktową (sc...

Mazury, góry i morze: ile kosztuje wyjazd na wakacje w Polsce?

Po stopniowym ustępowaniu restrykcji związanych z pandemią koronawirusa, coraz chętniej decydujemy się na krótkie wyjazd...

Spirala zadłużenia – co to takiego? Jak wyjść z długów?

Brak terminowych spłat i wolnych środków na pokrycie bieżących zobowiązań prowadzą do coraz większych długów. Jeśli masz...

Kredyt gotówkowy na wakacje – gdzie znaleźć ciekawe oferty?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Tobie brakuje gotówki? Choć wielu z nas nie wyjdzie jeszcze za granicę, w Polsc...

WIĘCEJ
newsletter