Złóż wniosek

Pożyczka Wynajmowana Provident

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

Chyba każdy z nas choć raz słyszał o pożyczce Provident. Marka jest znana nie tylko w naszym kraju i udziela finansowania już od kilkudziesięciu lat. Co warto wiedzieć o Pożyczce Wynajmowanej? Sprawdź szczegóły pożyczki online oferowanej przez firmię Provident!

 

Provident – informacje o Pożyczce Wynajmowanej

Oferta Providenta to pożyczki dla nowych i stałych klientów. Możesz się zdecydować zarówno na pożyczkę internetową, której cały proces wnioskowania i wypłaty środków odbywa się online lub pożyczkę domową z ratą spłacaną co tydzień lub co miesiąc. Dziś przyjrzymy się Pożyczce Wynajmowanej, która należy do pożyczek 100% internetowych. Ile i na jak długo możesz pożyczyć?

Możesz pożyczyć od 500 do 4 000 zł - decyzja należy do Ciebie. Okres spłaty zobowiązania wynosi równe 5 miesięcy. Spłata odbywa się w nietypowy sposób: pożyczoną kwotę oddajesz w ostatniej, piątej racie, zaś przez pierwsze cztery miesiące oraz w piątym, spłacasz odsetki i prowizję. Miesięczny koszt pożyczki wynosi 42 zł za każdy pożyczony 1 000 zł!

Przykładowo: pożyczając 1 000 zł, Twoje pierwsze cztery raty wyniosą więc 42 zł (dokładnie 40,96 zł), zaś ostatnia rata wyniesie 1 041,18 zł. Łącznie zapłacisz 1 205,02 zł.

Pożyczka Wynajmowana – ile kosztuje pożyczka?


Szczegóły Pożyczki Wynajmowanej Provident:

 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 4 000 zł
 • Okres spłaty 5 miesięcy
 • Oprocentowanie: 0% w skali roku

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 79,59%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2200 zł; całkowita kwota do zapłaty 2750 zł; oprocentowanie stałe 0%; całkowity koszt kredytu 550 zł (w tym: prowizja 510 zł; opłata przygotowawcza 40 zł; odsetki 0 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 110 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 2310 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.

PROVIDENT - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Inflancka 4a, 00-189 Warszawa
E-MAIL: bok@provident.pl
WWW: https://www.provident.pl
NIP: 5251571292
KRS: 0000009389
REGON: 011994880
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Provident:
Pon. 07:00 - 21:00
Wt. 07:00 - 21:00
Śr. 07:00 - 21:00
Czw. 07:00 - 21:00
Pt. 07:00 - 21:00

Nr. tel. 600200200

Czy Provident to wiarygodna marka?

Provident to zdecydowanie firma godna zaufania. Jest liderem na rynku pożyczkowym, obsługując miliony klientów poszukujących finansowania. Provident należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, która oferuje swoje usługi w kilku krajach na świecie. Możesz więc bez obaw złożyć wniosek o pożyczkę Provident.


Jak szybko otrzymam pożyczkę Provident?

Otrzymanie pożyczki Provident uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta. Jeśli nie masz zaległości w spłacie pożyczek, rat czy rachunków i nie figurujesz w bazach dłużników, a do tego spełniasz wymagania pożyczkodawcy (dotyczące wieku i zarobków), możesz liczyć na otrzymanie pożyczki. Środki zostaną wypłacone na numer konta bankowego, który podałeś we wniosku, tuż po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej.

 

Sposoby weryfikacji klienta Provident

Potwierdzenie tożsamości w firmie pożyczkowej Provident odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Jego wysokość to symboliczna złotówka. Pamiętaj, żeby wykonać przelewz konta, którego jesteś właścicielem. W przeciwnym razie Twój wniosek zostanie odrzucony.

Jakie bazy dłużników sprawdza Provident?


Provident weryfikuje swoich klientów w poniższych bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF.


Opinie o Pożyczce Wynajmowanej


Pożyczka Wynajmowana oferowana przez firmę Provident to nietypowy produkt pożyczoną kwotę oddajesz w piątej, ostatniej racie. Przez pierwsze cztery miesiące spłacasz jedynie koszty pożyczkowe, czyli odsetki oraz prowizję, a te wynoszą mniej niż 42 zł za każdy pożyczony 1 000 zł.

Wnioskowanie o ten produkt odbywa się w 100% przez internet, a środki są wypłacane na konto natychmiastowo. To naprawdę dobra oferta!

Jak wnioskować o pożyczkę Provident?

krok-po-kroku
 1. Wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki
 2. Uzupełnij wniosek, wpisując swoje dane osobowe i kontaktowe
 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł
 4. Poczekaj na odpowiedź firmy pożyczkowej

ZALETY

advantage
Koszty pożyczki wynoszą mniej niż 42 zł za każdy pożyczony 1 000 zł
advantage
Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania

WADY

disadvantage
Wysokie koszty pożyczki

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter