Złóż wniosek

Pożyczka Axi Card

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

Brakuje Ci wolnych środków, ale nie jesteś przekonany do wnioskowania o chwilówkę lub pożyczkę pozabankową? Być może do gustu przypadnie Ci innowacyjny produkt pożyczkowy, jakim jest karta Axi Card! To nowoczesna oferta, która pozwala otrzymać finansowanie w kwocie 6 000 zł. Sprawdź szczegóły!

Axi Card – informacje o pożyczce


Axi Card to zbliżeniowa karta kredytowa pozabankowa Mastercard Standard, która należy do instytucji finansowej Easy Payment Services LTD. Karta umożliwia płatności w sklepach internetowych oraz stacjonarnych na całym świecie! Możesz nią płacić za różnego rodzaju produkty, usługi oraz zakupy w każdym miejscu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy "do ręki", możliwa jest oczywiście wypłata środków z bankomatu - wypłaty z bankomatów w Polsce nie wiążą się z zapłatą prowizji! Co więcej, w przypadku jakichkolwiek problemów z kartą oraz jej obsługą, możesz się zwrócić o pomoc do account managera, który zapewnia indywidualną opiekę.

Kartę kredytową Axi Card możesz otrzymać zdecydowanie szybciej i prościej niż tradycyjną kredytówkę wydawaną przez banki. Axi Card to minimum formalności oraz brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Przejdźmy jednak do szczegółów karty. Ile kosztuje Axi Card, jak wyglądają opłaty za korzystanie z niej i jak wygląda limit kredytowy?

Limit na karcie kredytowej Axi Card jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta. Maksymalnie można otrzymać 6 000 zł, przy czym minimalna kwota spłaty to 15% pożyczonej kwoty. Jeśli zdecydujesz się na spłatę kwoty minimalnej w pierwszych pięciu dniach miesiąca kalendarzowego, zapłacisz za to odsetki wyliczone na podstawie oprocentowania 0,75% miesięcznie oraz prowizję, która wynosi 5,25% miesięcznie.

Jak i kiedy spłacić kartę Axi Card? Zadłużenie na karcie należy spłacić pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca następującego po wykonanej transakcji.

Ile kosztuje pożyczka Axi Card?


Szczegóły pożyczki Axi Card

 • Kwota minimalna: 1500 zł
 • Kwota maksymalna: 6 000 zł
 • Okres spłaty: między 1 a 5 dniem miesiąca następującego po wykonanej transakcji
 • Oprocentowanie: 6,94%
 • RRSO: 169,5%


Przykład reprezentatywny

Prime – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 169,5% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 700,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 448,21 zł (kapitał 2 700,00 zł, odsetki 265,10 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 483,11 zł), oprocentowanie stałe 20%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach.

AXI CARD - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Żurawia 22, 00-515 Warszawa
E-MAIL: help@axi-card.pl
WWW: https://axi-card.pl
NIP: 1070040459
KRS: 0000720382
REGON: 369578776
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Axi Card:
Pon. 09:00 - 17:00
Wt. 09:00 - 17:00
Śr. 09:00 - 17:00
Czw. 09:00 - 17:00
Pt. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 222707030

 

Czy Axi Card jest wiarygodną firmą?

 
Axi Card to produkt należący do Easy Payment Services LTD. To instytucja finansowa, która posiada pełnoprawną licencję Narodowego Banku Bułgarii z dnia 19 maja 2016 roku. Dysponuje ona wszelkimi niezbędnymi zgodami dotyczącymi wydawania instrumentów płatniczych. Dodatkowo instytucja ta jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart MasterCard, dzięki czemu zyskała licencję do wydawania i akceptacji płatności bezgotówkowych produktami z logo MasterCard.

Sposoby weryfikacji klienta Axi Card


Cały proces przyznania karty kredytowej przebiega online. By szybko potwierdzić swoje dane osobowe, skorzystaj z usługi Instantor. To szybki sposób na weryfikację danych osobowych bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.


Jak szybko otrzymasz pożyczkę Axi Card?

 
Karta kredytowa Axi Card zostanie do Ciebie wysłana tuż po weryfikacji danych, akceptacji wniosku i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Wysłana do Ciebie karta będzie nieaktywna - po to, by nie wpadła w niepowołane ręce i nie została przez nikogo wykorzystana. Po jej otrzymaniu należy skontaktować się z infolinią Axi Card w celu aktywacji karty. PIN otrzymasz w osobnej przesyłce lub zostanie on do Ciebie wysłany drogą elektroniczną. Jeśli jednak skorzystasz z obecnej promocji, w której 80% środków z przyznanego limitu zostanie wypłacone natychmiastowo, przelew dostaniesz od razu po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

 

Jak spłacać kartę Axi Card?

Wszelkie zobowiązania powstałe na Twojej karcie Axi Card możesz spłacić na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest przelew online wykonany z konta osobistego. W tym celu należy wypełnić formularz depozytowy i wybrać opcję przelewu, tzn. przelew tradycyjny lub natychmiastowy. Kolejną opcją jest przelew tradycyjny wykonany w placówce dowolnego banku lub instytucji zlecającej przelewy. W tym przypadku warto pamiętać o opłatach dodatkowych, które mogą występować i są uzależnione od rodzaju konta oraz jednostki wykonującej transakcje. Pamiętaj, by zawsze ściśle przestrzegać terminów spłaty zawartych w umowie i harmonogramie spłaty!

Jakie bazy dłużników sprawdza Axi Card?


Axi Card sprawdza następujące bazy dłużników:

 • Biuro Informacji Kredytowej,

 • Biuro Informacji Gospodarczej.

 

Opinie o pożyczce Axi Card


Axi Card to świetne rozwiązanie, jeśli szukasz alternatywnych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki. Maksymalny limit na karcie wynosi 6 000 zł. Ciekawa jest aktualna promocja, w której możesz wnioskować o 3 500 zł, z czego 2 800 zł może natychmiastowo trafić na Twoje konto osobiste, a reszta środków znajdzie się na Twojej karcie kredytowej Axi Card.

Na plus zasługuje szybki proces wnioskowania i minimum formalności, brak przelewu weryfikacyjnego i możliwość skorzystanie z 30-dniowego bezkosztowego okresu spłaty.

Skorzystasz z tej oferty?

Jak wnioskować o kartę kredytową Axi Card?

krok-po-kroku
 1. Poczekaj na decyzję kredytową
 2. Po akceptacji wniosku karta kredytowa zostanie wysłana pod wskazany przez Ciebie adres
 3. Po otrzymaniu karty należy ją aktywować, dzwoniąc na infolinię Axi Card
 4. Następnym krokiem jest nadanie PIN-u do karty

ZALETY

advantage
Wysoki limit kredytowy na karcie
advantage
Szybka decyzja kredytowa
advantage
Brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego

WADY

disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników
disadvantage
Pożyczka dla osób od 21 roku życia

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kiedy otrzymasz swoją kartę kredytową Axi Card?

Kartę dostarczy Ci kurier pod wskazany przez Ciebie adres. Najczęściej karta jest dostarczana już w ciągu 24 godzin od zaakceptowania umowy kredytowej.

Jaki jest okres ważności karty AXI Card?

Okres ważności karty kredytowej AXI Card wynosi 3 lata od momentu podpisania umowy. Umowa kredytowa jest jednak ważna 5 lat, dlatego w przypadku zakończenia terminu ważności karty, firma wyśle Ci nową kartę.

W jakim celu można korzystać z aplikacji mobilnej AXI Card?

Dzięki aplikacji mobilnej AXI Card możesz w szybki i prosty sposób weryfikować swoje płatności kartą. Możesz to robić na dwa sposoby: za pomocą kodu bezpieczeństwa lub biometrii (w zależności od telefonu będzie to odcisk palca lub skan twarzy).

Jaka jest minimalna kwota spłaty karty AXI Card?

Minimalna kwota spłaty zadłużenia wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego.

Na jakie konto osobiste otrzymasz szybki przelew środków od Axi Card?

Przelew 80% limitu przyznanego w AXI zostanie wysłany na konto osobiste, którego użyłeś w celu weryfikacji swoich danych osobowych w usłudze Instantor.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ Axi Card

Wiek

Wiek

min. 21 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty; w niektórych przypadkach wymagane będzie przedstawienie potwierdzenia zatrudnienia na etat (zaświadczenie od pracodawcy lub potwierdzenie z konta 3 ostatnich wypłat)/ potwierdzenie emerytury/ renty/ samozatrudnienia/ dla rolników/ dla osób pobierających zasiłek

Dochód

Dochód

min. 1 500 zł miesięcznie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

-

Dodaj komentarz

Komentarze:

Alojzy

Również mam pozytywne odczucia co do karty axi. Przypadkowo znalazłem ofertę na jednej z porównywarek.

Odpowiedz

Krzysiek827

Jak najbardziej polecam. Korzystam z AXI ponad 2 lata i jestem zadowolona. Niedrogi produkt z super benefitami

Odpowiedz

Kornel SZ.

Jest całkiem spoko

Odpowiedz

Joahim8

Skorzystałem z promocyjnej oferty. Opłacam ich kartą zakupy w internecie, co jest bardzo wygodną opcją. Najlepsza opcja jaką do tej pory znalazłem.

Odpowiedz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter