Pożyczka Axi Card

Kwota:
Okres spłaty:

Brakuje Ci wolnych środków, ale nie jesteś przekonany do wnioskowania o chwilówkę lub pożyczkę pozabankową? Być może do gustu przypadnie Ci innowacyjny produkt pożyczkowy, jakim jest karta Axi Card! To nowoczesna oferta, która pozwala otrzymać finansowanie w kwocie 6 000 zł. Sprawdź szczegóły!

Axi Card – informacje o pożyczce


Axi Card to zbliżeniowa karta kredytowa pozabankowa Mastercard Standard, która należy do instytucji finansowej Easy Payment Services LTD. Karta umożliwia płatności w sklepach internetowych oraz stacjonarnych na całym świecie! Możesz nią płacić za różnego rodzaju produkty, usługi oraz zakupy w każdym miejscu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy "do ręki", możliwa jest oczywiście wypłata środków z bankomatu - wypłaty z bankomatów w Polsce nie wiążą się z zapłatą prowizji! Co więcej, w przypadku jakichkolwiek problemów z kartą oraz jej obsługą, możesz się zwrócić o pomoc do account managera, który zapewnia indywidualną opiekę.

Kartę kredytową Axi Card możesz otrzymać zdecydowanie szybciej i prościej niż tradycyjną kredytówkę wydawaną przez banki. Axi Card to minimum formalności oraz brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Przejdźmy jednak do szczegółów karty. Ile kosztuje Axi Card, jak wyglądają opłaty za korzystanie z niej i jak wygląda limit kredytowy?

Limit na karcie kredytowej Axi Card jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta. Maksymalnie można otrzymać 6 000 zł, przy czym minimalna kwota spłaty to 15% pożyczonej kwoty. Jeśli zdecydujesz się na spłatę kwoty minimalnej w pierwszych pięciu dniach miesiąca kalendarzowego, zapłacisz za to odsetki wyliczone na podstawie oprocentowania 0,75% miesięcznie oraz prowizję, która wynosi 5,25% miesięcznie.

Jak i kiedy spłacić kartę Axi Card? Zadłużenie na karcie należy spłacić pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca następującego po wykonanej transakcji.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kiedy otrzymasz swoją kartę kredytową Axi Card?

Kartę dostarczy Ci kurier pod wskazany przez Ciebie adres. Najczęściej karta jest dostarczana już w ciągu 24 godzin od zaakceptowania umowy kredytowej.

Jaki jest okres ważności karty AXI Card?

Okres ważności karty kredytowej AXI Card wynosi 3 lata od momentu podpisania umowy. Umowa kredytowa jest jednak ważna 5 lat, dlatego w przypadku zakończenia terminu ważności karty, firma wyśle Ci nową kartę.

W jakim celu można korzystać z aplikacji mobilnej AXI Card?

Dzięki aplikacji mobilnej AXI Card możesz w szybki i prosty sposób weryfikować swoje płatności kartą. Możesz to robić na dwa sposoby: za pomocą kodu bezpieczeństwa lub biometrii (w zależności od telefonu będzie to odcisk palca lub skan twarzy).

Jaka jest minimalna kwota spłaty karty AXI Card?

Minimalna kwota spłaty zadłużenia wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego.

Na jakie konto osobiste otrzymasz szybki przelew środków od Axi Card?

Przelew 80% limitu przyznanego w AXI zostanie wysłany na konto osobiste, którego użyłeś w celu weryfikacji swoich danych osobowych w usłudze Instantor.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

min. 21 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty; w niektórych przypadkach wymagane będzie przedstawienie potwierdzenia zatrudnienia na etat (zaświadczenie od pracodawcy lub potwierdzenie z konta 3 ostatnich wypłat)/ potwierdzenie emerytury/ renty/ samozatrudnienia/ dla rolników/ dla osób pobierających zasiłek

Dochód

Dochód

min. 1 200 zł miesięcznie

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

-

Ile kosztuje pożyczka Axi Card?


Szczegóły pożyczki Axi Card

 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 6 000 zł
 • Okres spłaty: między 1 a 5 dniem miesiąca następującego po wykonanej transakcji
 • Oprocentowanie: 7,2%
 • RRSO: 83,54%


Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1.700,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1.798,94 zł (w tym: kapitał 1.700,00 zł, odsetki 9,69 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 29/05/2020. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia użycia po raz pierwszy Limitu Kredytowego lub od dnia aktywacji Karty. Całkowity koszt pożyczki 2 402,84 zł.

WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ AXI CARD >

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nazwa: Axi Card
ADRES: ul.Żurawia 22, 00-515 Warszawa
E-MAIL: help@axi-card.pl
WWW: https://axi-card.pl
NIP: 1070040459
KRS: 0000720382
REGON: 369578776
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Axi Card:
Pon. 09:00 - 17:00
Wt. 09:00 - 17:00
Śr. 09:00 - 17:00
Czw. 09:00 - 17:00
Pt. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 222707030

Pożyczka Axi Card – oferta promocyjna


Obecnie możesz skorzystac z ciekawej promocji Axi Card. Wnioskując o limit na karcie w kwocie od 500 do 3 500 zł, aż 80% z tej kwoty może natychmiastowo trafić na Twoje konto bankowe! Dzięki temu, będziesz mógł szybko cieszyć się dodatkową gotówką, nie czekając na dostarczenie karty kredytowej. Co więcej, przez pierwsze 30 dni nie zapłacisz żadnych dodatkowych opłat za wykrozystany limit - oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Będzie to więc darmowa pożyczka z RRSO równym 0%.


Czy Axi Card jest wiarygodną firmą?

 
Axi Card to produkt należący do Easy Payment Services LTD. To instytucja finansowa, która posiada pełnoprawną licencję Narodowego Banku Bułgarii z dnia 19 maja 2016 roku. Dysponuje ona wszelkimi niezbędnymi zgodami dotyczącymi wydawania instrumentów płatniczych. Dodatkowo instytucja ta jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart MasterCard, dzięki czemu zyskała licencję do wydawania i akceptacji płatności bezgotówkowych produktami z logo MasterCard.

Sposoby weryfikacji klienta Axi Card


Cały proces przyznania karty kredytowej przebiega online. By szybko potwierdzić swoje dane osobowe, skorzystaj z usługi Instantor. To szybki sposób na weryfikację danych osobowych bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.


Jak szybko otrzymasz pożyczkę Axi Card?

 
Karta kredytowa Axi Card zostanie do Ciebie wysłana tuż po weryfikacji danych, akceptacji wniosku i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Wysłana do Ciebie karta będzie nieaktywna - po to, by nie wpadła w niepowołane ręce i nie została przez nikogo wykorzystana. Po jej otrzymaniu należy skontaktować się z infolinią Axi Card w celu aktywacji karty. PIN otrzymasz w osobnej przesyłce lub zostanie on do Ciebie wysłany drogą elektroniczną. Jeśli jednak skorzystasz z obecnej promocji, w której 80% środków z przyznanego limitu zostanie wypłacone natychmiastowo, przelew dostaniesz od razu po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej.
 

WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ AXI CARD >

Jakie bazy dłużników sprawdza Axi Card?


Axi Card sprawdza następujące bazy dłużników:

 • Biuro Informacji Kredytowej,

 • Biuro Informacji Gospodarczej.

 

Opinie o pożyczce Axi Card


Axi Card to świetne rozwiązanie, jeśli szukasz alternatywnych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki. Maksymalny limit na karcie wynosi 6 000 zł. Ciekawa jest aktualna promocja, w której możesz wnioskować o 3 500 zł, z czego 2 800 zł może natychmiastowo trafić na Twoje konto osobiste, a reszta środków znajdzie się na Twojej karcie kredytowej Axi Card.

Na plus zasługuje szybki proces wnioskowania i minimum formalności, brak przelewu weryfikacyjnego i możliwość skorzystanie z 30-dniowego bezkosztowego okresu spłaty.

Skorzystasz z tej oferty?

Jak wnioskować o kartę kredytową Axi Card?

Jak wnioskować o kartę kredytową Axi Card?
 1. Poczekaj na decyzję kredytową
 2. Po akceptacji wniosku karta kredytowa zostanie wysłana pod wskazany przez Ciebie adres
 3. Po otrzymaniu karty należy ją aktywować, dzwoniąc na infolinię Axi Card
 4. Następnym krokiem jest nadanie PIN-u do karty

ZALETY

advantage
Wysoki limit kredytowy na karcie
advantage
Oferta promocyjna karty
advantage
Szybka decyzja kredytowa
advantage
Brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego

WADY

disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników
disadvantage
Pożyczka dla osób od 21 roku życia

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Kiedy można odstąpić od umowy kredytu gotówkowego?

Wziąłeś kredyt gotówkowy, ale chcesz z niego zrezygnować? Czy banki umożliwiają odstąpienie od umowy kredytu? Co należy ...

ING Finansowanie Faktur – sprawdź faktoring od ING Banku Śląskiego!

Utrzymanie odpowiedniej kondycji finansowej w przedsiębiorstwie to bardzo ważna kwestia, o której wielu właścicieli firm...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Ranking kredytów dla firm. Sprawdź najlepsze oferty finansowania!

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Średnia krajowa – ile wynosi?

Główny Urząd Statystyczny jest podstawową instytucją, która zajmuje się wyliczaniem wysokości tak zwanej średniej krajow...

WIĘCEJ
newsletter