title

BankiPromocje.pl: promocje kont osobistych

Szukasz dobrego konta osobistego? A może chciałbyś dostać bonus pieniężny lub voucher na zakupy za założenie rachunku bankowego? Aktualne promocje znajdziesz w serwisie BankiPromocje.pl

Promocje bankowe to świetna okazja, by zarobić dodatkowe środki lub otrzymać ciekawą nagrodę rzeczową. Dlatego na bieżąco szukamy i analizujemy dostępne oferty, by wybrać te najciekawsze, dzięki którym możesz jak najwięcej zyskać.

Co można zyskać, biorąc udział w promocji bankowej?


Banki oferują swoim klientom wiele ciekawych nagród w zamian za założenie danego produktu finansowego. W naszym serwisie BankiPromocje.pl znajdziesz szczegółowe opisy promocji bankowych kont osobistych, kont oszczędnościowych, lokat czy kart kredytowych.

Premia pieniężna

Najczęstszym bonusem jest premia pieniężna (od kilkudziesięciu nawet do kilkuset złotych!) przyznawana po otwarciu rachunku bankowego i spełnieniu kilku prostych warunków. Zwykle będziesz zobowiązany dokonać płatności bezgotówkowych na wyznaczoną kwotę, zapewnić wpływy na konto czy zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku.

Vouchery na zakupy

Kolejna najbardziej popularna nagroda w promocjach bankowych to voucher. W zależności od promocji, będzie on musiał zostać przeznaczony na zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym (np. w Biedronce, H&M, Sephorze czy do wykorzystania na Allegro). Zdarzają się również bilety do kina na dowolny seans w wybranym mieście w Polsce.

Sprzęty elektroniczne

Banki oferują również szereg nagród rzeczowych. Najczęściej możesz zdobyć sprzęty elektroniczne, np. tablet, smartfon, powerbank, słuchawki czy głośnik bezprzewodowy. Wartość sprzętów nierzadko przekracza nawet pół tysiąca złotych! Jeśli więc masz fioła na punkcie najnowszych gadżetów, koniecznie sprawdź, czy żaden bank nie oferuje takiego w zamian za założenie konta osobistego czy karty.

Zniżki i rabaty

Dzięki promocjom bankowym możesz również zdobyć rabaty na bilety, wydarzenia, atrakcje, koncerty, wakacje czy pobyty w restauracjach lub hotelach. Dlatego warto być na bieżąco i korzystać z ofert banków, bo można naprawdę sporo zarobić!

Zachęciłam Cię do skorzystania z promocji kont osobistych? Jeśli tak, koniecznie sprawdź najnowsze oferty w naszym serwisie BankiPromocje.pl.

 

Aktualne promocje bankowe: konta osobiste, lokaty, karty kredytowe - sprawdź! Bankipromocje.pl

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2022

Dodaj komentarz

newsletter