Promocja

Santander Consumer Bank eGotówka

Santander Consumer Bank eGotówka

Kwota:
Okres spłaty:

Promocja

Santander Consumer Bank eGotówka

Santander Consumer Bank
 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 30 000 zł
 • Okres spłaty: 3 - 60 miesięcy

Szukasz szybkiego kredytu, o który możesz wnioskować bez wychodzenia z domu? Świetnie się składa, ponieważ Santander Consumer Bank przygotował ofertę kredytu gotówkowego online! Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć i jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać finansowanie!

 

Informacje o Kredycie przez internet Santander Consumer Banku

 

Myślisz o tym, żeby jak najszybciej zdobyć dodatkową gotówkę bez konieczności wychodzenia z domu i odwiedzania oddziału banku? Santander Consumer Bank czyta w Twoich myślach – stworzył ofertę kredytu gotówkowego 100% online. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i kilka wolnych chwil, by wypełnić wniosek i przedstawić formalności. Kredyt odznacza się niską kwotą maksymalną oraz długim okresem spłaty, dzięki czemu możesz dopasować wysokość comiesięcznej raty do swoich możliwości finansowych. Możesz pożyczyć od 500 do 30 000 zł ze spłatą rozłożoną na od 3 do 60 miesięcy,

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

wymagane stałe lub czasowe miejsce zameldowania w Polsce

Dochód

Dochód

umowa o pracę/ umowa cywilno-prawna/ emerytura/ renta/ działalność gospodarcza/ gospodarstwo rolne

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty/ karta pobytu/ zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

brak

Ile kosztuje Kredyt przez internet Santander Consumer Banku?

 

To, ile będzie kosztował kredyt, zależy od okresu spłaty, na jaki się zdecydujesz. Im większą liczbę rat wybierzesz, tym koszty kredytu będą wyższe. Warto zapamiętać, że ostateczna kwota finansowania oraz okres spłaty zależą od Twojej zdolności kredytowej. Bank rozpatruje wnioski indywidualnie, biorąc pod uwagę historię kredytową, zarobki i wydatki klienta. Podstawowe opłaty kredytu wyglądają następująco:

 • oprocentowanie: 7,20%
 • prowizja: uzależniona od kwoty kredytu
 • RRSO: 18,62%

 

Przykład reprezentatywny:

Stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20 %, całkowity koszt kredytu: 6 571 zł obejmuje: prowizję: 3 070,11 zł, odsetki: 3 500,89 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 16,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 21 571 zł; wysokość 60 miesięcznych równych rat 359,52 zł. Wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 12 listopada 2020 r.

Wnioskuj o Kredyt przez internet Santander Consumer Banku

DANE BANKU

Nazwa: Santander Consumer Bank
ADRES: ul.Strzegomska 42c, 53-611 Wrocław
E-MAIL: biuro@santanderconsumer.pl
WWW: https://www.santanderconsumer.pl/
NIP: 5272046102
KRS: 0000040562
REGON: 012736938
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 195 00

Kredyt przez internet Santander Consumer Banku – szczegóły


Kredyt gotówkowy przez internet, to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz szybkiego sposobu zdobycia dodatkowych środków. Produkt Santander Consumer Banku to stałe oprocentowanie, pełen dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej i prosty sposób wnioskowania. Po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej i dopełnieniu formalności, pieniądze mogą się znaleźć na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin. Możesz spłacać kredyt za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta osobistego, przekazu pocztowego lub w kasie oddziału Santander Consumer Banku lub innego banku.


Do złożenia wniosku niezbędny jest ważny dowód osobisty, karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt w Polsce, dokument potwierdzający prawo stałego pobytu lub zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela lub karta pobytu. Możesz wnioskować o kredyt, jeśli uzyskujesz dochody z umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej, otrzymujesz emeryturę lub rentę, prowadzisz gospodarstwo rolne lub działalność gospodarczą.

 

Kredyt przez internet Santander Consumer Bank – produkty dodatkowe

 

Możesz zakupić dodatkowe ubezpieczenie, lecz nie jest to obowiązkowe. Bank oferuje indywidualną polisę na życie lub pakiet ubezpieczenie. Dostępny jest Pakiet Usług Bankowych, na który składa się bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej (wystawienie opinii bankowej, zaświadczenia, kopie dokumentów, wysyłka dodatkowych blankietów wpłat), przypomnienia SMS oraz wydruk Raportu BIK Pass Plus raz na rok. 

 

Kredyt przez internet Santander Consumer Bank – wnioskowanieJak już wspomnieliśmy, o kredyt możesz wnioskować 100% online. Wystarczy, że wypełnisz formularz wniosku kredytowego, który znajdziesz TUTAJ. Następnie bank zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i przygotuje propozycję kredytową. Informację o decyzji kredytowej otrzymasz e-mailowo. Dokumentację niezbędną do zawarcia umowy o finansowanie również otrzymasz drogą e-mailową.

 

Bank poprosi Cię również o zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości, potwierdzenie źródła i wysokości dochodów oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł. Przelew musisz wykonać z konta osobistego, które do Ciebie należy.

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz wnioskować o kredyt z pomocą doradcy z banku, zamawiając kontakt telefoniczny.


Opinie o Kredycie przez internet Santander Consumer Banku


Kredyt przez internet Santander Consumer Banku to dobry produkt, który umożliwi Ci otrzymanie dodatkowych środków bez wychodzenia z domu. Możesz pożyczyć nawet 30 000 zł ze spłatą rozłożoną na 60 rat!

Dobra informacja jest taka, że bank akceptuje wiele źródeł dochodu. Możliwe jest otrzymywanie dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej, renty, emerytury, jak i działalności gospodarczej i gospodarstwa rolnego. Im lepsza jest Twoja zdolność kredytowa, tym więcej środków możesz pożyczyć.

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Jak wnioskować o Kredyt przez internet Santander Consumer Banku?

 1. Złóż wniosek o kredyt online
 2. Poczekaj na odpowiedź banku
 3. Dołącz zdjęcia/ skany wymaganych dokumentów
 4. Potwierdź tożsamość, wykonując przelew weryfikacyjny ze swojego konta osobistego
 5. Środki trafią na Twoje konto nawet w 24 godziny!

ZALETY

advantage
Kredyt 100% przez internet
advantage
Długi okres spłaty
advantage
Minimum formalności

WADY

disadvantage
Niska kwota maksymalna

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Marzec 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

WIBOR – co to takiego? Sprawdź najważniejsze informacje!

Po podpisaniu umowy o kredyt dostaniesz informację o  terminach płatności i wysokości miesięcznych rat. Nie od razu jedn...

Faktury, paragony i dokumenty – jak długo przechowywać?

Rosnące stosy papierów w szufladzie potrafią przyprawić o niezły ból głowy. Tym bardziej, że z miesiąca na miesiąc jest ...

Co to jest scoring bankowy?

Pojęciem scoringu bankowego najczęściej interesujemy się wtedy, kiedy chcemy złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę. To wł...

Czy ksero oraz skan dowodu osobistego jest legalny?

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją, że ktoś zeskanował Twój dowód osobisty? Wypożyczając samochód lub sprzęt spor...

Jakie dokumenty są potrzebne do wzięcia kredytu gotówkowego?

Zamierzasz wziąć kredyt w banku? Zanim wybierzesz konkretną instytucję i ustalisz szczegóły, sprawdź czego będziesz potr...

WIĘCEJ
newsletter