Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Santander Consumer Bank eGotówka

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Szukasz szybkiego kredytu, o który możesz wnioskować bez wychodzenia z domu? Świetnie się składa, ponieważ Santander Consumer Bank przygotował ofertę kredytu gotówkowego online! Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć i jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać finansowanie!

 

Informacje o Kredycie przez internet Santander Consumer Banku

 

Myślisz o tym, żeby jak najszybciej zdobyć dodatkową gotówkę bez konieczności wychodzenia z domu i odwiedzania oddziału banku? Santander Consumer Bank czyta w Twoich myślach – stworzył ofertę kredytu gotówkowego 100% online. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i kilka wolnych chwil, by wypełnić wniosek i przedstawić formalności. Kredyt odznacza się niską kwotą maksymalną oraz długim okresem spłaty, dzięki czemu możesz dopasować wysokość comiesięcznej raty do swoich możliwości finansowych. Możesz pożyczyć od 500 do 40 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres od 3 do 60 miesięcy.

Ile kosztuje Kredyt przez internet Santander Consumer Banku?

 

To, ile będzie kosztowała pożyczka Santandera, zależy od okresu spłaty, na jaki się zdecydujesz. Im większą liczbę rat wybierzesz, tym koszty kredytu będą wyższe. Warto zapamiętać, że ostateczna kwota finansowania oraz okres spłaty zależą od Twojej zdolności kredytowej. Bank rozpatruje wnioski indywidualnie, biorąc pod uwagę historię kredytową, zarobki i wydatki klienta. Podstawowe opłaty kredytu wyglądają następująco:

  • oprocentowanie: 20,00%
  • prowizja: 7,99 - 9,99%

 

Przykład reprezentatywny:

Stała stopa oprocentowania kredytu: 20%, całkowity koszt kredytu: 6 227,66 zł obejmuje: prowizję: 1 109,88 zł, odsetki: 5 117,78 zł , opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 29,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 16 227,66 zł; wysokość 48 miesięcznych równych rat 338,08 zł. Wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.12.2022 r.

Wnioskuj o Kredyt przez internet Santander Consumer Banku

SANTANDER CONSUMER BANK - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Strzegomska 42c, 53-611 Wrocław
E-MAIL: biuro@santanderconsumer.pl
WWW: https://www.santanderconsumer.pl/
NIP: 5272046102
KRS: 0000040562
REGON: 012736938

Godziny otwarcia BOK Santander Consumer Bank:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 195 00

Kredyt przez internet Santander Consumer Banku – szczegóły


Kredyt gotówkowy przez internet, to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz szybkiego sposobu zdobycia dodatkowych środków. Produkt Santander Consumer Banku to stałe oprocentowanie, pełen dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej i prosty sposób wnioskowania. Po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej i dopełnieniu formalności, pieniądze mogą się znaleźć na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin. Możesz spłacać kredyt za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta osobistego, przekazu pocztowego lub w kasie oddziału Santander Consumer Banku lub innego banku.


Do złożenia wniosku niezbędny jest ważny dowód osobisty, karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt w Polsce, dokument potwierdzający prawo stałego pobytu lub zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela lub karta pobytu. Możesz wnioskować o kredyt, jeśli uzyskujesz dochody z umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej, otrzymujesz emeryturę lub rentę, prowadzisz gospodarstwo rolne lub działalność gospodarczą.

 

Kredyt przez internet Santander Consumer Bank – produkty dodatkowe

 

Możesz zakupić dodatkowe ubezpieczenie kredytu, lecz nie jest to obowiązkowe. Bank oferuje indywidualną polisę na życie lub pakiet ubezpieczenie. Dostępny jest Pakiet Usług Bankowych, na który składa się bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej (wystawienie opinii bankowej, zaświadczenia, kopie dokumentów, wysyłka dodatkowych blankietów wpłat), przypomnienia SMS oraz wydruk Raportu BIK Pass Plus raz na rok. 

 

Kredyt przez internet Santander Consumer Bank – wnioskowanieJak już wspomnieliśmy, o kredyt możesz wnioskować 100% online. Wystarczy, że wypełnisz formularz wniosku kredytowego, który znajdziesz TUTAJ. Następnie bank zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i przygotuje propozycję kredytową. Informację o decyzji kredytowej otrzymasz e-mailowo. Dokumentację niezbędną do zawarcia umowy o finansowanie również otrzymasz drogą e-mailową.

 

Bank poprosi Cię również o zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości, potwierdzenie źródła i wysokości dochodów oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł. Przelew musisz wykonać z konta osobistego, które do Ciebie należy.

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz wnioskować o kredyt z pomocą doradcy z banku, zamawiając kontakt telefoniczny.


Opinie o Kredycie przez internet Santander Consumer Banku


Pozyczka Santander Consumer Banku to dobry produkt, który umożliwi Ci otrzymanie dodatkowych środków bez wychodzenia z domu. Możesz pożyczyć nawet 40 000 zł ze spłatą rozłożoną na 60 rat!

Dobra informacja jest taka, że bank akceptuje wiele źródeł dochodu. Możliwe jest otrzymywanie dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej, renty, emerytury, jak i działalności gospodarczej i gospodarstwa rolnego. Im lepsza jest Twoja zdolność kredytowa, tym więcej środków możesz pożyczyć.

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Wnioskuj o Kredyt przez internet Santander Consumer Banku

Jak wnioskować o Kredyt przez internet Santander Consumer Banku?

krok-po-kroku
  1. Złóż wniosek o kredyt online
  2. Poczekaj na odpowiedź banku
  3. Dołącz zdjęcia/ skany wymaganych dokumentów
  4. Potwierdź tożsamość, wykonując przelew weryfikacyjny ze swojego konta osobistego
  5. Środki trafią na Twoje konto nawet w 24 godziny!

ZALETY

advantage
Kredyt 100% przez internet
advantage
Długi okres spłaty
advantage
Minimum formalności

WADY

disadvantage
Niska kwota maksymalna

PYTANIA I ODPOWIEDZI

W jaki sposób można wnioskować o kredyt eGotówka Santander Consumer Banku?

Najszybszym sposobem jest złożenie wniosku przez internet. Możliwy jest również kontakt z konsultantem banku na infolinii - wystarczy, że zadzwonisz pod numer 195 00.

Czy zakup ubezpieczenia kredytu jest obowiązkowy?

Nie, zakup ubezpieczenia pożyczki jest dobrowolny. Możesz się zdecydować na Pakiet Usług Bankowych, dzięki któremu zyskasz bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej, powiadomienia SMS (w tym o zbliżającej się racie) oraz wydruk Raportu BIK Pass Plus raz na 12 miesięcy.

Jak szybko otrzymasz kredyt gotówkowy eGotówka Santander Consumer Banku?

Kredyt zostaje uruchomiony natychmiastowo w dniu zawarcia umowy kredytowej.

Jak spłacić kredyt gotówkowy eGotówka?

Spłata kredytu odbywa się w wybrany przez Ciebie sposób: poprzez przelew z konta bankowego, zlecenie stałe, przekaz pocztowy lub osobistą wpłatę w kasach Santander Banku Polska lub innego dowolnego banku.

Czy można umówić wizytę kuriera na dowolną datę i adres?

Tak, wizyta kuriera będzie umówiona zgodnie z Twoimi preferencjami. Możesz zamówić kuriera pod wybrany adres na dogodną dla Ciebie godzinę i datę.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Santander Consumer Bank

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

wymagane stałe lub czasowe miejsce zameldowania w Polsce

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

brak

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter