Pożyczka ratalna Finzmo

Kwota:
Okres spłaty:

Finzmo: pożyczki ratalne

 

Szukasz pożyczki ratalnej z długim okresem spłaty? Sprawdź ofertę Finzmo! To pośrednik pożyczkowy, który posiada w swojej ofercie produkty banków oraz pożyczkodawców pozabankowych oferujących finansowanie przez internet.

Informacje o pożyczce Finzmo

Finzmo to marka działająca na rynku pożyczek. Jest pośrednikiem pożyczkowym, który pomaga swoim klientom znaleźć odpowiednią ofertę i firmę, która będzie w stanie udzielić mu finansowania: pożyczki ratalnej online. Warto podkreślić, że przyznawalność pożyczek udzielanych za pośrednictwem Finzmo, wynosi aż 96%. Maksymalna kwota finansowania, o którą możne ubiegać się użytkownik, zależy od kilku czynników, m.in. historii kredytowej i możliwości finansowych. Maksymalnie możesz pożyczyć 25 000 zł.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

w zależności od pożyczkodawcy

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

w zależności od pożyczkodawcy

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, numer telefonu i konto osobiste

Finzmo – ile kosztuje pożyczka?

Szczegóły pożyczki Finzmo:

  • Kwota minimalna: 2 000 zł
  • Kwota maksymalna: 25 000 zł
  • Okres spłaty 3 - 48 miesięcy
  • Oprocentowanie: 0 - 7,2% w skali roku
  • Prowizja: w zależności od pożyczkodawcy

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,81%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01 kwietnia 2020 r.

Wnioskuj o pożyczkę Finzmo!

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Czy Finzmo jest wiarygodną marką?

Jeśli chodzi o wiarygodność marki, wszelkie obawy należy uznać za zupełnie niepotrzebne. Ponadto bardzo ważne jest to, że mowa o pośrednictwie – Finzmo ma w swojej ofercie pożyczki i kredyty tylko sprawdzonych i rzetelnych firm pożyczkowych oraz banków.

 

Jak otrzymać pożyczkę Finzmo?

Zastanawiasz się nad tym, co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty, którą ma Finzmo? Najkrócej mówiąc, konieczne jest dokładne wypełnienie wymaganego wniosku pożyczkowego. Następnie zostanie on skierowany do pożyczkodawcy, który będzie w stanie udzielić Ci finansowania. Wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek, by otrzymać oferty od kilku firm pożyczkowych.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Finzmo?


Wszystko zależy od tego, jakie pożyczki zostaną wyszukane przez system. Niektórzy pożyczkodawcy mogą przeprowadzać analizy i weryfikacje kredytowe w biurach kredytowych i bazach dłużników, inni mogą przyznać pożyczkę bez względu na wszystko, nawet osobom, które mają nieciekawą sytuację finansową.

 

Jakie konta bankowe ma pożyczkodawca?

 

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie konta ma pożyczkodawca, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną danej firmy. Jak wiesz, Finzmo wyszukuje propozycje ofert dopasowane do potrzeb i wymogów klienta.

 

Sposoby weryfikacji klienta w Finzmo

 

Za weryfikację zawsze odpowiada pożyczkodawca. W zależności od tego, do kogo zostanie wysłany Twój wniosek, możesz się spodziewać weryfikacji za pomocą przelewu weryfikacyjnego, usługi Kontomatik, bądź Instantor. Najczęściej jednak pożyczkodawcy wymagają wykonania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę 1 gr lub 1 zł.

 

Jak szybko otrzymasz pożyczkę Finzmo?


Jeśli chodzi o czas oczekiwania na pożyczkę, czas uzależniony jest od Finzmo i wybranej oferty. Środki możesz otrzymać nawet w 15 minut. Najczęściej jest to jednak jeden dzień roboczy.

Opinie o Finzmo

Finzmo nie udziela pożyczek, ale to nie jest minus. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest wprost przeciwnie. Jakby nie patrzeć, Finzmo jest gwarancją doradztwa, a doradztwo czasem okazuje się nieocenione.

Warto jeszcze podkreślić, że doradztwo jest naprawdę szybkie, a czas również może mieć znaczenie.

Jak wnioskować o pożyczkę Finzmo?

  1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty.
  2. Wypełnij wniosek pożyczkowy.
  3. Zapoznaj się z ofertami od Finzmo.
  4. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy.

ZALETY

advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Duży wybór ofert pożyczkowych
advantage
Możliwa akceptacja opóźnień w BIK

WADY

disadvantage
Brak możliwości obliczenia kosztów przed złożeniem wniosku

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – MAJ 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Spirala zadłużenia – co to takiego? Jak wyjść z długów?

Brak terminowych spłat i wolnych środków na pokrycie bieżących zobowiązań prowadzą do coraz większych długów. Jeśli masz...

Kredyt gotówkowy na wakacje – gdzie znaleźć ciekawe oferty?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Tobie brakuje gotówki? Choć wielu z nas nie wyjdzie jeszcze za granicę, w Polsc...

Przedawnienie pożyczki – kiedy następuje i co warto o nim wiedzieć?

Wiele osób ma na sumieniu zaległości w spłatach zobowiązań. Te niespłacone raty kredytu lub pożyczki ciągną się za nimi ...

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy?

Pilnie potrzebujesz gotówki, chcesz złożyć wniosek o kredyt, ale zastanawiasz się, czy Twoje zarobki są wystarczające? A...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? Stopy procentowe na najniższym poziomie!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

WIĘCEJ
newsletter