Złóż wniosek

Pożyczka ratalna Finzmo

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

Szukasz pożyczki ratalnej z długim okresem spłaty? Sprawdź ofertę Finzmo! To pośrednik pożyczkowy, który posiada w swojej ofercie produkty banków oraz pożyczkodawców pozabankowych oferujących finansowanie przez internet.


Informacje o pożyczce Finzmo

Finzmo to marka działająca na rynku pożyczek. Jest pośrednikiem pożyczkowym, który pomaga swoim klientom znaleźć odpowiednią ofertę i firmę, która będzie w stanie udzielić mu finansowania: pożyczki ratalnej online. Warto podkreślić, że przyznawalność pożyczek udzielanych za pośrednictwem Finzmo, wynosi aż 96%. Maksymalna kwota finansowania, o którą możne ubiegać się użytkownik, zależy od kilku czynników, m.in. historii kredytowej i możliwości finansowych. Maksymalnie możesz pożyczyć 60 000 zł.

Finzmo – ile kosztuje pożyczka?

Szczegóły pożyczki Finzmo:

  • Kwota minimalna: 2 000 zł
  • Kwota maksymalna: 60 000 zł
  • Okres spłaty 3 - 48 miesięcy
  • Oprocentowanie: 0 - 7,2% w skali roku
  • Prowizja: w zależności od pożyczkodawcy


Przykład reprezentatywny


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 78,07%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie, całkowity koszt kredytu 3 718,63 zł (w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł), 30 miesięczne raty, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r.

FINZMO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
E-MAIL: support-pl@flizy.com
WWW: https://www.finzmo.pl
NIP: 5272907053
KRS: 0000804600
REGON: 384451140
Wniosek: Złóż wniosek

Czy Finzmo jest wiarygodną marką?

Jeśli chodzi o wiarygodność marki, wszelkie obawy należy uznać za zupełnie niepotrzebne. Ponadto bardzo ważne jest to, że mowa o pośrednictwie – Finzmo ma w swojej ofercie pożyczki i kredyty tylko sprawdzonych i rzetelnych firm pożyczkowych oraz banków.

Jak otrzymać pożyczkę Finzmo?

Zastanawiasz się nad tym, co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty, którą ma Finzmo? Najkrócej mówiąc, konieczne jest dokładne wypełnienie wymaganego wniosku pożyczkowego. Następnie zostanie on skierowany do pożyczkodawcy, który będzie w stanie udzielić Ci finansowania. Wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek, by otrzymać oferty od kilku firm pożyczkowych.

Jakie bazy dłużników sprawdza Finzmo?

Wszystko zależy od tego, jakie pożyczki zostaną wyszukane przez system. Niektórzy pożyczkodawcy mogą przeprowadzać analizy i weryfikacje kredytowe w biurach kredytowych i bazach dłużników, inni mogą przyznać pożyczkę bez względu na wszystko, nawet osobom, które mają nieciekawą sytuację finansową.

Jakie konta bankowe ma pożyczkodawca?

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie konta ma pożyczkodawca, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną danej firmy. Jak wiesz, Finzmo wyszukuje propozycje ofert dopasowane do potrzeb i wymogów klienta.

 

Sposoby weryfikacji klienta w Finzmo

Za weryfikację zawsze odpowiada pożyczkodawca. W zależności od tego, do kogo zostanie wysłany Twój wniosek, możesz się spodziewać weryfikacji za pomocą przelewu weryfikacyjnego, usługi Kontomatik, bądź Instantor. Najczęściej jednak pożyczkodawcy wymagają wykonania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę 1 gr lub 1 zł.

Jak szybko otrzymasz pożyczkę Finzmo?

Jeśli chodzi o czas oczekiwania na pożyczkę, czas uzależniony jest od Finzmo i wybranej oferty. Środki możesz otrzymać nawet w 15 minut. Najczęściej jest to jednak jeden dzień roboczy.

Opinie o Finzmo

Finzmo nie udziela pożyczek, ale to nie jest minus. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest wprost przeciwnie. Jakby nie patrzeć, Finzmo jest gwarancją doradztwa, a doradztwo czasem okazuje się nieocenione.

Warto jeszcze podkreślić, że doradztwo jest naprawdę szybkie, a czas również może mieć znaczenie.

Jak wnioskować o pożyczkę Finzmo?

krok-po-kroku
  1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty.
  2. Zapoznaj się z ofertami od Finzmo.
  3. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy.

ZALETY

advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Duży wybór ofert pożyczkowych
advantage
Możliwa akceptacja opóźnień w BIK

WADY

disadvantage
Brak możliwości obliczenia kosztów przed złożeniem wniosku

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ Finzmo

Wiek

Wiek

w zależności od pożyczkodawcy

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

w zależności od pożyczkodawcy

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, numer telefonu i konto osobiste

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Marzec 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter