Pożyczka ratalna Finzmo

Kwota:
Okres spłaty:

Finzmo: pożyczki ratalne

 

Szukasz pożyczki ratalnej z długim okresem spłaty? Sprawdź ofertę Finzmo! To pośrednik pożyczkowy, który posiada w swojej ofercie produkty banków oraz pożyczkodawców pozabankowych oferujących finansowanie przez internet.

Informacje o pożyczce Finzmo

Finzmo to marka działająca na rynku pożyczek. Jest pośrednikiem pożyczkowym, który pomaga swoim klientom znaleźć odpowiednią ofertę i firmę, która będzie w stanie udzielić mu finansowania: pożyczki ratalnej online. Warto podkreślić, że przyznawalność pożyczek udzielanych za pośrednictwem Finzmo, wynosi aż 96%. Maksymalna kwota finansowania, o którą możne ubiegać się użytkownik, zależy od kilku czynników, m.in. historii kredytowej i możliwości finansowych. Maksymalnie możesz pożyczyć 20 000 zł.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

w zależności od pożyczkodawcy

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

w zależności od pożyczkodawcy

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, numer telefonu i konto osobiste

Finzmo – ile kosztuje pożyczka?

Szczegóły pożyczki Finzmo:

  • Kwota minimalna: 2 000 zł
  • Kwota maksymalna: 20 000 zł
  • Okres spłaty 3 - 48 miesięcy
  • Oprocentowanie: 0 - 7,2% w skali roku
  • Prowizja: w zależności od pożyczkodawcy

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 78,07%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie, całkowity koszt kredytu 3 718,63 zł (w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł), 30 miesięczne raty, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.07.2020 r.

Wnioskuj o pożyczkę Finzmo!

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Czy Finzmo jest wiarygodną marką?

Jeśli chodzi o wiarygodność marki, wszelkie obawy należy uznać za zupełnie niepotrzebne. Ponadto bardzo ważne jest to, że mowa o pośrednictwie – Finzmo ma w swojej ofercie pożyczki i kredyty tylko sprawdzonych i rzetelnych firm pożyczkowych oraz banków.

 

Jak otrzymać pożyczkę Finzmo?

Zastanawiasz się nad tym, co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty, którą ma Finzmo? Najkrócej mówiąc, konieczne jest dokładne wypełnienie wymaganego wniosku pożyczkowego. Następnie zostanie on skierowany do pożyczkodawcy, który będzie w stanie udzielić Ci finansowania. Wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek, by otrzymać oferty od kilku firm pożyczkowych.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Finzmo?


Wszystko zależy od tego, jakie pożyczki zostaną wyszukane przez system. Niektórzy pożyczkodawcy mogą przeprowadzać analizy i weryfikacje kredytowe w biurach kredytowych i bazach dłużników, inni mogą przyznać pożyczkę bez względu na wszystko, nawet osobom, które mają nieciekawą sytuację finansową.

 

Jakie konta bankowe ma pożyczkodawca?

 

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie konta ma pożyczkodawca, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną danej firmy. Jak wiesz, Finzmo wyszukuje propozycje ofert dopasowane do potrzeb i wymogów klienta.

 

Sposoby weryfikacji klienta w Finzmo

 

Za weryfikację zawsze odpowiada pożyczkodawca. W zależności od tego, do kogo zostanie wysłany Twój wniosek, możesz się spodziewać weryfikacji za pomocą przelewu weryfikacyjnego, usługi Kontomatik, bądź Instantor. Najczęściej jednak pożyczkodawcy wymagają wykonania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę 1 gr lub 1 zł.

 

Jak szybko otrzymasz pożyczkę Finzmo?


Jeśli chodzi o czas oczekiwania na pożyczkę, czas uzależniony jest od Finzmo i wybranej oferty. Środki możesz otrzymać nawet w 15 minut. Najczęściej jest to jednak jeden dzień roboczy.

Opinie o Finzmo

Finzmo nie udziela pożyczek, ale to nie jest minus. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest wprost przeciwnie. Jakby nie patrzeć, Finzmo jest gwarancją doradztwa, a doradztwo czasem okazuje się nieocenione.

Warto jeszcze podkreślić, że doradztwo jest naprawdę szybkie, a czas również może mieć znaczenie.

Jak wnioskować o pożyczkę Finzmo?

  1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty.
  2. Wypełnij wniosek pożyczkowy.
  3. Zapoznaj się z ofertami od Finzmo.
  4. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy.

ZALETY

advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Duży wybór ofert pożyczkowych
advantage
Możliwa akceptacja opóźnień w BIK

WADY

disadvantage
Brak możliwości obliczenia kosztów przed złożeniem wniosku

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Listopad 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Ubezpieczenie kredytu – czy warto je wykupić?

Ubezpieczenie jest często proponowaną opcją dla klienta w momencie, gdy składa on wniosek o kredyt bankowy lub pożyczkę....

Ranking kredytów dla firm – listopad 2020

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Mandat z fotoradaru – sprawdź, ile zapłacisz za przekroczenie prędkości!

Jechałeś pustą drogą i nagle oślepił Cię błysk z fotoradaru? Obawiasz się, że dostaniesz mandat za przekroczenie prędkoś...

Co zrobić, jeśli nie mam środków na spłatę pożyczki?

Spłacasz kredyt, ale zabrakło Ci środków, aby uregulować najbliższą ratę? Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na zapł...

Ile kosztuje prawo jazdy? Sprawdź wszystkie opłaty!

Marzysz o zapisaniu się na kurs prawa jazdy, ale nie wiesz, czy to przedsięwzięcie na Twoją kieszeń? Sprawdź, ile kosztu...

WIĘCEJ
newsletter